Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Mariano Diaz.

Athletic Bilbao. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Nico Serrano.

1
1
1
83'

Z woleja z okolic narożnika pola bramkowego starał się uderzać Williams, ale skiksował. Będzie jednak rzut rożny.

2
81'

W końcu akacja Realu, z pola karnego płasko uderzył Hazard, bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
2
2
1
1
81'

Gospodarze starają się atakować, gracze Realu zwalniają grę. Czasu do końca pozostało już niewiele.

1
1
78'

Do piłki starał się dojść Nico Williams, ale zabrakło mu dwóch metrów.

1
76'

Mocny strzał oddał Raul Garcia, ale metr ponad bramką Realu Madryt.

1
1
1
76'

Niespełna kwadrans do końca. Szarpią się gospodarze, ale wydaje się, że Real ma grę pod kontrolą.

1
73'

Courtois nogami odbił piłkę, ale okazało się, że wcześniej De Marcos był na spalonym.

1
71'

Królewscy nie oddają piłki graczom z Bilbao, a czas płynie.

4
1
68'

Real przejął piłkę i uspokoił grę. Athletic nie jest w stanie zagrozić Królewskim.

1
2
65'

Athletic uzyskał przewagę, wydaje się, że Real przy takiej postawie może mieć wkrótce problemy.

2
63'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oihan Sancet. Wchodzi: Inigo Lekue.

Oihan Sancet #8
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

2
61'

Błąd Vazqueza, Sancet natychmiast do Williamsa, ten uderzył, ale tuż obok bramki!

1
3
2
60'

Nico Williams wszedł w pole karne lewą stroną, ale dogranie przyblokował obrońca.

1
57'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oier Zarraga. Wchodzi: Nico Williams.

Nico Williams #30
Oier Zarraga #19
56'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kroos, daleko od bramki.

1
54'

Wciąż niewiele dzieje się pod bramkami. Brakuje uderzeń, spięć. To nie to, co działo się na początku.

1
1
51'

Athletic w końcu przejął piłkę, przedostał się pod pole karne Realu, ale tutaj wszystko się skończyło.

48'

Od początku 2. połowie przy piłce Real. Gospodarze biegają za rywalami i niewiele potrafią zdziałać.

46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

1
1
1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Vencedor.

Unai Vencedor #16
1
40'

Mocny strzał Kroosa, ale do bramki trochę zabrakło. Zbliżamy się do przerwy. Odpoczynek przyda się piłkarzom.

39'

Akcja graczy z Bilbao, sędzia jednak dostrzegł spalonego.

37'

Hazard do Valverde, ten natychmiast uderzył, ale w bramkę nie trafił.

1
1
1
34'

Niewiele dzieje się na stadionie w Bilbao. Gospodarze starają się kreować grę, ale zagrożenia nie są w stanie stworzyć.

1
1
1
2
1
31'

Niespełna kwadrans do przerwy. Po mocnym początku emocje trochę opadły.

28'

Sporo biegania, ale wszystko dzieje się w okolicach środka pola. Od pola karnego, do pola karnego. Brakuje strzałów w ostatnich minutach.

25'

Hazard w polu karnym do Benzemy, ale Oscar de Marcos rozczytał zamierzenia graczy Realu i piłkę przejął.

1
1
1
23'

Składna akcja Realu, dogrywał Vazquez, ale zabrakło dokładności.

1
1
21'

Trochę uspokoili się piłkarze. Athletic stara się długo rozgrywać piłkę. Przed momentem piłka dotarła do Vencedora, ten jednak przestrzelił z ok. 15 metrów.

18'

Dogranie do Camavingy, ten natychmiast uderzył, ale piłka poszybowała tam, gdzie stał bramkarz.

1
15'

Kwadrans za nami. Otwarty mecz, akcja za akcję, trzy gole. Oby tak dalej.

1
2
1
1
1
13'

Gospodarze po kontaktowym golu poczuli krew. Po słabym początku Athletic przebudził się.

1
10'

Gol! Strzelił Oihan Sancet. Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Zagranie do Sanceta, ten natychmiast uderzył z pola karnego. Już tylko 1:2!

6
3
1
7
12
8'

Po trafieniu ucierpiał Benzema, który zderzył się z bramkarzem. Francuz za moment wróci na boisko.

4
7'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Po szybkiej akcji Realu Unai Nunez skiksował i podał do Benzemy. Francuz bez problemów uderzył do siatki. 0:2!

Real Madryt
15
6
3
2
4
7'

Od początku dużo lepsze wrażenie sprawia Real. Athletic na razie bezradny.

2
1
4'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos. Ładnie gracze Realu rozegrali akcję w okolicach narożnika pola karnego. W końcowej fazie Kroos dograł do Benzemy, a ten mierzonym strzałem przy słupku zdobył gola. 0:1!

13
10
2
3
5
2'

Od początku atak pozycyjny osłabionego kadrowo Realu. Athletic spokojnie czeka na próby rywala.