Eintracht Frankfurt
29' Kristijan Jakić 78' Goncalo Paciencia
Hertha Berlin
7' Marco Richter 40' Marco Richter 63' Jurgen Ekkelenkamp 90' Alexander Schwolow
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania! Hertha Berlin wywozi trzy punkty z Frankfurtu po zwycięstwie 2:1. Krzysztof Piątek spędził 60 minut na placu gry i w pierwszej połowie nie wykorzystał dwóch sytuacji. Dziękujemy za uwagę.

Przepychanka w polu karnym Herthy. Schwolow nie spieszy się ze wznowieniem gry.

Podopieczni Pala Dardaia chcą dowieźć korzystny wynik do końca i opóźniają grę.

Miejscowi nie mają pomysłu na atak. Piłkarze Herthy doskonale radzą sobie w defensywie.

Deniz Aytekin doliczył aż cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Schwolow.

Gospodarze mają bardzo mało czasu i budują akcję od tyłu.

Mocne uderzenie Plattenhardta! Trapp wybił piłkę na rzut rożny.

W ofensywie uaktywnił się Kevin-Prince Boateng. Doświadczony pomocnik wywalczył rzut wolny.

Djibril Sow otrzymał podanie od Filipa Kosticia, jednak nie potrafił tego wykorzystać. Wciąż 1:2.

Peter Pekarik nie rozważnie sfaulował Borre, akcja toczy się pod polem karnym Herthy.

Dziesięć minut do końca. Hertha Berlin cofnęła się do defensywy.

Gol! Strzelił Goncalo Paciencia.

Do piłki podszedł sam poszkodowany. Goncalo Paciencia uderzył w środek i Eintracht łapie kontakt!

Ogromne zamieszanie w polu karnym Herthy! Schwolow sfaulował Paciencię i sędzia podyktował "jedenastkę".

Dennis Jastrzembski mógł zaliczyć świetne wejście. Martin Hinteregger zablokował jego strzał.

Hertha Berlin. Schodzi: Maximilian Mittelstaedt. Wchodzi: Dennis Jastrzembski.

Młody Polak zameldował się na boisku.

Suat Serdar spróbował swoich sił. Bramkarz Eintrachtu odprowadził piłkę wzrokiem.

Santos Borre znalazł sobie miejsce przed polem karnym i oddał strzał. Schwolow wykazał się refleksem.

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Kristijan Jakić. Wchodzi: Goncalo Paciencia.

Groźna sytuacja pod bramką Eintrachtu. Mittelstaedt powinien zachować się lepiej.

Piłkarze Eintrachtu nie mają nic do stracenia. Kolejna próba Kosticia i skuteczna interwencja Schwolowa. Po chwili Borre nie trafił w światło bramki.

Gol! Strzelił Jurgen Ekkelenkamp. Asystował mu Maximilian Mittelstaedt.

Co za wejście Jurgena Ekkelenkampa! Maximilian Mittelstaedt wstrzelił piłkę w pole karne i Holender z niewielkiej odległości umieścił ją w siatce.

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Ishak Belfodil.

Hertha Berlin. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Koniec meczu dla reprezentanta Polski.

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Sam Lammers. Wchodzi: Rafael Santos Borre.

Mocne dośrodkowanie Jakicia. N'Dicka wygrał pojedynek powietrzny i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Filip Kostić przeprowadził indywidualną akcję i znokautował piłkę Petera Pekarika.

Tempo meczu nieco osłabło. Hertha nie pozwala dojść do głosu Eintrachtowi.

Drużyna Pala Dardaia stara się uspokoić grę, Eintracht w wysokim pressingu.

Od początku drugiej połowy Eintracht ruszył do ofensywy. Djibril Sow zmarnował dogodną sytuację.

Krzysztof Piątek upadł w polu karnym po starciu z przeciwnikiem, jednak sędzia nie podyktował "jedenastki".

Dużo niedokładności w grze obu drużyn, strata za stratą.

Martin Hinteregger ostro potraktował Krzysztofa Piątka, Polak już podniósł się z murawy.

Suat Serdar nieprzepisowo powstrzymywał Filipa Kosticia i Deniz Aytekin przerwał grę.

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Jesper Lindstroem. Wchodzi: Daichi Kamada.

Początek drugiej połowy.

Czy Hertha wywiezie punkty z Frankfurtu?

Przerwa, Deniz Aytekin nie doliczył ani jednej minuty. Hertha ma jednobramkową przewagę. Krzysztof Piątek wrócił do wyjściowego składu i miał swoje okazje, ale jeszcze nie zaznaczył swojej obecności na boisku.

