2:1
Zakończony
Getafe CF
90+5'

Rozpoczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu. Gospodarze utrzymują piłkę na połowie rywala.

6
1
90+5'

Getafe cały czas musi biegać za piłką.

7
1
1
1
90+4'

Nie spieszy się Barcelona z wykonaniem rzutu wolnego.

1
2
1
1
90+2'

Okazja do kontry dla Barcelony, sytuacja jeden na jednego Depaya z Maksimoviciem, ale nie popełnił błędu zawodnik gości.

1
1
1
90'

Mecz potrwa o minimum pięć minut dłużej.

2
4
2
1
89'

Nico Gonzalez ze strzałem z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła bramkę. Mimo to z trybun rozległy się brawa.

1
1
2
87'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Getafę, dłuższe podanie do Koffiego, ale ten nie potrafił celnie dośrodkować i piłka opuściła boisko.

1
2
4
1
85'

Ależ okazję miał Depay! Znakomite dośrodkowanie Desta, Holender w ekwilibrystyczny sposób złożył się do strzału, ale nie trafił w bramkę.

3
1
4
4
84'
84'

Getafe CF. Schodzi: Djene. Wchodzi: Koffi Akurugu.

wchodzi Wchodzi
Koffi Akurugu #28
schodzi Schodzi
Djene #2
1
83'

Pięknie rozegrany rzut wolny przez Barcelonę, zagranie w pole karne do Busquetsa, ten odegrał do Araujo, który z bliska wpakował piłkę do siatki, jednak sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Spalony.

2
5
81'

Gavi faulowany przez Djene. Protestują kibice, bo ich zdaniem obrońca Getafe zasłużył na żółtą kartkę. Sędzia był innego zdania.

2
1
1
3
2
79'

Nie klei się gra obu zespołom, ale zdecydowanie większe oczekiwania są w stosunku do Barcelony. Getafe gra na miarę swoich możliwości.

1
1
3
78'

Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze w środkowej strefie boiska.

3
1
2
75'

Getafe CF. Schodzi: Unes Unal. Wchodzi: Jose Juan Macias.

Unes Unal #10
74'

FC Barcelona. Schodzi: Martin Braithwaite. Wchodzi: Nicolas Gonzalez.

Nicolas Gonzalez #28
1
1
74'

FC Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Gavi.

Gavi #30
1
1
73'

Usiadł na murawie Braithwaite. Prawdopodobnie jakiś uraz.

2
2
5
11
4
71'

Przerażająca jest ta cisza na Camp Nou. Teraz zbiegło się to z kontuzją Sergiego Roberto, który od kilkudziesięciu sekund jest opatrywany przez lekarzy.

1
1
3
1
2
69'

Braithwaite zablokowany przy próbie strzału z szesnastego metra. Niezadowolony Alba, bo spodziewał się podania zwrotnego w pole karne.

2
1
1
68'

Przewrócił się Jankto, dzięki czemu okazję do dośrodkowania miał Dest. Rezerwowy boczny obrońca Barcelony nie przyłożył się jednak do tego zagrania i nikt nie zdołał dojść do piłki.

2
1
67'

Nieporozumienie w defensywie Barcelony i Araujo zmuszony do dalekiego wybicia piłki. Zabrakło komunikacji w tej sytuacji.

1
1
2
1
66'

Busquets zagrał w tempo do Alby, ten od razu centrował w pole karne, jednak wybili piłkę przyjezdni.

1
2
1
63'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Memphis Depay.

2
2
2
1
1
61'

Getafe CF. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: David Timor.

David Timor #24
1
61'

Getafe CF. Schodzi: Sandro Ramirez. Wchodzi: Jaime Mata.

1
1
1
1
2
60'

Świetny kontratak Getafe. Jankto miał mnóstwo miejsca z lewej strony, zagrał piłkę na szesnasty metr do Maksimovicia, ale ten trafił w dobrze ustawionego ter Stegena.

1
58'

Zero emocji w drugiej połowie. Barcelona momentami gra lekceważąco, Depay często traci piłki. Brakuje sytuacji podbramkowych.

1
1
1
3
55'

Nieprawdopodobna szansa dla Getafe. Unes Unal znakomitym podaniem odnalazł w polu karnym Carlesa Alenę, ale ten kompletnie się pogubił na piątym metrze i nie oddał nawet strzału.

4
3
1
2
54'

Zagapił się Depay i stracił piłkę. Nie pierwszy raz wygląda to w ten sposób.

1
1
2
1
52'

Bardzo cicho jest dziś na Camp Nou, choć trybuny wcale nie są puste.

1
8
1
1
51'

Główkował Mitrović, ale futbolówka przeleciała obok słupka.

2
1
1
50'

Mocny strzał Jankto z dystansu i choć piłka nie leciała w bramkę, to ter Stegen nie ryzykował i wybił ją poza boisko. Korner.

1
49'

Obraz gry się nie zmienia. Barcelona atakuje, choć bez jakiejś furii. Tempo spotkania jest dość spokojne.

3
2
1
1
48'

Akcja Barcelony, ale Depay bardzo łatwo stracił piłkę na rzecz Djene.

3
1
46'

Getafe CF. Schodzi: Juan Iglesias. Wchodzi: Damian Suarez.

Juan Iglesias #21
2
2
1
1
1
46'

Tak cieszył się z gola na 2:1 Memphis Depay.

3
1
46'

Rozpoczyna się druga część spotkania.

2
1
16:17

Piłkarze wracają na boisko.

2
45+4'

Koszmarne dośrodkowanie Depaya. Całkowicie zmarnowana szansa po rzucie rożnym. Piłka poza boiskiem.

