Spotkanie potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

Courtois znakomicie broni uderzenie Moliny z kilku metrów!

5
1
87'

Rodrygo z łatwością wbiegł w pole karne, jednak strzelił prosto w ręce bramkarza.

1
2
1
2
87'

I rzeczywiście. Sędziowie na VAR ocenili, że zanim Rodrygo był faulowany, to piłka była już poza boiskiem.

1
2
86'

Jeszcze czekamy, bo piłka mogła wcześniej całym obwodem opuścić boisko przy dośrodkowaniu Carvajala.

1
1
1
86'

Rzut karny dla Realu Madryt! Rodrygo kapitalnie ograł Quiniego i ten musiał faulować.

4
84'

Kontrolują przebieg meczu goście. Kibice na stadionie już ewidentnie ucichli. Gospodarze stracili nadzieję na cokolwiek w tym spotkaniu.

83'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Isco. Pierwszy kontakt, nie tyle z piłką, co z rywalem.

Real Madryt
1
1
1
80'
79'
79'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

1
1
78'

Granada CF. Schodzi: Alberto Soro. Wchodzi: Sergio Escudero.

wchodzi Wchodzi
Sergio Escudero #3
schodzi Schodzi
Alberto Soro #7
1
76'

Gol! Strzelił Ferland Mendy. Asystował mu Casemiro.

Trwa zabawa Realu Madryt. Kapitalne prostopadłe podanie Casemiro, złamana linia spalonego, dzięki czemu Mendy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pokonał go płaskim uderzeniem.

10
5
1
2
1
73'

Ładnie pograli Rodrygo i Benzema, ale Francuz podejmuje dziś w większości złe wyboru. Teraz został zablokowany przy próbie strzału, gdy był odwrócony tyłem do bramki.

1
71'

Szansa na 4:1. Dośrodkowanie Mendy'ego, Benzema odegrał głową do niepilnowanego w polu karnym Viniciusa, ale ten nie trafił czysto w piłkę i oddał dość lekki strzał, z którym bez trudu poradził sobie Maximiano.

2
6
69'

Kroos zagrywał z rzutu wolnego przed pole karne, był tam niepilnowany Asensio, uderzył z woleja, jednak trafił w kolegę z drużyny.

1
69'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał trener ekipy Granady Robert Moreno.

5
4
1
69'

Nerwowo przy ławce rezerwowych.

1
68'

Protestują kibice, bo ich zdaniem samo wejście raczej nie zasługiwało na aż tak surową karę.

1
1
1
67'

Arbiter uznał, że Monchu zbyt brutalnie zaatakował wślizgiem Viniciusa, który mijał kolejnych rywali niczym tyczki.

1
1
67'

Czerwoną kartkę otrzymał Monchu.

Monchu #14
Granada CF
4
2
65'

Cierpliwie grają goście. Wymieniają mnóstwo podań, długo utrzymują się przy piłce. Coraz bardziej sfrustrowani takim stanem rzeczy są zawodnicy Granady.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Montoro.

Angel Montoro #19
Granada CF
1
61'

Potężny strzał Suareza z narożnika pola karnego, ale przesadził z siłą napastnik Granady i piłka poleciała wysoko nad bramką.

60'

Słuszne pretensje Benzemy, który czekał na podanie niepilnowany na piątym metrze, ale nie zagrał mu Carvajal.

2
2
59'

Granada CF. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Jorge Molina.

Ruben Rochina #21
1
58'

Granada CF. Schodzi: Maxime Gonalons. Wchodzi: Isma Ruiz.

Isma Ruiz #26
58'

Granada CF. Schodzi: Victor Diaz. Wchodzi: Raul Torrente.

Raul Torrente #28
Victor Diaz #16
56'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić.

Ależ kontratak! Wjechali z piłką do bramki! Benzema dostał prostopadłe podanie, wykorzystał kontuzję Victora Diaza, który odpuścił i pognał w kierunku bramki. Francuz zagrał do Modricia, ten mógł strzelać, ale wystawił jeszcze piłkę do pustej bramki i ostatecznie z jednego z łatwiejszych goli w karierze mógł cieszyć się Vinicius.

14
9
1
54'

Może teraz żałować Mendy, bo przeprowadził świetny indywidualny rajd. Nikt go nie atakował, przebiegł kilkadziesiąt metrów, wreszcie strzelał z szesnastu metrów, jednak nieznacznie się pomylił.

53'

Nieporozumienie pomiędzy Modriciem i Benzemą. Chorwat podawał w pole karne, ale jego partner nie ruszył do piłki.

51'

Ależ zmarnowali okazję Królewscy. Powalczył o piłkę Vinicius, Benzema wycofał na dwudziesty metr do Kroosa, jednak ten postawił na siłę, a niekoniecznie na precyzję. W efekcie futbolówka nieznacznie, ale jednak minęła bramkę.

1
50'

Bardzo niecelny strzał Montoro z trzydziestu metrów.

50'

Quini miał trochę miejsca z prawej strony boiska, ale nie popisał się przy dośrodkowaniu. Pewnie złapał piłkę na przedpolu Courtois.

48'

Mocny i przede wszystkim zaskakujący strzał Carvajala zza pola karnego! Maximiano tylko stał i się patrzył, ale ostatecznie piłka przeleciała obok bramki.

1
47'

Victor Diaz w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Viniciusa, który już składał się do strzału z paru metrów.