Kolejne dośrodkowanie Filipa Kosticia. Piłka odbiła się od Timothy'ego Chandlera i trafiła do koszyczka Alexandra Schwolowa.

Posiadanie piłki:

Eintracht Frankfurt - 59 proc.

Hertha Berlin - 41 proc.

Krzysztof Piątek dopadł do piłki po fatalnym błędzie Makoto Hasebe i miał dużo miejsca w polu karnym. Polski napastnik przestrzelił.

Żółtą kartkę otrzymał Marco Richter.

Eintracht Frankfurt jeszcze nie wygrał na własnym obiekcie w trwającym sezonie Bundesligi.

Zespołowa akcja Herthy Berlin. Santiago Ascacibar oddał strzał z dystansu, pomocnik gości musi popracować nad celnością.

Odpowiedź Herthy Berlin. Marco Richter wbiegł w pole karne i uderzył zewnętrzną częścią stopy. Kevin Trapp nie popełnił błędu w tej sytuacji.

Filip Kostić zdecydował się na strzał z dużej odległości. Piłka poszybowała w trybuny.

Przed szansą stanął Maximilian Mittelstaedt i niepotrzebnie chciał podawać do kolegi. Skrzydłowy miał szczęście, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

Marvin Plattenhardt dograł w pole karne, a następnie Krzysztof Piątek próbował uderzyć przewrotką! Po chwili piłka trafiła do Dedrycka Boyaty, który został zablokowany przez rywali.

Żółtą kartkę otrzymał Kristijan Jakić.

Tym razem Kostić zagrał do Kristijana Jakicia, który był ustawiony przed polem karnym i mocno uderzył. Alexander Schwolow nie dał się zaskoczyć.

W polu karnym Herthy Berlin odnalazł się Jesper Lindstroem. Napastnik nie zdołał opanować piłki.

Filip Kostić zagrał z narożnika, Sam Lammers przytomnie zachował się w polu karnym i uderzył piętą. Napastnik minimalnie spudłował.

Evan N'Dicka zabawił się z Marco Richterem i napędził akcję Eintrachtu. Tylko rzut rożny.

Santiago Ascacibar starł się z Filipem Kosticiem. Sędzia musiał uspokoić sytuację.

Na początku meczu reprezentant Polski był niewidoczny, ale mógł już wpisać się na listę strzelców. Zawodnicy Eintrachtu Frankfurt nie potrafią zagrozić bramce gości.

Mogło być już 2:0 dla Herthy! Marco Richter świetnie dograł do Krzysztofa Piątka, a ten mocno uderzył "szczupakiem". Kapitalną interwencją popisał się Kevin Trapp.

Miejscowi przejęli inicjatywę, ale podopieczni Pala Dardaia naciskają przeciwników.

Kolejną szansę miał Marco Richter. Tym razem Kevin Trapp uprzedził skrzydłowego Herthy.

Do ósmej kolejki Marco Richter czekał na pierwszą bramkę w tym sezonie Bundesligi.

Piłkarze Eintrachtu Frankfurt muszą gonić wynik i szukają luki w defensywie Herthy Berlin.

Gol! Strzelił Marco Richter. Asystował mu Vladimir Darida.

Drużyna gości na prowadzeniu! Vladimir Darida celnie dośrodkował z lewej stronie, Marco Richter jeszcze musnął piłkę i Kevin Trapp nie miał żadnych szans.

Krzysztof Piątek walczył bark w bark z Evanem N'Dicką, defensor wygrał ten pojedynek.

Kristijan Jakić uderzył zza pola karnego, Alexander Schwolow nie musiał interweniować.

Odważna próba Martina Hintereggera. Piłka przeleciała obok słupka i jest rzut rożny dla Eintrachtu.

Atmosfera piłkarskiego święta na stadionie we Frankfurcie. Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie.

Zaczynamy! Hertha Berlin przy piłce.

Na trybunach Commerzbank Arena pojawiło się 40 tys. kibiców.

Arbitrem głównym będzie Deniz Aytekin.

Krzysztof Piątek wraca do podstawowej "jedenastki" Herthy. Dennis Jastrzembski rozpocznie mecz na ławce:

Oliver Glasner zdecydował się na cztery zmiany w składzie:

Przed nami mecz drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli - Eintracht Frankfurt będzie rywalizował z Herthą Berlin. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 15:30.