(1:0)
Zakończony
Valencia CF
90+2'

Ostre wejście Camavingi w nogi rywala. Zawodnik Realu powinien wylecieć z boiska, ale sędzia nie pokazał mu nawet żółte kartki.

1
1
1
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
89'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Isco.

3
1
1
88'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Ferland Mendy. Mendy w pole karne do Benzemy, ten miał problemy z opanowaniem piłki, ale w końcu uderzył z ok. 12 metrów tuż przy słupku! 4:1!

18
10
1
4
6
87'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Federico Valverde.

87'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Nacho.

85'

Błąd Camavingi, po chwili uderzał Vallejo, bramkarz odbił piłkę!

1
1
4
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Czeryszew.

1
83'

Valencia CF. Schodzi: Koba Koindredi. Wchodzi: Manu Vallejo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Koba Koindredi #27
1
81'

Real już opanował sytuację i oddalił grę od własnego pola karnego. Valencia chyba już powoli traci złudzenia.

3
78'

Mocny strzał Wassa, piłka poszybowała tuż obok słupka! Tutaj jeszcze może być ciekawie!

1
2
2
3
77'

Valencia CF. Schodzi: Cristiano Piccini. Wchodzi: Rubo Iranzo.

Rubo Iranzo #39
1
76'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. ...dobitka głową przy słupku wpadła do bramki. Już tylko 3:1!

6
3
1
2
8
76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Goncalo Guedes! Strzał Guedesa odbił Courtoisa, ale...

1
1
2
2
7
76'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy.

2
1
75'

Marcos Andre został sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny dla Valencii!

5
1
1
74'

Asensio uderzył lewą nogą z ok. 12 metrów. Obrońca w ostatnim momencie zablokował Gaya!

2
4
1
71'

Zagrozić Realowi starał się Czeryszew, górą bramkarz Królewskich. Powoli wchodzimy w końcowe fragmenty gry. Valencia będzie w stanie coś jeszcze zdziałać?

3
1
1
71'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

70'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

69'

Asensio uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

2
1
66'

Valencia CF. Schodzi: Yunus Musah. Wchodzi: Denis Czeryszew.

Yunus Musah #4
1
66'

Valencia CF. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Koba Koindredi.

63'

Sprzed pola karnego huknął Wass! Thibaut Courtois popisał się kapitalną paradą!

3
1
6
1
61'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asensio sam na sam z bramkarzem. Jasper Cillessen odbiił piłkę, ale z bliska głową do siatki piłkę wbił Vinicius. 3:0!

21
10
1
3
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Wydaje się, że w Madrycie wszystko jasne, ale gol kontaktowy dla gości może zmienić wszystko.

1
komentarz

1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yunus Musah.

Valencia CF
1
57'

W końcu zaatakowała Valencia. Jednak efektem póki co rzut rożny dla gości.

1
55'

Błąd za błędem piłkarzy Valencii. Przed momentem znowu mogło być groźnie, ale gościom udało się wyjść cało z opresji.

2
2
1
54'

Real raczej ma już "relaks". Valencia gra coraz słabiej. Na 2. połowę goście na razie wyszli tylko fizycznie.

2
1
52'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Piękne rozegranie akcji przez Viniciusa z Benzemą. Piłka odbiła się od obrońcy, a zawodnik Realu z kilku metrów wpakował ją do siatki. 2:0!

21
7
2
3
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Piccini.

48'

Od początku 2. połowy Real długo rozgrywa swoje akcje. Gracze Valencii biegają za rywalami.