Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

Rzut karny dla Realu Madryt! Rodrygo faulowany.

4
3
89'

Dobre dośrodkowanie Marcelo, ale piłka leciała na zbyt wysokim pułapie i nie zdołał oddać czystego strzału Rodrygo.

89'

Real gra sobie w "dziadka" na połowie Deportivo.

85'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

84'

Real już gra sobie spokojnie w środku pola.

1
83'
ZMIANA

Deportivo Alaves. Schodzi: Ruben Duarte. Wchodzi: Ximo Navarro.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ruben Duarte #3
83'
ZMIANA

Deportivo Alaves. Schodzi: Mamadou Loum. Wchodzi: Toni Moya.

Toni Moya #15
Mamadou Loum #6
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema.

Bardzo ładna akcja Królewskich i mamy 2:0! Ależ to zagrali! Klepka Benzemy z Asensio, Francuz zagrał płasko, Vinicius zgubił defensywę Deportivo i pewnym strzałem pokonał Pacheco!

77'

Benzema trafia w słupek po podaniu Viniciusa! Ładna akcja Realu i centymetry dzieliły Królewskich od drugiego gola!

3
1
3
76'

Kwadrans do końca. Real sprawia wrażenie zespołu, który kontroluje wydarzenia na boisku, choć musi być czujny, bo jeden błąd może sporo kosztować.

75'

Piękne przepuszczenie piłki przez Asensio, zamykał akcję w narożniku pola karnego Carvajal, ale jego uderzenie broni Pacheco.

72'
ZMIANA

Deportivo Alaves. Schodzi: Gonzalo Escalante. Wchodzi: Edgar Mendez.

Edgar Mendez #17
Gonzalo Escalante #16
72'
ZMIANA

Deportivo Alaves. Schodzi: Luis Rioja. Wchodzi: Manu Vallejo.

Luis Rioja #11
71'

Długo zbierał się do oddania strzału Vinicius, ale nie trafił czysto w piłkę i ta przeleciała wyraźnie obok bramki. Tylko jęk zawodu na trybunach.

68'

Benzema w dogodnej sytuacji strzelił w boczną siatkę!

1
1
67'

Świetne dośrodkowanie Viniciusa. Przeliczył się Miazga, nie trafił w piłkę, z kolei wygrał walkę w powietrzu Militao, ale strzelił obok bramki.

1
67'

Real wyraźnie przesunął grę pod pole karne przeciwnika. Deportivo nie może odpowiedzieć po utracie gola.

65'

Tenaglia strzelił wyraźnie nad bramką z szesnastu metrów.

1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Karim Benzema.

Nie szło, nie szło, ale od czego w Realu Madryt są indywidualności! Kapitalne uderzenie Marco Asensio zza pola karnego. Piłka trafiła w samo okienko bramki!

10
8
1
1
3
62'

Piłka przypadkowo dotarła w polu karnym do Modricia, jednak uderzenie Chorwata zostało zablokowane.

1
61'

Ależ to mogło być wejście smoka! Pere Pons w pierwszym kontakcie z piłką mógł zostać bohaterem Deportivo, ale w dogodnej sytuacji nie trafił nawet w bramkę!

2
1
61'
ZMIANA

Deportivo Alaves. Schodzi: Jason. Wchodzi: Pere Pons.

Pere Pons #20
Jason #25
59'

Po centrze Asensio nie trafił w piłkę Militao. Futbolówka szczęśliwie spadła jednak pod nogi Casemiro, który momentalnie strzelał z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę.

57'

Płaskie dośrodkowanie Asensio, ale ponownie nie było nikogo w polu bramkowym!

55'

Najlepsza jak dotąd sytuacja dla Realu! Najpierw Vinicius przegrał pojedynek z Pacheco, a po chwili po strzale Benzemy piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników Deportivo!

1
54'

Modrić zagrał na jeden kontakt z Viniciusem, ten zyskał dużo przestrzeni, ale podawał niedokładnie do Benzemy. Bardzo niedokładni są dziś zawodnicy z Madrytu.

52'

Ależ szansa dla gości. Courtois wyszedł na przedpole, nie zrozumiał się z Alabą i chciał wykorzystać to Rioja. Minął już Belga, ale wyrzucił się praktycznie pod linię końcową i nie miał z czego uderzyć.

1
51'

Świetna akcja Viniciusa. Łatwo zgubił rywala, wbiegł w pole karne, ale nikt nie wyskoczył do zagranej przez niego piłki.

1
1
49'

Z rzutu wolnego potężnie uderzył Alaba. Co prawda w środek bramki, ale Pacheco miał olbrzymie problemy. Wypadła mu piłka z rąk, ale nie wykorzystali tego gospodarze.