Coś niesamowitego! Riyad Mahrez stanął oko w oko z Łukaszem Fabiańskim i Polak popisał się fantastyczną interwencją.

2
1
3
85'

A jednak rzut karny dla Manchesteru City! To może być bardzo ważna decyzja w kontekście całego sezonu.

1
1
83'

Goście głośno domagają się rzutu karnego po upadku Gabriela Jesusa! Czekamy na decyzję sędziego.

2
82'

Wydaje się, że goście opadli z sił. Fernandinho uderzył bardzo niecelnie, Łukasz Fabiański wznowi grę z piątego metra.

80'

Ederson wybiegł przed pole karne, ale spanikował i wybił piłkę za linię boczną. West Ham United zastosował wysoki pressing.

78'

Akcja toczy się na połowie West Ham United. Manchester City próbuje przedrzeć się przez defensywę rywali.

75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Rodri przymierzył z 25 metrów i Łukasz Fabiański pewnie złapał piłkę. Gospodarze wyprowadzili szybki kontratak, ale Jarrod Bowen znowu zmarnował sytuację.

73'

Remis nie urządza żadnej z drużyn. Po samobójczym golu Vladimira Coufala West Ham United wrócił na siódme miejsce w stawce.

1
71'

Manchester City nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Lider Premier League zdobył dwie bramki po zmianie stron i walczy o pełną pulę.

69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Vladimir Coufal.

Gospodarze stracili bramkę w kuriozalnych okolicznościach, jest już 2:2. Vladimir Coufal wbił piłkę do własnej bramki po zagraniu z rzutu wolnego, Łukasz Fabiański nawet nie ruszył się z miejsca.

1
1
1
65'

Michail Antonio łapie się za głowę! To była stuprocentowa sytuacja. Napastnik chciał przelobować Edersona, piłka poszybowała nad poprzeczką.

63'

Posiadanie piłki:

West Ham - 22 proc.

Man City - 78 proc.

1
61'

To mógł być hat-trick Jarroda Bowena! Skrzydłowy przedostał się w pole karne i trafił tylko w boczną siatkę.

61'

Londyńczycy kradną cenne sekundy. Łukasz Fabiański został ukarany za opóźnianie gry.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Fabiański.

2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Coufal.

1
56'

Fantastyczna interwencja Łukasza Fabiańskiegoo! Rodri uderzył z powietrza, a golkiper wykazał się refleksem.

1
1
2
55'

Przez kilkadziesiąt sekund Michail Antonio nie podnosił się z murawy. Kluczowy piłkarz West Ham United potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1
53'

Gabriel Jesus przedryblował trzech obrońców i sprawdził czujność Łukasza Fabiańskiego, który czujnie interweniował nogami.

2
1
2
52'

Reprezentant Anglii daje gościom sygnał do ataku. Jack Grealish oddał strzał głową po centrze Kevina De Bruyne, piłka przeleciała daleko obok lewego słupka.

1
50'

Jack Grealish mógł dorzucić drugiego gola. Skrzydłowy dynamicznie wbiegł w pole karne gospodarzy i został zablokowany.

2
1
49'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Asystował mu Rodri.

Manchester City łapie kontakt. Rodri zgrał piłkę głową do lepiej ustawionego Jacka Grealisha, reprezentant Anglii fantastycznie uderzył z dystansu i mamy 2:1!

1
1
2
2
czas Druga połowa
Czy Manchester City odrobi straty po przerwie?
1
1
45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej części gry.

1
45'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Michail Antonio.

Znowu on! Jarrod Bowen otrzymał podanie od Michaila Antonio i precyzyjnie uderzył obok bramkarza Manchesteru City. Piłkarze Pepa Guardioli są załamani. Szykują się wielkie emocje w Londynie.

2
2
1
1
43'

Po trafieniu Jarroda Bowena miejscowi są nastawieni na kontrataki. Michail Antonio nie odpuszcza obrońcom Manchesteru City.

1
41'

Zawodnicy West Ham United skutecznie się bronią. Goście szukają szczęścia, ale Łukasz Fabiański nie ma zbyt dużo pracy.

