Zakończony
FC Augsburg
90+7'

Gol! Strzelił Michael Gregoritsch.

Nieprawdopodobne sceny w samej końcówce! Dośrodkowanie na aferę, wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale Gregoritsch wygrał pojedynek w powietrzu i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. Schwolow nawet nie drgnął!

9
4
3
2
3
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Iago.

Iago #22
FC Augsburg
2
2
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Stevan Jovetić.

2
1
90+6'

Sędzia przywołuje do siebie zawodników.

2
1
3
1
90+5'

Będą kartki. Przepychanki w okolicach narożnika boiska.

1
2
2
90+3'

Potrzebna jest pomoc medyczna środkowemu obrońcy Herthy.

1
1
2
3
2
90+2'

Torunarigha leży we własnym polu karnym, rozległ się gwizdek arbitra. Gra przerwana.

2
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
1
1
88'

Torunarigha usiadł na murawie. Łapią go skurcze.

1
1
2
87'

I akcja w drugą stronę. Strzał Joveticia z ostrego kąta, w boczną siatkę. Ale Hertha ma jeszcze rzut rożny.

87'

W odpowiedzi Jensen strzelał głową z kilkunastu metrów, jednak Schwolow nie popełnił błędu.

86'

Nieudolnie wybijali piłkę przed pole karne goście, Jovetić miał mnóstwo miejsca, uderzył z woleja, ale zabrakło precyzji.

1
84'

Kolejny raz świetną akcję przeprowadził Jastrzembski, ostro zagrał piłkę na piąty metr, ale nie trafił w nią Selke.

1
84'

FC Augsburg. Schodzi: Daniel Caligiuri. Wchodzi: Raphael Framberger.

wchodzi Wchodzi
Raphael Framberger #32
schodzi Schodzi
81'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Hahn. Ciekawa sprawa. Napastnik gości ukarany za symulowanie. Nieudolna próba wymuszenia rzutu wolnego czterdzieści metrów od bramki.

FC Augsburg
1
81'

Ultraofensywne ustawienie Augsburga. Hertha czeka na kontrę.

1
79'

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Deyovaisio Zeefuik.

Marco Richter #23
78'

Hertha wyszła z kontrą dwóch na jednego, Jovetić brutalnie zabawił z Gikiewiczem i wpakował piłkę do siatki, ale kolejny raz sędziowie nie uznali gola. Raz jeszcze był spalony.

77'

FC Augsburg. Schodzi: Andi Zeqiri. Wchodzi: Michael Gregoritsch.

Andi Zeqiri #21
1
77'

Świetna okazja dla gości! Hahn oddał mocny strzał z dystansu, Schwolow odbił piłkę przed siebie, po chwili bramkarz Herthy obronił uderzenie z bliska Iago, była jeszcze dobitka Zeqiriego, jednak futbolówka poleciała wysoko nad bramką!

2
2
75'

Torunarigha strzelił gola po rzucie rożnym, gospodarze udali się na celebrację, jednak po chwili musieli się otrząsnąć i grać dalej, bo sędzia tego trafienia nie uznał. Był spalony.

1
1
73'

Ależ poszedł lewą stroną Jastrzembski. Płaskie dośrodkowanie w pole karne, było tam trzech zawodników Herthy, ale kapitalną interwencją popisał się Winther.

1
2
73'

Hertha Berlin. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Davie Selke.

Ishak Belfodil #14
1
1
69'

Ryzykowny wślizg Torunarighi we własnym polu karnym. Sędzia uznał, że obrońca Herthy nie faulował rywala. Ale być może inaczej wyglądało to na wozie VAR.

1
1
68'

Świetne płaskie dośrodkowanie Iago, piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym. Niewiele zabrakło, a doszedłby do sytuacji strzeleckiej Zeqiri.

1
1
67'
67'

FC Augsburg. Schodzi: Mads Pedersen. Wchodzi: Fredrik Jensen.

Mads Pedersen #3
1
1
67'

Hertha Berlin. Schodzi: Jurgen Ekkelenkamp. Wchodzi: Stevan Jovetić.

Jurgen Ekkelenkamp #10
1
1
66'

Długie podanie w kierunku Hahna, jednak Schwolow to przeczytał i skutecznie interweniował daleko poza własnym polem karnym.

1
63'

Ależ teraz Zeqiri został zaatakowany przez Pekarika. Bezpardonowo, wpadł w rywala z całym impetem zawodnik Herthy. Aż dziw, że nie było kartki.

1
61'

Pofrunął teraz Gikiewicz! Świetna interwencja Polaka po uderzeniu Serdara z dystansu!

1
60'

Ładna akcja Herthy. Belfodil ograł rywala na skrzydle, wbiegł w pole karne, wycofał piłkę do Ekkelenkampa, ale ten strzelił obok słupka.

1
58'

Hertha mądrze utrzymuje się przy piłce w środkowej strefie boiska.

2
1
56'

Iago ostro wstrzelił piłkę w pole karne, ale Zeqiri nie tyle oddał niecelny strzał, co po prostu został trafiony piłką. Miał mało czasu na reakcję.

1
1
55'

Krótkie rozegranie kornera przez gości, ale i tym razem Caligiuri został zablokowany przy próbie centry.

1
54'

Zablokowane uderzenie Caligiuriego zza pola karnego. Rzut rożny dla Augsburga.

2
53'

Niewiele dzieje się na początku drugiej połowy. Z boiska wieje nudą.

1
1
1
52'

Odbiór Gumnego, była szansa na kontrę dla gości, ale zwolnił wszystko Dorsch, a po chwili popisał się nieudanym podaniem na prawą stronę i łatwo stracił piłkę.

1
1
49'

Dobre podanie Maiera w pole karne, ale w ostatniej chwili Torunarigha przejął piłkę i nie pozwolił na oddanie strzału Zeqiriemu.