Primera Division: 6. kolejka
22 wrz 2021 22:00
90+2'

Goście jeszcze szukają drugiej bramki. Strzał Baby poszybował wprost w bramkarza.

2
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minut. Ciekawi nas, co kierowało panem arbitrem.

2
90'

Sanchez sam na sam z Courtois, ale Belg wyszedł cało z opresji.

2
1
89'

Do dogrania doszedł Jović, strzał poszybował wprost w bramkarza.

1
2
87'

Strzał z pola karnego Viniciusa, piłkę zablokował obrońca. Realowi wciąż mało.

1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Vinicius Junior. I jeszcze jeden gol. Vinicius w polu karnym z dużą łatwością urwał się obrońcy i zagrał do Isco. Strzał z kilku metrów był formalnością. 6:1!

14
4
2
1
83'

Końcowe minuty gry. Tutaj od dawna wszystko jest już jasne. Real szanuje piłkę i siły.

80'
ZMIANA

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Sergio Santos.

wchodzi Wchodzi
Sergio Santos #43
schodzi Schodzi
80'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu David Alaba. Alaba pięknie za plecy obrońców do Benzemy, a ten z trudnej pozycji do bramki. 5:1!

13
3
78'

Małe zamieszanie w polu karnym Realu, ale zabrakło uderzenia.

1
1
76'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Lago Junior. Wchodzi: Jordi Mboula.

Lago Junior #21
1
1
72'
ZMIANA

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Lucas Vazquez.

72'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

71'

Zagranie do Viniciusa, ale zbyt lekkie i piłkę przejął obrońca.

68'

W polu karnym piłka spadła pod nogi Lago Juniora, ten jednak nie potrafił skierować piłki do siatki.

67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
1
1
2
66'

Królewscy szukają szans w kontrach, gospodarze wyraźnie jednak zwolnili tempo swoich akcji.

63'

W ataku Mallorca, ale piłkarze beniaminka nie potrafią poważniej zagrozić Realowi Madryt.

60'
ZMIANA

Real. Schodzi: Eduardo Camavinga. Wchodzi: Antonio Blanco.

Antonio Blanco #27
1
59'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Aleix Febas. Wchodzi: Antonio Sanchez.

Antonio Sanchez #10
Aleix Febas #16
1
1
59'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Matthew Hoppe. Wchodzi: Abdon Prats.

Abdon Prats #9
1
59'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Josep Gaya. Wchodzi: Jaume Costa.

Josep Gaya #3
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Iddrisu Baba.

Iddrisu Baba #12
RCD Mallorca
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Teraz odbyło się wszystko zgodnie z przepisami. Sprzed pola karnego przy słupku uderzył Asensio. Bramkarz bez szans. 4:1!

10
5
53'

Do dogrania z rogu doszedł Hoppe, strzał był jednak niecelny.

50'

Jeszcze VAR sprawdzał czy nie było faulu i ostatecznie gola nie ma! Wciąż 3:1.

1
2
5
5
49'

A Benzema się nie myli. Z prawej strony płasko dogrywał Rodrygo, a nadbiegający Benzema trafił do siatki.

3
1
1
2
2
48'

A teraz jesteśmy po drugiej stronie. Vinicius Junior płasko uderzył, ale wprost w bramkarza.

48'

Uderzał z pola karnego Lago Junior, ale w bramkę nie trafił.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrygo Goes.

Real Madryt
1
46'

Gramy po przerwie!

1
46'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Takefusa Kubo. Wchodzi: Iddrisu Baba.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Uderzał Vinicius Junior, pewnie w bramce Reina.

42'

Mallorca stara się coś skonstruować, ale próby gości są dość przewidywalne. Real ma mecz pod kontrolą.

1
1
39'

Rodrygo w dobrej sytuacji uderzył w bramkarza. Wcześniej był jednak na spalonym.

36'

Powinno być 4:1. Dlaczego żaden z graczy gospodarzy nie uderzył do siatki z metra?

1
1
34'

Akcja Viniciusa, ale strzał poszybował dość wysoko ponad bramką gości.

1
32'

Real prowadzi 3:1, ale cały czas chce więcej. Rywale mają problemy z zagrożeniem Królewskim.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Karim Benzema. Benzema odegrał piłkę do Asensio, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Już 3:1!

12
7
1
1
1
28'

Real po niespodziewanej stracie gola uspokoił grę. Goście nie chcą zbytnio się otworzyć przed rywalem.

25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kang-In Lee. Goście wracają do gry. Z okolic linii pola karnego uderzył Kang-In Lee. Piłka znalazła się w bramce tuż przy słupku. Już tylko 2:1!

Kang-In Lee #19
4
1
9
4
3
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Rodrygo Goes. Rodrygo zagrał z pola karnego na czwarty mecztr a piłkę przejął Asensio i pokonał bramkarza. 2:0!

13
11
4
1
1
21'

Budzi się Mallorca. Kolejny raz szczęścia szukał Lago Junior. Ponownie bez efektu bramkowego.

1
1
1
1
1
19'

Strzał Benzemy, piłka padła łupem bramkarza.

3
1
17'

Lago Junior doszedł do uderzenia. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki. Pierwsza okazja gości.

1
14'

Wciąż walka w środku pola. Real czeka na moment, kiedy może zagrozić rywalowi.

1
11'

Wyrównało się spotkanie. Zawodnicy gości już nie popełniają tylu niewymuszonych błędów.

1
1
8'

Dogranie z rzutu rożnego i piłka zatrzymała się na słupku bramki gości! Mallorca cały czas bardzo źle w tyłach.

3
1
2
3
2
5'

Real od początku w natarciu. Goście bardzo źle weszli w mecz.

3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Świetny początek Realu. Źle piłkę przed polem karnym przyjął Gaya. Francuz pomknął na bramkę gości i w sytuacji sam na sam zdobył gola. 1:0!