3
1
3
45+3'

Braithwaite dostał dobre podanie od de Jonga, był w polu karnym, ale jedyne co wywalczył, to rzut rożny.

1
1
1
45+2'

Błąd obrony Getafe, ale nie wykorzystał go Depay. Pogubił się w dryblingu Holender.

3
1
45'

Pierwsza połowa przedłużona o minimum cztery minuty.

1
44'

Niewiele dzieje się na boisku. Gra jest rwana, piłkarze często i łatwo tracą piłkę.

1
2
43'

Ucierpiał bramkarz Barcelony, ale wszystko wskazuje na to, że skończyło się na strachu i Niemcowi nic nie jest.

1
4
42'

Unes Unal ruszył do dobitki i przypadkowo znokautował ter Stegena.

1
2
41'

Potężne uderzenie Arambarriego z dystansu. Piłka leciała w środek bramki, a mimo to sporo problemów miał ter Stegen.

2
41'

Okazja dla Getafe, ale Sandro za daleko wypuścił sobie piłkę i nie zdołał wbiec z nią w pole karne.

2
1
1
39'

Alba faulowany we własnym polu karnym. Sędzia przerwał grę.

2
4
39'

Błąd popełnił Lenglet i Getafe wywalczyło rzut rożny.

2
1
37'

Strzały celne? 2:1 na korzyść Barcelony. Poza tym nie ma praktycznie żadnych sytuacji.

2
1
36'

Nieśmiały pressing w wykonaniu Getafe. Rywale wychodzą z tego bez najmniejszych problemów.

1
1
1
35'

Długo budują akcje piłkarze Barcelony, ale kreują stosunkowo niewiele sytuacji podbramkowych.

1
34'

Gra wznowiona. Przy piłce gospodarze.

1
1
32'

Sędziowie zarządzili tzw. cooling break z uwagi na wysoką temperaturę. Piłkarze mają czas, by się czegoś napić.

1
2
2
1
30'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Frenkie de Jong.

Barcelona znów na prowadzeniu! Świetnym podaniem w tempo popisał się de Jong, Depay zakręcił defensywą Getafe i mocnym strzałem przy bliższym słupku trafił do siatki.

34
8
1
1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo.

1
2
27'

I kolejny faul... Sandro zwija się z bólu poza linią boczną.

2
2
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Carles Alena.

3
26'

Zaostrzyła się gra. Mieliśmy dwa dość nieprzyjemne starcia w środkowej strefie boiska. Mocno zagotował się Busquets. Musiał interweniować sędzia.

23'

Getafe ustawione bardzo głęboko. Napastnicy gości na czterdziestym metrze od własnej bramki.

1
1
2
21'

Nieudane dośrodkowanie Alby. Barcelona chce szybko odpowiedzieć.

2
3
20'

Nic tego nie zapowiadało. Barcelona miała ten mecz pod kontrolą, a tymczasem jedna akcja sprawia, że mecz niejako zaczyna się od nowa.

3
1
2
19'

Gol! Strzelił Sandro Ramirez. Asystował mu Carles Alena.

Ależ piękna akcja Getafe! Poklepali sobie Sandro Ramirez z Carlesem Aleną i ten pierwszy płaskim strzałem z szesnastu metrów doprowadza do wyrównania!

6
5
4
4
10
17'

Djene wraca na boisko. Chwilę trwała interwencja lekarzy.

1
3
15'

Jakiegoś urazu doznał Djene. Prawdopodobnie uderzył go w twarz Braithwaite.

1
1
1
2
1
14'

Zdecydowana przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki. Procentowo ok. 80 do 20 na ich korzyść. Getafe może liczyć jedynie na kontrataki, choć na razie ich brakuje.

13'

Getafe ma spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Można się było tego spodziewać, biorąc pod uwagę, że drużyna ta nie strzeliła jeszcze ani jednego gola w tym sezonie.

2
2
1
11'

Emerson zagrywał po ziemi w pole karne, ponownie przepuścił piłkę Braithwaite, ale tym razem nie było nikogo, kto pokusiłby się o oddanie strzału.

4
2
10'

Dobre dośrodkowanie Braithwaite'a z rzutu rożnego, ale nie popełnił błędu na przedpolu David Soria.

3
2
2
4
4
10'

Będzie korner dla gospodarzy po indywidualnej akcji Depaya.

3
1
1
1
8'

Carles Alena oddał zaskakujący strzał z dystansu, jednak piłka o dobry metr minęła bramkę ter Stegena.

2
2
1
8'

Ronald Araujo popisał się świetnym, kilkudziesięciometrowym podaniem w kierunku Braithwaite'a, ten wychodził na czystą pozycję, ale fatalnie przyjmował sobie piłkę. Inna sprawa, że i tak był na spalonym.

6'

Sandro centrował z prawej strony, był w polu karnym Jankto, ale nie dotarła do niego piłka.

5'

Barcelona przez moment grała w osłabieniu, opatrywany poza linią boczną był Busquets. Oba zespoły są już jednak w komplecie.

1
2
3
2
1
4'

Zbyt małą liczbą atakują zawodnicy Getafe. Rywale momentalnie doskakują i łatwo odbierają piłkę. Stłamszeni przyjezdni.

2
2
3'

FC Barcelona od pierwszych minut "zabrała" piłkę i rozgrywa mecz na swoich warunkach.

3
2
2'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Jordi Alba.

Ależ szybko zaczynają strzelanie gospodarze! Świetna akcja lewą stroną, płaskie dośrodkowanie Alby, przepuścił piłkę Braithwaite, a będący za jego plecami Sergi Roberto na wślizgu otwiera wynik spotkania!