(0:0)
Zakończony
Real Betis
komentarz

Nie padły gole na Santiago Bernabeu. Tutaj grali szczęśliwi piłkarze, oni swoje zrobili, a Real Madryt zrobić coś jeszcze zamierza za osiem dni.

90+4'

Dogranie do Benzemy, gola jednak nie ma. Strzał głową był niecelny.

1
1
1
90+1'

Z dystansu huknął Ceballos, w bramkę nie trafił.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'

Joaquin mógł zdać cios. Strzał lewą nogą był jednak niecelny.

84'

I znowu przed szansą Benzema, strzał z kilku metrów poszybował ponad bramką.

1
82'

O! Mamy strzał, Benzema uderzył, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
80'

Już chyba wszyscy odliczają minuty do końca tego spotkania. Niewiele dzieje się na boisku.

77'

Gramy, ale z boiska wieje nudą. 2. połowa dużo słabsza od... słabej 1. części.

74'

Aktywniejsi są gospodarze, jednak nie kwapią się do zdecydowanego natarcia. Może w końcówce czegoś poszukają, w ramach przygotowań do finału z Liverpoolem.

73'
73'
wchodzi Wchodzi
Borja Iglesias #9
schodzi Schodzi
70'
Rodrygo #21
69'

Aktywniejsi są Królewscy, przed momentem Vinicius do Benzemy, ale ten na spalonym.

69'
69'
66'

Niebezpiecznie pod bramką Betisu, jednak bramkarz na spółkę z obrońcą wybili piłkę na rzut rożny.

63'

Dośrodkował Moreno, Juanmi uderzał głową, ale w bramkę nie trafił.

63'
Rodri Sanchez #28
60'

Dwa kwadranse do końca. Goli się spodziewamy lub nie. Takie to są właśnie mecze na finiszu ligowym.

komentarz

57'

Strzały z dystansu najpierw na bramkę Courtois, po chwili pod drugą bramką. Pierwszy wprost w bramkarza, drugi niecelny.

56'

Dość dobre tempo gry, ale wszystko wygląda dobrze jedynie do okolic pola karnego. I to dzieje się po obu stronach boiska.

53'

Real Madryt w końcu się rozpędza. Strzał Benzemy, piłka minęła jednak cel.

51'

Zagranie z prawej strony do Benzemy, strzał z pierwszej piłki odbił bramkarz. Dobitka Rodrygo była niecelna!

2
1
47'

Po zmianie stron nikt nie rzucił się na rywala. Cały czas sparingowa gra. Dla Realu Madryt to mocniejszy trening.