(0:0)
Zakończony
Real Betis
90+2'

Guardado faulowany we własnym polu karnym. Gorąca atmosfera na stadionie w ostatnich minutach.

1
2
90'

Spotkanie potrwa przynajmniej o trzy minuty dłużej.

1
89'

Nieudane, za mocne dośrodkowanie Depaya. Nie zdążył dobiec do piłki Dembele.

2
1
88'

Goście wydają się kontrolować sytuację na boisku.

1
2
86'

W odpowiedzi wrzutka na pole karne z prawej strony, jednak Luuk de Jong główkował obok bramki.

1
85'

Guardado miał sporo miejsca na lewym skrzydle, ale wyraźnie przesadził z siłą przy dośrodkowaniu i nie było żadnego zagrożenia pod bramką Barcelony.

84'

Betis wybija z rytmu gospodarzy przy każdej możliwej okazji.

1
2
1
82'

Real Betis. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Borja Iglesias.

wchodzi Wchodzi
Borja Iglesias #9
schodzi Schodzi
82'

FC Barcelona. Schodzi: Ez Abde. Wchodzi: Gerard Pique.

Ez Abde #33
1
1
82'
81'

Ależ pudło Abde! Miał przed sobą pustą bramkę po podaniu Dembele, ale uderzył nad poprzeczką!

9
11
1
3
13
79'

Gol! Strzelił Juanmi.

Gospodarze napierali, a tymczasem jeden kontratak wystarczył, by Betis wyszedł na prowadzenie! Canales dostał podanie z własnej połowy, zabawił się z dwójką piłkarzy Barcelony, wyczekał, a niepilnowany Juanmi nie pomylił się w sytuacji sam na sam z ter Stegenem!

Real Betis
20
15
2
2
11
77'

Ależ tu się zaczyna dziać! Dembele wkręcił w ziemię Guardado, wypracował sobie czystą pozycję w polu karnym, ale kolejny raz nie trafił w bramkę!

1
2
76'

Płaski strzał Dembele z narożnika pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka. To kolejna próba rezerwowego zawodnika Barcelony w tym meczu.

1
75'

Lenglet wygrał walkę w powietrzu po centrze Depaya z rzutu rożnego, ale uderzył w sam środek bramki i Rui Silva pewnie złapał piłkę.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Guido Rodriguez. Faulowany przy linii bocznej de Jong.

Guido Rodriguez #21
Real Betis
1
72'

Nieomylny jest dziś Bartra. Po płaskim dośrodkowaniu Dembele Hiszpan wybił piłkę na rzut rożny, uprzedzając Depaya, który czekał, by tylko dostawić nogę.

1
68'

Od kilku minut Barcelona nie schodzi z połowy Betisu.

2
1
1
66'

Tym razem Depay złapany na spalonym po długim podaniu w pole karne.

1
1
66'

Dynamiczne wejście Abde w pole karne, podanie do Depaya, lecz Holender jakby zwątpił i nie opanował piłki.

65'

Dembele popisał się znakomitym podaniem w kierunku Alby, ale ten miał problemy z opanowaniem jej w polu karnym i ostatecznie został zablokowany. Była jeszcze reklamacja zagrania ręką Tello, lecz nic takiego nie miało miejsca.

63'

Real Betis. Schodzi: Aitor Ruibal. Wchodzi: Cristian Tello.

Aitor Ruibal #24
62'

Kolejny raz pokazał się Dembele. Pokiwał w polu karnym, tym razem uderzył technicznie lewą nogą, jednak nie dokręcił piłki.

1
1
61'

Ależ blisko gola gospodarze! Techniczny, ale też mocny strzał Dembele zza pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka!

60'

Victor Ruiz wybija piłkę na rzut rożny po kolejnym groźnym dośrodkowaniu Desta.

59'

Dobre dośrodkowanie Desta z prawej strony, ale nie przysnął w tej sytuacji Rui Silva i wybił piłkę na piątym metrze.

1
56'

Abde upadł w polu karnym Betisu, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Guardado, choć delikatny kontakt między zawodnikami był.

54'

Zablokowany strzał Puiga z dwudziestego metra. Po chwili płasko wzdłuż pola karnego zagrywał jeszcze Alba, ale pewnie złapał piłkę Rui Silva.

53'

Mamy potwierdzenie - Juanmi był na minimalnym spalonym.

1
1
53'

Kapitalna akcja Betisu. Canales zagrał na prawo do Ruibala, ten od razu zacentrował w pole karne, gdzie Juanmi okazał się sprytniejszy od ter Stegena i na wślizgu wpakował piłkę do bramki.

52'

Piłka w siatce po strzale Juanmiego, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną!

1
50'

Z minuty na minutę można odczuć coraz większe zdenerwowanie wśród kibiców na Camp Nou. Nie układa się to spotkanie po myśli gospodarzy.

49'

Sporo fizycznej gry w środku pola. Brakuje sytuacji podbramkowych. Spotkanie miało być jednym z ciekawszych w tej kolejce, a tymczasem jak na razie z dużej chmury mały deszcz.