1
1
2
90+6'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Asystował mu Javi Galan. Fenomenalny, techniczny strzał, jak pięknie podkręcił piłkę! Celta odleciała w kosmos! Z 0:3 na 3:3!

14
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong.

1
1
1
3
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Abdessamad Ezzalzouli.

Abdessamad Ezzalzouli #19
1
1
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Andre ter Stegen.

2
1
2
90+2'

Kiks Nolito, a poprawka Galana wylatuje poza stadion!

2
1
2
5
90'

Doliczono 5 minut.

1
2
90'

Odważnie Nestor Araujo, mocno uderza, ale obok!

88'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

3
2
86'

Frenkie indywidualne, mocny strzał i... poprzeczka!

1
2
1
85'

Abde wbiega w pole karne, ale obrońca go przepycha i zagarnia piłkę.

81'

Ależ teraz ostra gra akcja za akcję, dzieje się!

1
1
80'

FC Barcelona. Schodzi: Pablo Martin Paez Gavira. Wchodzi: Abdessamad Ezzalzouli.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
78'

Puig sklepał z Depayem, uderza, ale prosto w bramkarza.

77'

Puig z dystansu, ale nad bramką.

1
74'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Franco Cervi. Odebraa piłka Busquetsowi, świetne dośrodkowanie, Nolito wchodzi między dwóch i fenomenalnie strzela głową! Będzie tu gorąco!

8
71'

Aspas, szarpanina z Lengletem, urywa się jednak, ale zagrywa fatalnie na Galhardo...

2
1
70'
69'

Piłka w siatce po strzale Nolito, ale gol nieuznany! Przyjmował centrę Vazqueza ręką!

1
3
68'

Depay szuka Balde w polu karnym, ale skrzydłowego uprzedza obrońca Celty.

65'

Celta Vigo. Schodzi: Renato Tapia. Wchodzi: Franco Cervi.

1
64'

Żółta kartka dla trenera Celty Vigo Eduardo Coudeta.

1
63'

Galhardo przepycha z Minguezą w polu karnym, przepychanka, przewraca się Brazylijczyk! Ale nie ma rzutu karnego, sędzia pokazuje, by wstawać i grać dalej!

63'

Chaotyczne tempo gry na razie jest korzystne dla Barcelony.

59'

FC Barcelona. Schodzi: Nico Gonzalez. Wchodzi: Riqui Puig. Jakiś uraz Nico przy tym rajdzie.

57'

Celta próbuje grać wysoko, odważnie, ale zostawia dziurę! Pędzi Nico, kapitalny drybling, ale zatrzymał się na ostatnim rywalu!

2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Tapia.

3
52'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Świetnie Aspas rozciągnął kontrę, strzał Galana z ostrego kąta źle obronił ter Stegen. Araujo ofiarnie wybił, ale za słabo i Aspas wbił z bliska na 1:3!

Celta Vigo
9
4
1
6
50'

Piłka w siatce Barcelony, ale gol Galhardo nie uznany! Spalony!

1
1
1
1
3
48'

Uwaga, Tapia w polu karnym, ale zablokowany!

2
2
czas Druga połowa
46'
46'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Alejandro Balde.

Alejandro Balde #15
2
46'

Celta Vigo. Schodzi: Hugo Mallo. Wchodzi: Kevin Vazquez.

Kevin Vazquez #19
1
46'

Celta Vigo. Schodzi: Augusto Solari. Wchodzi: Fran Beltran.

Fran Beltran #16
Augusto Solari #7
1
45+2'

Depay kręci rywalami, ale gra Frenkiemu za plecy w polu karnym...

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

2
45'

Doliczono 2 minuty, a Fati kuleje.

2
44'

Fati ma kolejny problem, mięśniowy. Zła informacja dla Barcelony...

6
3
41'

Celta gra ostro, jest agresywny doskok, ale w kluczowych momentach zostawia dziury.

1
1
1
40'

Ansu Fati opatrywany poza boiskiem, jakiś uraz ręki.

2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Augusto Solari.

Celta Vigo
2
1
34'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Jordi Alba. Dośrodkowanie, główka i Barcelona na dobre odjeżdża!

13
8
7
2
6
31'

Aspas z rzutu wolnego, ale obok.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia.

1
1
26'

Celta przejęła piłkę, gra nią dłużej, wolniej.

22'

Znowu zażarta walka w środku pola, z lekkim wskazaniem na Barcelonę.

1
18'

Gol! Strzelił Sergio Busquets. Asystował mu Nico Gonzalez. Świetny, techniczny strzał zza pola karnego! Nie do obrony!

14
5
3
1
2
16'

Suarez znowu posyła śwetną piłkę w kierunku Aspasa, ale ten dał się wygonić z boiska...

1
1
1
14'

Sporo teraz walki w środku pola, trudno o zdominowanie tej strefy.

1
3
10'

Akcja Celty. Centra, tylko trąci ją Aspas, ale autostradę do strzału może mieć Nolito. Ten tylko czeka na piłkę, aż nagle przed nim wyrasta Gavi i wybija piłkę na rzut rożny.

8'

Barcelona teraz zamknęła Celtę, ale ustawienie gospodarzy zmusza do gry na małej przestrzeni.

5'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Jordi Alba. Celta chciała grać piłką, a tu odpowiedź Barcelony! Alba wypuszcza Fatiego, ten kiwa obrońcę i perfekcyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi! Goście prowadzą!

16
9
3
1
3
2'

Świetnie wypuszczony Iago Aspas, jest sam na sam, ale trafia tylko w boczną siatkę!

16:05

Zanim start meczu, pożegnanie bramkarza, Sergio Alvareza. Skończył w lipcu karierę, wychowanek Celty. Karierę niszczyły kontuzje. Jednak dopiero teraz jest dobra okazja, by pożegnał się z publicznością.

16:05

Ostatni mecz Celty z Barceloną na Balaidos zakończył się wygraną Barcy 3:0. Ale wszyscy wiemy, że to niewygodny teren.

16:05

Przypomnijmy, że w nocy Barcelona ogłosiła, że nowym trenerem będzie Xavi. Jednak prezentacja po weekendzie. Dziś "Dumę Katalonii" poprowadzi jeszcze Sergi Barjuan.

16:05

Dziś sędziować będzie Alejandro Jose Hernandez Hernandez.

1
16:05

Sytuacja obu ekip w tabeli:

10. FC Barcelona 16 pkt.

15. Celta Vigo 11 pkt.

16:05

Wieść o nowym trenerze w Barcelonie poniosła się po świecie. Może to zmotywuje dziś piłkarzy "Blaugrany"? Ci jeszcze z trenerem tymczasowym, wypadałoby ładnie go pożegnać. Ale nie będzie tak łatwo. Dzień dobry, zapraszamy na relację z meczu Celta Vigo - FC Barcelona!