(0:1)
Zakończony
Aston Villa
komentarz

Koniec meczu! Cóż to były za emocje na Etihad Stadium. Niesamowity mecz. Wspomnienia u kibiców City wróciły. Pep Guardiola z czwartym tytułem mistrza Anglii w swojej karierze. Dziękuje za ten mecz i cały sezon.

1
1
94'

City robi już wszystko, żeby tylko utrzymać piłkę pod bramką Aston Villi.

1
1
1
4
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Kevin De Bruyne. Dublet Ilkaya Gundogana. Niemiec z bliska wepchnął piłkę podaną przez Kevina De Bruyne.

2
3
1
8
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko. Piękny strzał Rodriego zza pola karnego. Hiszpan przymierzył idealnie i nie dał żadnych szans bramkarzowi.

2
2
2
7
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Raheem Sterling. Akcja dwóch rezerwowych. Dośrodkowanie Sterlinga wprost na głowę Gundogana, który nie miał problemów z pokonaniem Olsena.

2
2
2
7
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Ollie Watkins. Ależ prosta i jednocześnie genialna akcja gości. Długa piłka od bramkarza, którą zgrywa Ollie Watkins, Coutinho nawija obrońcę i strzela w krótki róg bramki.

68'
ZMIANA

. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

komentarz

Manchester City powoli zaczyna rzucać wszystko na szalę. Z tyłu zostaje już zaledwie dwóch piłkarzy, ale nic to nie daje.

komentarz

Manchester City niby ruszył do ataku, ale gra na wrzutki to chyba nie jest zbyt dobry pomysł w tym meczu.

54'

Ależ ma szczęście Watkins. Doskonała sytuacja dla Anglika, ale spudłował. Spalonego raczej nie było, choć sędzie chorągiewkę podniósł.