Primera Division: 1. kolejka
15 sie 2021 20:00
90+1'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Martin Braithwaite. Zagranie na pustą bramkę i po meczu!

55
27
4
12
15
90'

Doliczono 5 minut.

11
5
3
6
9
90'
85'

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal. Co za gol z wolnego! Sociedad może coś tu jeszcze ugrać!

Real Sociedad
28
17
6
9
24
84'

2
83'
2
2
3
4
4
83'

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Nico.

1
82'

Gol! Strzelił Julen Lobete Cienfuegos. Asystował mu Ander Barrenetxea. Kontra z zaskoczenia, Neto bez szans tutaj.

19
81'

Real Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Jon Pacheco.

Jon Pacheco #26
Aritz Elustondo #6
1
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Robin Le Normand.

Robin Le Normand #24
1
1
76'

Przerwa na nawodnienie i wracamy do gry.

1
1
73'

Świetny strzał Pedriego, ale jeszcze lepiej broni to Remiro!

1
1
71'
71'
66'

Real Sociedad. Schodzi: Portu. Wchodzi: Julen Lobete Cienfuegos.

Portu #7
1
66'

Real Sociedad. Schodzi: Joseba Zaldua. Wchodzi: Andoni Gorosabel.

Andoni Gorosabel #18
2
66'

Merino z dystansu i broni to Neto! Strzał z zaskoczenia, ale bramkarz był czujny!

7
4
1
2
3
64'

Barcelona okopała się pod polem karnym, a Sociedad nie jest w stanie przeprowadzić kontry. To jest przepaść jakościowa.

8
5
2
1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Aihen Munoz.

Aihen Munoz #12
3
3
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Aritz Elustondo.

3
3
1
59'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Depay wypuszcza Albę, ten pod bramkę, a Remiro odbija pod nogi Braithwaite'a, który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie!

53
25
4
3
5
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

7
6
2
2
4
54'

Bardzo wysoki i agresywny pressing Sociedad, ale oni nie mają innego wyjścia.

5
6
2
2
4
50'

Alba, sam na sam przez 30 metrów, Alba pod bramką i... pudłuje! To jest niewiarygodne, to była sytuacja must score!

5
6
4
2
3
47'

Piłka w siatce gości po strzale Griezmanna, ale spalony! Frenkie de Jong palił akcję.

7
7
4
2
46'

Real Sociedad. Schodzi: Adnan Januzaj. Wchodzi: Ander Barrenetxea.

7
8
czas Druga połowa
45+2'

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Frenkie de Jong. Garcia nacisnął na Januzaja, a de Jong zagarnął mu piłkę. Szybko dorzucił na niepilnowanego Braithwate'a, a ten zapakował głową pod poprzeczkę!

40
27
4
4
6
45'

Kontra gości, Munoz zatrzymany w polu karnym. Jest korner, doliczono 2 minuty.

7
7
2
1
43'

Ładnie napędza akcję de Jong, mocna centra Braithwaite'a, ale odbija to Remiro.

9
8
1
1
37'

1
34'

Nieco wyżej podchodzi Sociedad, ale spadła intensywność gry.

7
7
1
2
3
31'

Przerwa dla zawodników na uzupełnienie płynów. Barcelona gra bardzo płynnie, odpowiedzialność jest rozdzielona na innych. To na pewno zdrowe dla zespołu.

7
8
29'

Statystyki:

Posiadanie piłki: FCB 79 - 21 RSO (w proc.)

Sytuacje: 8:0

7
9
1
1
28'

Depay próbuje zaskoczyć z dobrych 40 metrów, ale Remiro to łapie.

7
7
1
2
24'

Ależ teraz ciasteczko od de Jonga na pole karne, jest Braithwaite, gra pod bramkę na Depaya, ale ten trafia w bramkarza i go fauluje! Wyborna okazja, ale zmarnowana!

7
7
1
2
5
19'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Memphis Depay. Perfekcyjna centra z rzutu wolnego, Pique wyprzedza obronę i pokonuje strzałem głową zaskoczonego bramkarza. Herb ucałowany, Barcelona prowadzi!

68
43
6
8
3
16'

Dochodzi do zmiany ustawienia, Barcelona gra 4-2-3-1. Griezmann i Braithwaite lekko się cofnęli, tuż za Depaya przeszedł niezmordowany Pedri.

8
9
1
5
13'

Bardzo mocno Barcelona oskrzydla swoje akcje, ale nie ma z nich zagrożenia.

11
9
1
10'

Symboliczne skandowanie nazwiska Messiego z trybun, wszak 10. minuta. Kibice mają złamane serce, ale na pewno się sklei.

15
10
7
2
10'

Alba na nogę Griezmanna, a ten z powietrza nieznacznie się myli! Efektowna próba Francuza. Barca ma flow.

9
8
9'

Barca zmusza do indywidualnych błędów, złe teraz wycofanie Le Normanda, jest korner dla Blaugrany.

8
8
1
1
6'

Barca dominuje w posiadaniu piłki, bez zaskoczenia. Stara się grać szybko, dużo przez Depaya, a ten szuka kolegów.

9
9
1
3
2'

Griezmann, zszedł na lewą nogę w stylu Messiego, ale przestrzelił. Pique za to dostaje gromkie brawa za każdy kontakt z piłką. On zgodził się na znaczne obniżenie wynagrodzenia, by klub zmieścił się w przepisach LaLigi i zarejestrował Garcię i Depaya.

13
9
1
1
1'

Pierwsza akcja gospodarzy. Depay wypuszcza Braithwaite'a, ale ten strzela prosto w Alexa Remiro.