Zakończony
VfL Wolfsburg
88'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Jamal Musiala.

GOOOOOOL! Świetne podanie z głębi pola w wykonaniu Dayota Upamecano zostało jeszcze zgrane przez Jamala Musialę, a Robert Lewandowski przymierzył z powietrza pod poprzeczkę! 19. trafienie Polaka w sezonie Bundesligi. Doczekał się gola najskuteczniejszy zawodnik Bayernu Monachium i zrobiło się 4:0.

810
371
118
68
84
87'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Aster Vranckx. Wchodzi: Kevin Mbabu.

7
85'
82'

Kapitanowi reprezentacji Polski nie udało się opanować piłki pod naporem Sebastiana Bornauwa. Piłka została odegrana do Koena Casteelsa, a Robert Lewandowski zrezygnował z kontynuowania pressingu.

16
14
19
16
32
80'

Bayern Monachium. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

Tanguy Nianzou #18
1
1
10
4
5
80'
9
5
12
3
17
80'
6
4
11
3
10
78'

Będzie seria zmian z Bayernie.

10
7
20
4
6
76'

Kolejna szansa Roberta Lewandowskiego i niezmiennie problem z umieszczeniem piłki w sieci. Tym razem soczyste uderzenie, ale prosto w przesuwającego się dynamicznie Koena Caastelsa. Szkoda, szkoda!

10
11
15
26
44
75'

Jeszcze kwadrans rozstrzygniętego spotkania. Bayern Monachium nie rezygnuje z prowadzenia ataku pozycyjnego i nie zamierza dopuścić przeciwnika do głosu.

15
6
4
4
5
75'
6
4
2
2
6
72'

Pozostaje coraz mniej czasu Robertowi Lewandowskiemu na strzelenie gola w tym meczu. Na razie Julian Nagelsmann nie miesza w wybranej przed pierwszym gwizdkiem jedenastce.

2
6
5
7
6
70'

Tak cieszyli się gospodarze z drugiego gola!

13
3
4
5
3
68'

Miękkie dośrodkowanie Thomasa Muellera nie doleciało do Roberta Lewandowskiego. Wyszli z szoku piłkarze w seledynowych strojach i starają się zapobiec kolejnym trafieniom zawodników z Monachium.

4
11
2
11
12
66'

Świetna szansa i co zrobił w tej sytuacji Robert Lewandowski? Co za pudło! Podanie Benjamina Pavarda uruchomiło na prawym skrzydle Serge'a Gnabry'ego, którego płaskie dośrodkowanie nadawało się do zdobycia gola dla reprezentanta Polski.

16
21
24
42
39
63'

Bayern Monachium ma już bezpieczną przewagę i nie podlega wątpliwości, że komplet punktów pozostanie w Bawarii. Przyjezdni starają się cokolwiek zdziałać, ale rzadko zagrażają Manuelowi Neuerowi, a ich uwaga koncentruje się na uniknięciu pogromu.

19
13
4
2
4
61'

Leroy Sane autorem jak dotąd ostatniego gola. 3:0!

12
4
3
2
4
59'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Serge Gnabry.

Rozwiązał się worek z bramkami w Monachium. Kombinacyjna akcja Bayernu została podsumowana świetnym, wymierzonym uderzeniem Leroya Sane. Piłka poleciała blisko słupka do siatki, Koen Caastels był bez szans.

111
39
27
13
16
58'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Renato Steffen. Wchodzi: Felix Nmecha.

Felix Nmecha #22
3
1
3
8
5
57'

Gol! Strzelił Dayot Upamecano. Asystował mu Thomas Mueller.

Gospodarze podwoili przewagę po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Piłka powędrowała jak po sznurku do Dayota Upamecano. Thomas Mueller wyrasta na najważniejszego zawodnika wieczoru w Monachium, ponieważ tym razem asystował. 2:0 dla Bayernu.

115
51
17
10
13
55'

Maximilian Arnold zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Ponownie strzelał John Anthony Brooks po tym jak piłka ominęła Roberta Lewandowskiego. Ponownie zabrakło dokładności zawodnikom z Wolfsburga. W odpowiedzi strzał Jamala Musiali obroniony przez Koena Caastelsa.

5
5
12
5
12
52'

Alphonso Davies wymienił podania z Thomasem Muellerem, po czym starał się dostarczyć futbolówkę Robertowi Lewandowskiemu. Dośrodkowanie nie dotarło, ugrzęzło między obrońcami, a całe zamieszanie zostało wyjaśnione przez Koena Caastelsa.

7
5
6
13
11
50'

Zablokowane uderzenie Serge'a Gnabry'ego. Piłka nie poleciała w pożądanym przez Bayern Monachium kierunku. Gospodarze utrzymali się jednak w posiadaniu futbolówki i wymieniają coraz to kolejne podania na połowie VfL Wolfsburg.

7
3
4
6
6
47'

John Anthony Brooks oddał niekontrolowane uderzenie po dośrodkowaniu. Nie stanowiło ono dużego problemu dla obserwującego wydarzenia Manuela Neuera.

