10
15
24
83'

Gol! Strzelił Filip Kostić. Tego mało kto się spodziewał! Kostić napędził atak gości. Pomocnik mocno uderzył po długim rogu. Manuel Neuer nie poradził sobie z tym strzałem i mamy 1:2.

Eintracht Frankfurt
91
61
50
57
139
82'
80'

Ależ szansę zmarnowali zawodnicy Eintrachtu, którzy wyszli z kontrą. Ta zakończyła się po niedokładnym podaniu w kierunku Hauge.

14
5
9
7
12
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jens Petter Hauge.

14
3
4
3
6
78'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Rafael Borre. Wchodzi: Sam Lammers.

5
77'

8
75'
74'

To nie jest dzień Roberta Lewandowskiego. Polak znalazł się w sytuacji sam na sam, ale strzelił tuż obok prawego słupka. Nawet gdyby jednak trafił, gol nie zostałby uznany. Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

12
11
8
18
46
72'

Cały czas przy piłce utrzymuje się Bayern Monachium. Eintracht Frankfurt chciał wyjść z kontrą, ale świetnie do defensywy wrócił Alphonso Davies.

18
5
5
3
12
69'
25
10
4
5
13
66'

Świetny wolej Sane zza pola karnego. Trapp broni jednak jak w transie.

19
7
8
5
15
64'

Manuel Neuer w swoim stylu! Dobra interwencja golkipera przed polem karnym.

18
7
4
3
9
64'

Zaskakujące, mocne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego. Piłka przeleciała tuż obok prawego słupka.

6
4
6
7
13
62'

Bayern Monachium próbuje ataku pozycyjnego. Trudno jednak przebić się przez defensywę zespołu z Frankfurtu.

13
2
5
5
10
61'
59'

Wydawało się, że Almamy Toure zejdzie z boiska. Zawodnik gości ma jakiś problem, ale gra jednak dalej.

15
1
7
5
8
57'

Jak to nie wpadło?! Robert Lewandowski główkował z bliskiej odległości, ale świetną interwencją popisał się Kevin Trapp. Chwilę później golkiper Eintrachtu z łatwością wybronił strzał Leroya Sane.

11
8
10
9
40
54'

Atak pozycyjny w wykonaniu Bayernu Monachium. Sane chciał przebić się w pole karne rywali, ale na jego drodze stanęło trzech defensorów Eintrachtu.

11
4
5
4
7
52'

Sane faulowany przy linii bocznej.

9
6
8
7
13
50'

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies.

8
3
5
4
15
49'

Strzał Roberta Lewandowskiego z łatwością wybroniony przez Kevina Trappa.

8
7
11
12
32
47'

I już na samym początku akcja Bayernu Monachium! Podanie w kierunku Sane, który dobrze przyjął piłkę, ale przestrzelił nad bramką.

8
10
2
4
5
46'

Zaczynamy drugą połowę!

10
3
5
6
5
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

11
3
10
7
13
44'

Ależ fatalne pudło Gnabry'ego! Ten dostał świetnie podanie od Sane, ale z kilku metrów strzelił obok bramki.

6
8
9
9
23
43'

Mogło być 2:1 dla gości! Bawarczyków wyratował jednak Neuer, który w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z Toure.

21
11
8
9
19
40'

Od kilku minut Bawarczycy utrzymują się przy piłce i chcą rozmontować defensywę rywala. Wciąż jednak 1:1.

10
6
10
13
18
37'

Goretzka poluje na drugiego gola. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

7
2
5
8
23
34'

Bayern chce odpowiedzieć. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie rywala.

10
5
4
4
23
32'

Gol! Strzelił Martin Hinteregger. Asystował mu Filip Kostić. Radość Bayernu Monachium nie trwała długo! Dobre dośrodkowanie Kosticia z rzutu rożnego na gola zamienił Hinteregger, który najwyżej wyskoczył do piłki.

29
23
21
21
83
31'

W końcu goście zameldowali się na połowie mistrza Niemiec. Rzut rożny dla Eintrachtu.

9
4
9
9
16
29'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Robert Lewandowski. Eintracht stracił piłkę na swojej połowie. Dwa podania w tym to ostatnie, kluczowe od Lewandowskiego i Goretzka znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. Nie pomylił się i jest 1:0 dla gospodarzy.

182
75
24
10
32
27'

Dobrze zapowiadała się akcja Bayernu Monachium. Podanie dostał Sane. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

2
4
6
5
8
25'

Tym razem Suele podłączył się do akcji ofensywnej Bayernu. Defensor uderzył z lewej nogi, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

5
5
6
6
8
23'

Po akcji Bayernu Monachium z kontrą chcieli wyjść piłkarze Eintrachtu Frankfurt. Gnabry popełnił faul taktyczny.

2
3
10
9
12
21'

Hernandez faulowany przez Toure.

5
5
9
5
7
18'

Dwa błędy Goretzki w przeciągu kilku sekund. Niemiec na początku źle przyjął piłkę, a po chwili faulował rywala.

3
2
10
7
19
16'

Strzał Goretzki z dalekiej odległości. Trapp znów zaliczył skuteczną interwencję.

6
5
4
9
17
14'

Strzał Muellera mógł zaskoczyć. Nie był jednak zbyt mocny, bo Trapp z łatwością łapie piłkę.

6
5
6
11
12
12'

Zawodnicy Eintrachtu Frankfurt mają problem z utrzymaniem się przy piłce na połowie gospodarzy.

12
6
3
1
11
10'

Sane i Lewandowski ustawili się do wykonania rzutu wolnego. Ostatecznie uderzył ten pierwszy ale niecelnie.

6
5
2
14
19
9'

Leon Goretzka faulowany przed polem karnym rywala. Dobra sytuacja do strzelenia gola dla Bawarczyków.

10
3
4
3
8
7'

Dobra interwencja Toure. Piłkarz gości wybił piłkę za linię końcową. Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

9
5
6
5
8
5'

Szuka dziś piłka Roberta Lewandowskiego! Davies dośrodkował na głowę napastnika Bayernu, który przestrzelił nad bramką.

22
9
9
13
10
3'

Mimo to Bayern chwilę później wypracował sobie świetną sytuację. Lewandowski dostał podanie od Muellera i przed sobą miał tylko golkipera gości, który okazał się lepszy w tym pojedynku.  Polak był jednak na spalonym.