2
2
2
82'

De Tomas uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka!

1
1
4
4
3
78'
78'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Yangel Herrera. Wchodzi: Landry Dimata.

Landry Dimata #18
Yangel Herrera #25
2
2
77'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Adri Embarba. Wchodzi: Lei Wu.

Lei Wu #7
Adri Embarba #23
1
1
76'

Ożywił się Espanyol, goście zaczynają ryzykować w tyłach. Co na to gospodarze?

2
73'

Abdessamad Ezzalzouli przedarł się z piłką w pole karne, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

2
70'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Philippe Coutinho.

Gavi #30
14
13
4
6
3
70'

De Tomas otrzymał dalekie podanie, błąd popełnił Mingueza, ale snajper w dobrej sytuacji spudłował!

2
1
4
3
2
67'

Wciąż bezradny jest Espanyol. Goście wciąż nie chcą ryzykować. Może za kilka minut.

2
64'

Frenkie de Jong w sytuacji sam na sam, ale gola nie ma. Spalony.

1
2
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oscar Mingueza.

1
61'

Mogło być 2:0. Depay w polu karnym, zagranie na piąty metr, ale wracający obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
3
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adria Pedrosa.

Adria Pedrosa #3
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Abdessamad Ezzalzouli.

Abdessamad Ezzalzouli #33
1
1
56'

Espanyol Barcelona. Schodzi: David Lopez. Wchodzi: Nico Melamed.

Nico Melamed #12
1
55'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Javi Puado. Wchodzi: Manu Morlanes.

Loren Moron #6
Javi Puado #9
54'

Barcelona prowadzi i wciąż dyktuje warunki gry. Espanyol nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

2
4
2
1
51'

Akcja Espanyolu, uderzał de Tomas, ale tam, gdzie stał bramkarz.

1
48'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Mocny strzał Depay'a, bramkarz w przeciwnym rogu. 1:0!

24
16
6
4
4
47'

Jeszcze sędzia konsultował się z VAR-em, ale decyzji nie zmienił.

5
3
2
2
3
46'

Rzut karny dla Barcelony! Zdaniem sędziego w polu karnym sfaulowany został Depay.

7
8
4
2
2
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

1
2
46'

FC Barcelona. Schodzi: Ilias Akhomach. Wchodzi: Abdessamad Ezzalzouli.

Ilias Akhomach #37
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
2
1
44'

Niepewnie Mingueza, przed szansą de Tomas, strzał po nodze obrońcy poszybował tuż ponad bramką!

1
1
1
43'

Wracamy do tego, co widzieliśmy wcześniej. Barcelona długo rozgrywa piłkę przed pole karnym Espanyolu. Bez większego efektu.

40'

Mocny strzał z dystansu oddał Gavi. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką gości.

3
1
2
1
1
38'

Wyrównał nam się mecz. Espanyol wciąż bez okazji, ale goście w ostatnich minutach częściej utrzymują się przy piłce.

2
35'

Z lewej strony płasko dogrywał Adria Pedrosa, bramkarz pewnie piłkę złapał.

33'

Cały czas więcej z gry ma Barcelona. Espanyol szans szuka w cały czas dość nieśmiałych wyjściach.

1
1
1
1
30'

Busquets uderzył sprzed pola karnego, bramkarz zdołał sparować uderzenie!

1
3
1
2
3
29'

Gola i tak by nie było. Czujny sędzia dostrzegł spalonego.

29'

A teraz z kilku metrów uderzał Depay. Strzał z ostrego kąta brzuchem odbił bramkarz!

1
3
2
2
2
28'

Zamieszanie w polu karnym Espanyolu. Do strzału doszedł Nico, został jednak zablokowany. Wydawało się, że piłka wpadnie do bramki, ale dobrze zachował się obrońca.

1
27'

Dośrodkowanie z prawej strony, głową uderzał Gavi. Dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

25'

Depay biegł z piłką, ale strzał był dość słaby. Dodatkowo piłkę zablokował wracający obrońca.

23'

W polu karnym do uderzenia doszedł Pique, ale próba została zablokowana.

1
22'

Rzut rożny dla Espanyolu. Krótko rozegrana piłka, ale zagrożenia goście nie stworzyli.

18'

Znowu groźnie w polu karnym Espanyolu. Zabrakło jednak uderzenia.

1
15'

Błąd defensywy gości, ale szansy nie wykorzystali gospodarze. Lopez podał piłkę Nico, ale ten przewrócił się. Sędzia faulu nie widział.

2
14'

Akhomach doszedł do strzału z ok. 7 metrów, ale okrutnie spudłował. To powinien być gol!

5
1
5
5
1
12'

Dość chaotyczne na razie są próby Espanyolu. Kolejne nieudane dogranie w pole karne gospodarzy.

1
1
10'

Strzelał Nico, ale próba sprzed pola karnego poszybowała wysoko ponad bramką.

2
8'

Odpowiedź gości. Z pola karnego dość anemiczne, ale niecelnie, uderzył Embarba.

6'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. FC Barcelona szuka premierowego gola w meczu.

1
3'

Z woleja sprzed pola karnego uderzył Depay, bramkarz z problemami, ale obronił.

1
2
1
3'

Barcelona od początku wysoko atakuje piłkarze Espanyolu. Goście muszą bardzo uważać w tyłach od początku.