7
10
9
4
6
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Monachium. Robert Lewandowski wstrzelił się w poprzednim meczu z VfB Stuttgart właśnie po przerwie i być może podobnie będzie w starciu zamykającym piłkarski rok Bayernu.

3
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w tym meczu?
13
10
1
3
3
43'

Futbolówka wybita spod nóg sposobiącego się do oddania strzału z kilkunastu metrów Roberta Lewandowskiego.

8
8
16
19
24
41'

Pozostało kilka minut na poprawienie wyniku przed zmianą stron. Ostatnia akcja Bayernu Monachium została zatrzymana z powodu spalonego. Julian Nagelsmann aż usiadł na ławce rezerwowych z przejęcia.

5
13
6
7
10
38'

Bez szans na gola Bayernu Monachium w ostatnich minutach. Zwolnili Robert Lewandowski i spółka. Przed momentem jakby przebudzenie, ale uderzenie Jamala Musiali zostało zablokowane, a poprawka Alphonso Daviesa była bardzo niedokładna.

7
6
11
14
18
35'

Od czasu do czasu przyspieszają podopieczni Floriana Kohweldta i dają do zrozumienia swoim przeciwnikom, że jednobramkowe prowadzenie nie jest jeszcze bezpieczne.

8
5
6
3
7
33'

Wrzutka z prawej strony w kierunku Wouta Weghorsta. Uciekł on zdezorientowanym defensorom Bayernu Monachium, ale nie złożył się do odpowiedniego strzału z uciekającej piłki. Dogodna szansa na wyrównanie została zmarnowana!

11
5
5
2
10
30'

Gospodarze są groźniejsi od początku spotkania i to oni kreują większą liczbę sytuacji podbramkowych. VfL Wolfsburg raz zaatakował niebezpiecznie, ale uderzenie Wouta Weghorsta nie pozwoliło doprowadzić do remisu. Za zawodnikami dwa kwadranse na stadionie w Monachium.

11
6
5
4
9
27'

Podanie Thomasa Muellera do Roberta Lewandowskiego. Ten duet uwielbia ze sobą współpracować. Nie było miejsca na złożenie się do idealnego strzału, dlatego próba Polaka została poskromiona przez Koena Caastelsa.

14
8
9
15
30
25'

Efektowna akcja rozpoczęta przez Jamala Musialę. Do pełnego zachwytu zabrakło tylko podsumowania zarówno celnym, jak również energicznym uderzeniem.

17
8
12
8
6
24'

Podanie do osamotnionego na desancie Wouta Weghorsta. Blisko napastnika VfL Wolfsburg znalazła się cała grupka zawodników Bayernu Monachium i nie pozwolili oni nawet na zbliżenie się do bramki strzeżonej przez Manuela Neuera.

5
5
4
2
6
22'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku centralnie ustawionego Roberta Lewandowskiego zostało powstrzymane przez aktywnego na przedpolu bramkarza VfL Wolfsburg.

5
5
5
12
9
20'

Piłka w centrum boiska, a tam walka o każdy skrawek placu. Ani gospodarze, ani przyjezdni nie zdobyli przestrzeni. Sytuacja generalnie opanowana przez podopiecznych Juliana Nagelsmanna.

13
6
6
3
7
18'

Szansa dla Bayernu Monachium na podwojenie prowadzenia z rzutu rożnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Serge Gnabry, którego głębokie dośrodkowanie zostało strącone daleko poza lustro bramki Koena Casteelsa.

9
5
4
6
7
15'

Spokojnie podopieczni Juliana Nagelsmanna, którzy utemperowali wymianą podań rozdrażnionych stratą gola zawodników VfL Wolfsburg. Manuel Neuer niezmiennie bez kapitulacji.

21
8
5
6
8
12'

Bayern Monachium już na prowadzeniu. Thomas Mueller!

25
14
3
4
3
10'

Wymarzone otwarcie spotkania przez Bayern Monachium. Po golu Thomasa Muellera była jedna odpowiedź Wouta Weghorsta oraz kolejne próby pokonania Koena Caastelsa podjęte przez Leroya Sane oraz Roberta Lewandowskiego.

41
20
8
7
15
7'

Gol! Strzelił Thomas Mueller.

Bayern Monachium nie potrzebował dużo czasu na zdobycie prowadzenia w tym meczu. Uderzenie zza pola karnego zostało dość przypadkowo sparowane przez Koena Caastelsa. Piłka trafiła pod nogi Thomasa Muellera, a ten uniknął spalonego i wykonał skuteczną dobitkę na 1:0.

222
100
34
26
32
5'

Przed Robertem Lewandowskim znalazło się dwóch przeciwników w seledynowych strojach i uniemożliwili oni pokonanie uderzeniem Koena Caastelsa. Na pewno kapitan reprezentacji Polski będzie jeszcze niejednokrotnie próbować.

29
12
9
8
10
3'

Bayern Monachium od początku meczu w ataku pozycyjnym. Gospodarze szukają sposobu na dostarczenie piłki Robertowi Lewandowskiego. Nie okazało się nim premierowe dośrodkowanie zaproponowane przez Alphonso Daviesa.

19
9
7
10
14
2'

Niestety, w Monachium ponownie mecz bez publiczności na trybunach.