Primera Division: 11. kolejka
27 paź 2021 21:30
90+3'

Kontratak Realu, Vinicius zagrał w pole karne do Marcelo, ale ten kolejny raz nie decydował się na strzał, tylko szukał dogrania. Został zablokowany.

1
4
90+2'

Wrzutka Viniciusa... do nikogo. Przepuścił piłkę Herrera. Pozwolił jej opuścić boisko.

1
1
1
3
4
90+1'

Po centrze Vazqueza bliski gola samobójczego był Unai Garcia, ale piłka odbiła się od jego głowy na tyle szczęśliwie, że wpadła prosto do rąk bramkarza.

1
1
2
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

2
1
1
1
89'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Kike Garcia. Wchodzi: Barbero.

wchodzi Wchodzi
Barbero #20
schodzi Schodzi
Kike Garcia #18
1
2
88'

Vinicius podał prostopadle do Marcelo, ten strzelał z ostrego kąta i kopnął obok bramki.

1
3
1
86'

Herrera faulowany przez Militao w okolicach piątego metra. Zbyt agresywnie walczył o piłkę obrońca Realu.

3
1
84'

Gorąco w polu karnym Osasuny. Świetna centra Marcelo, ale nie trafił w piłkę ani Benzema, ani Rodrygo.

1
1
1
83'

Gra wznowiona. Gwizdy pod adresem golkipera gości.

82'

Herrera zgłosił problemy zdrowotne.

1
1
81'

Ależ to się mogło teraz źle skończyć dla Herrery! Bramkarz Osasuny był ustawiony bardzo wysoko, dostrzegł to Casemiro i spróbował strzału z własnej połowy, jednak nieznacznie się pomylił!

1
1
3
1
80'

Kolejne uderzenie Kroosa z dystansu, ale efekt ten sam. Piłka przelatuje obok słupka.

1
1
78'

Kroos oddał bardzo niecelny strzał z woleja z osiemnastu metrów. Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, że uderzał lewą nogą, choć zawodnik tej klasy powinien się lepiej zachować.

1
1
1
1
76'

Coraz mniej czasu zostało gospodarzom. Na razie zanosi się na kolejną stratę punktów w tym sezonie. Brakuje przyspieszenia i elementu zaskoczenia w ofensywie.

1
1
73'

Znakomita centra Rodrygo z prawej strony i w ostatniej chwili David Garcia ściągnął piłkę z nogi Benzemy.

1
1
71'

Vinicius w sytuacji sam na sam strzela prosto w Herrerę, ale gol i tak nie zostałby uznany, ponieważ Brazylijczyk był na nieznacznym spalonym po podaniu Benzemy.

1
2
1
3
1
69'
69'

Real Madryt. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

69'

Nieprawdopodobne, ale nikt nie podążył za Viniciusem w tej akcji. Płaskie dośrodkowanie Brazylijczyka na piąty metr i nie było nikogo, kto wpakowałby piłkę do bramki.

2
2
67'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Ruben Garcia.

Javi Martinez #28
67'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Chimy Avila. Wchodzi: Darko Brasanac.

Chimy Avila #9
66'

Groźnie pod bramką Osasuny. Benzema był niepilnowany na szesnastym metrze, ale uderzył tuż obok słupka.

1
64'

Dośrodkowanie Carvajala, ale Benzema nie wygrał walki w powietrzu z obrońcą.

1
1
3
5
2
63'

Mamy oblężenie bramki Osasuny.

8
5
1
2
1
61'

Benzema kapitalnie ograł obrońcę na kilkudziesięciu centymetrów, złamał akcję na lewą nogę i huknął w kierunku bramki, ale trafił tylko w poprzeczkę!

3
3
3
5
3
61'

Pół godziny do końca meczu. Real wyraźnie przyspieszył, choć w dalszym ciągu brakuje stuprocentowych sytuacji.

2
1
1
3
1
60'

Ciekawe podanie Kroosa na dalszy słupek, na wślizgu zamykał akcję Rodrygo, jednak nie dał rady odegrać piłki.

1
59'

Kąśliwe dośrodkowanie Rodrygo wzdłuż pola karnego, ale żaden z partnerów nie zdołał trącić piłki.

2
1
1
2
1
57'

Długo budowali akcję gospodarze. Wreszcie wziął na siebie odpowiedzialność Kroos, oddał płaski strzał z dwudziestu pięciu metrów, ale piłka wyraźnie minęła bramkę.

55'

Zniecierpliwieni kibice na Bernabeu. Słychać pierwsze mocniejsze gwizdy z trybun, gdy długo wznawiają grę przyjezdni.

2
1
1
1
2
53'

Ładna klepka Kroosa z Benzemą w polu karnym Osasuny, wszystko w tempie. Francuz pokusił się o strzał, ale został zablokowany.

2
51'

Dośrodkowanie Rodrygo na bliższy słupek, ale Unai Garcia uprzedził nabiegającego Benzemę.

2
2
2
2
2
50'

I kontra Osasuny! Avila miał mnóstwo miejsca z prawej strony, wreszcie zagrał do Moncayola, który z kilku metrów strzelił w słupek! Olbrzymie szczęście miał Carvajal, bo futbolówka odbiła się od niego i wyleciała poza boisko.