Doliczony czas.

1
1
87'

Carlos Julio Martinez również ostemplował poprzeczkę. No, końcówka spotkania jest zdecydowanie bardziej żywiołowa niż początek. Zapachniało równie mocno podwojeniem prowadzenia Miedzi Legnica, jak również wyrównaniem Arki Gdynia.

2
83'

Jeszcze jedno przyspieszenie Artura Siemaszki, który jak dotąd był najbliżej doprowadzenia do remisu. Zbyt samolubne zachowanie wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika i stracił on futbolówkę między stłoczonymi obrońcami Miedzi Legnica.

81'

Artur Siemaszko starał się poprawić wynik z perspektywy gdynian. Piłka ułożona na prawej stopie, ale po strzale nie poszybowała w bramkę Pawła Lenarcika. Podobnych szans może być już niewiele.

1
78'

Arka Gdynia z przewagą pod względem posiadania piłki po zmianie wyniku. Z kolei podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego skoncentrowani na chronieniu skromnego prowadzenia, a także wyczekujący na sposobność do przeprowadzenia zabójczego ataku.

1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i skomplikowana zrobiła się sytuacja Arki Gdynia. Częstotliwość oddawanych przez nią strzałów celnych jest niska, a tu pozostało mało czasu na poprawienie rezultatu.

2
71'

Miedź Legnica. Schodzi: Mehdi Lehaire. Wchodzi: Szymon Matuszek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mehdi Lehaire #11
1
70'

Nemanja Mijusković i 1:0 dla Miedzi!

1
1
1
1
67'

Gol! Strzelił Nemanja Mijusković.

Miedź Legnica na prowadzeniu! Po nieco ponad godzinie rywalizacji, a także po pierwszej zmianie personalnej, jest zdobyta bramka. Nemanja Mijusković pokazał zawodnikom odpowiedzialnym za ofensywę, a jaki sposób pokonać Daniela Kajzera.

10
7
2
3
5
65'

Ryszard Tarasiewicz jako pierwszy zdecydował się na wprowadzenie zawodnika z ławki rezerwowych. Druga linia Miedzi Legnica wzmocniona doświadczonym i dysponującym nieprzyjemnym strzałem z dystansu Adamem Deją.

2
1
1
63'
komentarz

60'

W taki sposób minęła godzina spotkania. Michał Bednarski chciał zamknąć ten lwi fragment rywalizacji mocnym akcentem, ale nie opanował piłki. Ta wróciła w posiadanie podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego.

58'

Podanie przed pole karne Miedzi Legnica do Sebastiana Milewskiego. Odważna próba pokonania Pawła Lenarcika uderzeniem z dystansu, ale potrzeba do tego na sam początek lepszej dokładności.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Julio Martinez za ostre przewinienie.

1
1
54'

Po zablokowanym strzale Patryka Makucha kolejna szansa na sprawienie problemu Arce Gdynia dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Fakt, było uderzenie, ale Maciejowi Śliwie również nie udało się odpowiednio przymierzyć.

komentarz

50'

Gra wznowiona i Miedzianka próbowała przedostać się w pole karne przeciwnika znad morza z wykorzystaniem prawego skrzydła. Akcja poskromiona i futbolówka trafiła ponownie do centrum boiska. Nieustannie brakuje wykończenia w ofensywnych działaniach obu ekip.

49'

Celne uderzenie ze strony Arki Gdynia. Olaf Kobacki uruchomił Luisa Valcarce, a ten poważnie rozpędzony sprawdził poziom koncentracji Pawła Lenarcika. Jak się okazało, ten absolutnie bez zarzutu.

48'

Na początku drugiej części spotkania ostro zaatakowany został Patryk Makuch. Przerwa w grze spowodowana urazem najskuteczniejszego w ostatnich tygodniach z podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego.

46'

Pora na wznowienie konfrontacji w Legnicy. Na pewno jednych i drugich stać na ciekawsze i konkretniejsze ataki po powrocie z szatni na boisko.