Bundesliga: 10. kolejka
29 paź 2021 20:30
90+3'

Georginio Rutter mógł przypieczętować zwycięstwo "Wieśniaków". Napastnik wyskoczył do piłki i sfaulował Niklasa Starka.

2
1
90+2'

Piłkarze Hoffenheim krótko rozegrali rzut wolny. Drużyna Pala Dardaia wznowi grę od własnej bramki. Do końca pozostało kilkadziesiąt sekund.

1
90'

Sven Jablonski doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

1
88'

Niewiele brakowało! Robert Skov dośrodkował z lewej strony boiska i piłka przeleciała obok słupka.

87'

Wygląda na to, że goście pogodzili się z porażką. Piłkarze TSG 1899 Hoffenheim wymieniają podania przed polem karnym Herthy Berlin.

1
1
82'

Piłkarze Herthy Berlin nie mogą przedostać się w pole karne gospodarzy. Drużyna Hoenessa ma dwubramkową przewagę i zamierza dowieźć korzystny wynik do końca.

1
1
79'

Hertha Berlin. Schodzi: Myziane Maolida. Wchodzi: Lucas Tousart.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Myziane Maolida #11
1
79'

Bardzo dużo niedokładności w grze Herthy Berlin. Stevan Jovetić próbuje utrzymać się przy piłce na połowie Hoffenheim.

77'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Angelo Stiller. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Angelo Stiller #13
1
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dedryck Boyata.

Arbiter pobiegł do monitora i przyjrzał się tej sytuacji. Dedryck Boyata został wyrzucony z boiska, Angelo Stiller ucierpiał po starciu z obrońcą Herthy.

Hertha Berlin
2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Vogt.

TSG 1899 Hoffenheim
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Ascacibar.

1
74'

Awantura na połowie TSG 1899 Hoffenheim. Zamieszanie spowodował Dedryck Boyata, który nierozważnie sfaulował rywala.

1
72'

Stevan Jovetić przerzucił piłkę do Myziane Maolidy, a ten znalazł drogę do siatki! Arbiter nie miał wątpliwości, zawodnik Herthy Berlin był na pozycji spalonej.

1
70'

Peter Pekarik dośrodkował w pole karne i Oliver Baumann nie opanował piłki. Obrońcy Hoffenheim poradzili sobie z atakiem Herthy.

69'

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Jurgen Ekkelenkamp #10
Marco Richter #23
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Akpoguma.

66'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Georginio Rutter.

Georginio Rutter #33
Ihlas Bebou #9
1
66'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Diadie Samassekou.

Diadie Samassekou #18
65'

W poprzednim sezonie TSG 1899 Hoffenheim wygrało dwa razy z Herthą w Bundeslidze. Podopieczni Sebastiana Hoenessa są pewni swego.

1
63'

TSG 1899 Hoffenheim ma pełną kontrolę nad meczem. Akcja toczy się pod polem karnym Herthy Berlin.

61'

Hertha Berlin. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Ishak Belfodil.

Koniec meczu dla reprezentanta Polski. Krzysztof Piątek nie zdołał pomóc swojej drużynie.

60'

Godzina gry za nami. Piłkarze Herthy Berlin nie potrafią zagrozić bramce Olivera Baumanna.

1
1
59'

Santiago Ascacibar nieprzepisowo powstrzymywał Floriana Grillitscha. Sędzia podyktował rzut wolny dla "Wieśniaków".

1
57'

Myziane Maolida wniósł trochę świeżości do gry przyjezdnych. Skrzydłowy musi jeszcze popracować nad celnością podań.

1
55'

Obraz gry się nie zmienia, choć to stołeczny zespół ma przewagę w posiadaniu piłki:

TSG 1899 Hoffenheim - 48 proc.

Hertha Berlin - 52 proc.

1
53'

W drugiej połowie Pal Dardai zdecydował się na ustawienie z dwoma napastnikami. Stevan Jovetić gra za plecami Krzysztofa Piątka.

51'

Santiago Ascacibar stracił piłkę w środku pola i piłkarze Hoffenheim przeprowadzili szybki atak. Alexander Schwolow interweniował po dośrodkowaniu.

2
1
49'

I kolejna okazja gospodarzy! Ihlas Bebou ruszył środkiem boiska i oddał strzał. Bardzo dobra interwencja Niklasa Starka.

1
48'

Obrońcy TSG 1899 Hoffenheim mają problemy. Myziane Maolida dał sygnał kolegom do ataku.

46'

Hertha Berlin. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Myziane Maolida.

46'

Początek drugiej połowy, Hoffenheim przy piłce.

20:26

Hertha Berlin nie ma nic do stracenia. Trener Pal Dardai przygotowuje dwie zmiany w "jedenastce'.

1
1
Czy Krzysztof Piątek zdobędzie bramkę po zmianie stron?
1
1
1
1
45+1'

Ostatnie minuty należały do Herthy Berlin. Zawodnicy Sebastiana Hoenessa starają się uspokoić grę.

2
1
1
45'

Dwie minuty do końca pierwszej odsłony.

2
43'

Marco Richter bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Oliver Baumann nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.

1
1
42'

Robert Skov wrzucił piłkę w pole karne Herthy. Krzysztof Piątek zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

2
1
41'

Świetna akcja zespołowa miejscowych. Dedryck Boyata w ostatniej chwili interweniował po dośrodkowaniu Kevina Akpogumy.

