komentarz

Dziękujemy za uwagę!

2
90+3'

Już nikt nie zabierze zwycięstwa Widzewowi. Dominik Kun poradził sobie z defensywą Chrobrego i oddał piłkę Bartoszowi Guzdkowi. Napastnik sfinalizował całą akcję.

3
3
90+3'

Gol! Strzelił Bartosz Guzdek. Asystował mu Dominik Kun.

7
3
2
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
88'

Widzew doszedł do głosu. Becht strzelił prosto do koszyczka Leszczyńskiego.

85'

Ilków-Gołąb zwija się z bólu po starciu z Guzdkiem.

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Praznovsky.

Kapitan głogowian ukarany za faul taktyczny na Letniowskim.

1
80'

Widzew odpiera kolejne ataki, rywal nie składa broni.

75'

Chrobry Głogów. Schodzi: Mateusz Bochnak. Wchodzi: Robert Mandrysz.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mateusz Bochnak #8
74'

Banasiak dośrodkował z rzutu wolnego, Bougaidis zgrał piłkę głową i Ilków-Gołąb nie trafił z najbliższej odległości. Wydawało się, że Guzdek faulował gracza Chrobrego.

73'

Bochnak stanął oko w oko z bramkarzem i nie zdołał opanować piłki. Na domiar złego piłkarz Chrobrego doznał kontuzji, szykuje się zmiana.

1
70'

Chrobry Głogów. Schodzi: Dennis van der Heijden. Wchodzi: Adam Banasiak.

Dennis van der Heijden #11
69'

Chrobry Głogów. Schodzi: Dominik Dziąbek. Wchodzi: Jakub Michalczyk.

Jakub Michalczyk #15
64'

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Filip Becht.

Radosław Gołębiowski #9
60'

Na prawej stronie niezwykle aktywny jest Bochnak. Przed chwilą pomocnik gości upokorzył dwóch rywali.

1
57'

Lebedyński zagrał do Bochnaka, a ten uderzył z kilku metrów. Dejewski zablokował piłkę.

53'

Tomasz Dejewski stracił piłkę w środku pola, po chwili Dennis van der Heijden zmarnował stuprocentową sytuację. Napastnik gości chciał minąć Wrąbla i potknął się o kępkę trawy...

2
1
2
1
1
51'

Chrobry kontratakuje. Mikołaj Lebedyński niecelnie strzelił z dystansu, Jakub Wrąbel nie musiał interweniować.

1
47'

Niebywałe pudło Karola Danielaka! Pomocnik Widzewa nie trafił w światło bramki z siedmiu metrów.

46'

Początek drugiej odsłony. Chrobry musi gonić wynik, jeszcze przed zmianą stron bramkarz Widzewa miał dużo pracy.

42'

Hanousek sfaulował Bougaidisa, jednak sędzia potraktował łagodnie piłkarza gospodarzy.

40'

Mogło być już 2:0! Dominik Kun mocno uderzył zza pola karnego, Rafał Leszczyński tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

3
3
2
3
3
37'

Ziemann podjął próbę z dystansu i piłka przeleciała obok słupka bramki Widzewa.

1
1
1
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Jaka Kolenc.

Sędzia ukarał pomocnika Chrobrego za faul na Pawle Tomczyku.

1
1
1
1
1
30'

Chrobry nie odpuszcza. Tym razem Wrąbel wygrał pojedynek powietrzny z Lebedyńskim i w ten sposób zażegnał niebezpieczeństwo.

28'

Teraz golkiper Widzewa miał mnóstwo szczęścia. Najpierw van der Hejden nie wykorzystał sytuacji, a następnie oddał strzał z dystansu. Wrąbel odbił piłkę do boku.

1
2
1
1
1
26'

Danielak dośrodkował za prawej strony i Bougaidis mógł strzelić drugiego gola samobójczego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
24'

Trwa wymiana ciosów. Drużyna gości jest coraz groźniejsza pod bramką Widzewa.

1
1
1
1
1
20'

Zawodnicy Chrobrego wypracowali sobie sytuację. Przed szansą stanął van der Heijden, skończyło się tylko na rzucie rożnym.

1
1
19'

Bougaidis zagrał ręką w polu karnym, sędzia Łukasz Szczech nie odgwizdał jedenastki "jedenastki" dla Widzewa.

1
1
2
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mavroudis Bougaidis.

1:0 dla miejscowych! Widzew zdobył bramkę po fatalnym kiksie Bougaidisa. Grek próbował odebrać piłkę Michalskiemu i pokonał własnego bramkarza.

2
3
1
1
2
9'

Kapitana sytuacja Widzewa! Paweł Tomczyk z łatwością minął Rafała Leszczyńskiego, lecz z ostrego konta nie trafił do pustej bramki.

4'

Praznovsky dograł z rzutu rożnego, do piłki dopadł Cywka, który nie miał pomysłu na akcję Chrobrego.