39'

Goście mają wyraźną przewagę. Teraz Ołeksandr Zinczenko uderzył sprzed pola karnego, a Łukasz Fabiański odprowadził piłkę wzrokiem.

37'

Kolejna już próba Gabriela Jesusa, tym razem Brazylijczyk został zablokowany przez Kurta Zoumę. Po chwili Łukasz Fabiański chwycił piłkę.

36'

"The Citizens" polują na bramkę wyrównującą. Gabriel Jesus przełożył sobie piłkę na lewą nogę, lecz strzelił tuż obok słupka.

34'

Craig Dawson świetnie interweniował pod własną bramką. Rodri stracił piłkę, tylko rzut rożny dla przyjezdnych.

32'

Michail Antonio stwarza problemy defensorom Manchesteru City. Aymeric Laporte kolejny raz ratował się faulem.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Jarrod Bowen.

30'

Aymeric Laporte kropnął z trzydziestu metrów. Łukasz Fabiański kontrolował sytuację, piłka przeleciała nad poprzeczką.

28'

Podopieczni Davida Moyesa poczuli krew. W tym momencie West Ham wyprzedza w tabeli Manchester United i plasuje się na szóstym miejscu.

26'

Jarrod Bowen nie zawodzi w tym sezonie Premier League. Napastnik West Ham United ma już na koncie 11 trafień oraz 12 asyst.

24'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Pablo Fornals.

Pachnie sensacją w Londynie! Pablo Fornals kapitalnie zagrał do wychodzącego na pozycję Jarroda Bowena, który bez trudu minął Edersona i wpisał się na listę strzelców.

2
2
22'

Uderzenie z dystansu Rodriego, rykoszet i będzie rzut rożny. Mało brakowało, a Craig Dawson wpakowałby piłkę do własnej bramki.

21'

Łukasz Fabiański wybiegł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo pod polem karnym. Manchester City wciąż przy piłce.

20'

Na prawym skrzydle znalazł się Riyad Mahrez, który zacentrował do Jacka Grealisha. Reprezentant Anglii tylko musnął piłkę głową.

18'

Indywidualna akcja Michaila Antonio. Napastnik gospodarzy ograł kilku rywali, Rodri wrócił pod własną bramkę i odebrał mu piłkę.

17'

Spore problemy miał Łukasz Fabiański. Golkiper wypuścił piłkę z rąk i był sfaulowany przez Jacka Grealisha.

15'

Fernandinho uderzył Michaila Antonio, ale Anthony Taylor nie dopatrzył się przewinienia. Wrzawa na London Stadium.

13'

Manchester City wymienia podania w pobliżu pola karnego londyńczyków. Bardzo aktywny jest Kevin De Bruyne.

1
1
1
11'

Przerwa w grze. Sędzia liniowy został nadepnięty przez Aymierca Laporte'a, przewrócił się, a Anthony Taylor skwitował całą sytuację śmiechem.

9'

Jak na razie żadna z drużyn nie może dłużej utrzymać się przy piłce. Piłkarze popełniają zbyt proste błędy w pierwszych minutach gry.

7'

Podopieczni Pepa Guardioli próbują przejąć kontrolę nad grą, jednak gospodarze stawiają opór. Trudno wskazać faworyta.

4'

West Ham United szuka pierwszego gola. Craig Dawson najwyżej wyskoczył do piłki po zagraniu z głębi pola i przeniósł ją nad poprzeczką.

3'

Ołeksandr Zinczenko wbiegł w pole karne i nieczysto trafił w piłkę. Pewna interwencja polskiego golkipera.

2'

Łukasz Fabiański dobrze poradził sobie pod presją. Polak był naciskany przez Gabriela Jesusa, ale spokojnie oddalił grę od własnej bramki.

czas Start meczu
14:57

Przed pierwszym gwizdkiem Mark Noble został pożegnany na stadionie w Londynie. Kapitan odejdzie z West Ham United po 18 latach.

1
14:54

Anthony Taylor będzie głównym rozjemcą.

14:49

Pep Guardiola musiał załatać luki w obronie.

14:48

To będzie 36. występ Łukasza Fabiańskiego w tym sezonie.