1
40'

Krzysztof Piątek walczył o piłkę w polu karnym TSG 1899 Hoffenheim. Oliver Baumann wyjaśnił sytuację.

1
2
1
38'

Zawodnicy Herthy Berlin są zupełnie zdezorientowani po drugim golu. Pal Dardai ma twardy orzech do zgryzienia.

1
1
1
36'

Gol! Strzelił Sebastian Rudy.

Gospodarze idą po swoje. Robert Skov uderzył z ostrego kąta, ale trafił w słupek. Alexander Schwolow nie zdążył zareagować przy dobitce Sebastiana Rudego.

4
1
1
2
4
35'

Robert Skov jest dzisiaj nie do zatrzymania. Skrzydłowy Hoffenheim doskonale sobie radzi na lewej stronie boiska.

1
2
33'

Angelo Stiller próbował dośrodkować w pole karne, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Schwolow miał dużo szczęścia.

1
1
31'

Gospodarze polują na drugą bramkę! Robert Skov wbiegł w pole karne i mocno uderzył głową. Kapitalna parada Alexandra Schwolowa.

1
1
30'

Podopieczni Sebastiana Hoenessa naciskają rywali. Deyovaisio Zeefuik niecelnie podał i stracił piłkę przed polem karnym.

1
1
2
28'

Na wyróżnienie zasługuje Andrej Kramarić. Napastnik Hoffenheim uderzył sprzed pola karnego, lecz Dedryck Boyata stanął na jego drodze.

1
26'

26. minuta i TSG 1899 Hoffenheim już kradnie czas. Oliver Baumann nie spieszył się ze wznowieniem gry.

1
2
2
25'

TSG 1899 Hoffenheim przejęło inicjatywę po bramce. Krzysztof Piątek dał się złapać na pozycji spalonej.

1
1
1
3
23'

Z rzutu wolnego dośrodkował Robert Skov, a najwyżej do piłki wyskoczył Andrej Kramarić. Chorwacki napastnik spudłował.

1
1
1
1
22'

Andrej Kramarić upadł po starciu z Marco Richterem. Sędzia Sven Jablonski upomniał skrzydłowego Herthy.

1
1
21'

Marco Richter dograł do wychodzącego na pozycję Krzysztofa Piątka, Stefan Posch poradził sobie z napastnikiem Herthy. Chwilę później Piątek zdecydował się na strzał i nie trafił w światło bramki.

1
1
3
19'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Robert Skov.

TSG 1899 Hoffenheim otwiera wynik! Robert Skov zagrał z lewej strony, Ihlas Bebou świetnie przepuścił piłkę między nogami i Andrej Kramarić dopełnił formalności. Chorwat strzelił drugiego gola w tym sezonie.

3
2
1
1
7
18'

Vladimir Darida utyka. Lucas Tousart już przygotowuje się do wejścia na boisko.

1
1
1
2
1
16'

Kłopoty Herthy Berlin. Vladimir Darida nie podnosi się z boiska po brutalnym faulu Angelo Stillera.

1
1
1
2
14'

Marco Richter zagrał piętką do Krzysztofa Piątka, jednak Florian Grillitsch dopadł do piłki. Reprezentant Polski faulem powstrzymał rywala.

1
1
13'

To szczególny dzień dla Pala Dardaia. 45-latek po raz 200. zasiadł na ławce trenerskiej w meczu Herthy Berlin.

1
1
1
11'

Ihlas Bebou próbował zmylić Niklasa Starka na prawym skrzydle. Stołeczny zespół oddala grę od własnego pola karnego.

9'

Krzysztof Piątek jest aktywny w ofensywie. Polak wygrał pojedynek ze Stefanem Poschem, kolejny rzut rożny dla Herthy Berlin.

3
1
1
7'

Dośrodkowanie z narożnika i strzał Dedrycka Boyaty został zablokowany. Po chwili środkowy obrońca zatrzymał atak Hoffenheim.

1
6'

Goście kontratakują. W polu karnym odnalazł się Marco Richter, piłkarz Herthy zmusił do interwencji Olivera Baumanna. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
5'

Groźnie pod bramką Herthy Berlin! Przed szansą stanął Angelo Stiller, który mocno uderzył z dystansu i piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
4'

Piłkarze Herthy Berlin są coraz bliżej pola karnego gospodarzy. Źle zachował się Marco Richter, skrzydłowy zanotował stratę.

1
1
2'

Podopieczni Pala Dardaia spokojnie budują akcję od własnej bramki. Alexander Schwolow rozdziela podania.

1
1
1
20:26

Trybuny na Rhein-Neckar-Arena świecą pustkami.

20:13

Sven Jablonski będzie sędzią głównym tego meczu.

1
20:13

Goście stoją przed bardzo trudnym zadaniem. Hertha Berlin przegrała w czterech ostatnich spotkaniach z TSG 1899 Hoffenheim.

1
1
20:13

Trener Pal Dardai postawił na Krzysztofa Piątka. Dennis Jastrzembski poza kadrą Herthy Berlin:

20:13

W kadrze meczowej gospodarzy brakuje Davida Rauma, który nabawił się kontuzji kostki:

20:13

Przed nami 10. kolejka Bundesligi. W pierwszym meczu TSG 1899 Hoffenheim zagra z Herthą Berlin na Rhein-Neckar-Arena w Sinsheim. Klub Krzysztofa Piątka zajmuje 10. miejsce w tabeli i ma jeden punkt przewagi nad "Wieśniakami". Początek o godz. 20:30.