(0:0)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Wynikiem 1:1 zakończył się mecz Manchesteru United z Chelsea. Goście mieli dużą przewagę, ale byli bardzo nieskuteczni.

90+3'

Lindelof nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niewiele brakowało, a rzutem na taśmę United strzeliłoby gola.

90+1'

Manchester United. Schodzi: Anthony Elanga. Wchodzi: Alejandro Garnacho.

wchodzi Wchodzi
Alejandro Garnacho #75
schodzi Schodzi
90+1'

Kontra Chelsea, był w polu karnym Lukaku, ale źle centrował Alonso. Piłka nie dotarła do Belga.

90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

87'

Elanga zahaczony korkiem w głowę przez Ruedigera. Próbował wybijać piłkę, ale przypadkowo uderzył rywala. Sędzia nie dopatrzył się faulu. Było to na pograniczu drugiej żółtej kartki.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger. Faul taktyczny.

86'

Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska. Brakuje płynności, elementu zaskoczenia.

1
83'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Taki wynik byłby sukcesem Manchesteru United i sporym zawodem dla kibiców Chelsea. Goście są dziś zdecydowanie lepsi.

82'

Ruediger strzelał niecelnie po rzucie rożnym.

81'

Zablokowany strzał Alonso. Po chwili zablokowany też James. Przygniatająca przewaga Chelsea i w dalszym ciągu brakuje precyzji.

80'

Ależ blisko gola Chelsea! Piękne odegranie piłki piętą Mounta, po którym James miał mnóstwo wolnej przestrzeni na szesnastym metrze, ale strzelił jedynie w słupek!

1
78'

I jakby na przekór akcja United. Długie podanie do Ronaldo, który starał się zaskoczyć Mendy'ego strzałem z ostrego kąta, ale bramkarz Chelsea pewnie broni.

78'

Trochę mniej dzieje się w ostatnich minutach.

76'

Kwadrans do końca. Lekarz Chelsea wymownym kciukiem uniesionym w górę pokazał, że z Jorginho wszystko jest w porządku.

75'

Jakiś uraz Jorginho. Sędzia Dean wezwał pomoc medyczną.

1
74'

Ładna akcja Chelsea. Płaskie dośrodkowanie Pulisicia, jednak ani Lukaku, ani Mount nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

72'

W sumie dwa rzuty rożne dla Chelsea, ale wybronili się gospodarze.

71'

Po dośrodkowaniu Jamesa bliski gola samobójczego był Telles. Ostatecznie piłka przeleciała obok bramki. Korner.

70'

Chelsea FC. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Romelu Lukaku.

69'

Manchester United poza sytuacją z 62. minuty jest kompletnie bezradny w ofensywie. Chelsea raz się zagapiła w defensywie, natomiast już wróciła do swobodnego rozgrywania piłki na połowie przeciwnika.

66'

Matić zablokował dośrodkowanie Jamesa przy linii końcowej, a potem mieliśmy starcie obu zawodników. O mało nie doszło do rękoczynów.

64'

Jorginho źle złożył się do strzału z woleja z dwudziestu metrów i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

1
63'

Mogło być już 1:2, ale po bardzo ładnej akcji w ostatniej chwili zablokowany został Mount.

62'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Nemanja Matić.

Co za odpowiedź Manchesteru United! Trybuny na Old Trafford wreszcie się ożywiły. Błąd Chelsea, która straciła piłkę na własnej połowie. Matić zagrał idealnie w pole karne do Ronaldo, a ten potężnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce!

4
2
1
60'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Kai Havertz.

Godzinę kazali czekać swoim kibicom na gola piłkarze Chelsea, ale w końcu się udało! Dośrodkowanie Jamesa z prawej strony, odegrał piłkę Havertz, a kompletnie nieatakowany Alonso popisał się celnym uderzeniem z powietrza przy dalszym słupku. 0:1!

1
1
3
59'

Obraz gry się nie zmienia. Chelsea dalej ma bardzo dużą przewagę, lecz nie potrafi jej udokumentować. Sporo jest podań, jakby wyczekiwania na błąd rywala. Mało jednak strzałów.

1
56'

Urwał się na prawym skrzydle James, ale nie dobiegł do piłki w obrębie boiska. Ależ niezadowolony był Thiago Silva, bo zagrał troszeczkę zbyt mocno.

55'

Krótko rozegrali rzut wolny gospodarze, ale... fatalnie dośrodkowywał McTominay. Kompletnie niezrozumiałe, zbyt mocne zagranie na dalszy słupek, gdzie nie było żadnego z partnerów.

53'

Teraz już dużo bliżej gola Chelsea! Świetna wrzutka Mounta z prawej flanki, atakował piłkę na wślizgu Werner, jednak zabrakło mu paru centymetrów!

52'

Nie wykorzystali dobrej okazji do kontrataku Londyńczycy. Alonso miał sporo miejsca z lewej strony, ale trochę pogubił się w dryblingu, zwolnił akcję, a na koniec podawał niecelnie w stronę Mounta.

50'

Kolejny rzut rożny dla Chelsea, ale McTominay wybił piłkę po dośrodkowaniu Alonso. A po chwili na szesnastym metrze James faulował Rashforda.

48'

Ależ szansa dla United. Kąśliwe dośrodkowanie Maticia z prawej strony, ale na piątym metrze w dużym gąszczu nie trafił w piłkę Ronaldo!

46'

Mount ładnie przyjął piłkę na szesnastym metrze, ale trochę spanikował i oddał słaby i niecelny strzał.