(1:1)
Zakończony
Stomil Olsztyn
90+3'

Jeszcze jedna kontra Stomilu, jednak Sobol z ostrego kąta strzelił prosto w Forenca.

1
1
1
90+1'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale strzał Szymusika z kilku metrów został zablokowany.

90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Moneta. Faul taktyczny.

89'

Jeszcze jedna akcja gości. Kąśliwe uderzenie Monety z dystansu i z trudem broni Forenc!

88'

Kontratak Stomilu, ale kolejny raz nie popisał się Sobol. Miał trochę miejsca na dwudziestym metrze, postawił na siłę i strzelił obok bramki.

86'

Strzał Reimana z rzutu wolnego prosto w mur, a dobitka Tymosiaka była niecelna.

85'

Będzie rzut wolny dla gości tuż przed polem karnym. Co za szansa!

85'

Stomil przejął inicjatywę. Korona ustawiona zdecydowanie niżej.

82'

Uderzenie Sobola zza pola karnego i piłka przeleciała obok bramki.

81'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Maciej Dampc. Wchodzi: Beniamin Czajka.

wchodzi Wchodzi
Beniamin Czajka #5
schodzi Schodzi
80'

Bezpośrednia czerwona kartka dla Łukowskiego. Poślizgnął się zawodnik Korony i wpadł w Dampca.

79'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jakub Łukowski.

78'

Ależ to mogło się potoczyć dla Korony! Fatalna pomyłka Strausa, po której Łukowski w dogodnej sytuacji strzelił prosto w Tobiasza! Po chwili bramkarz Stomilu obronił jeszcze dobitkę!

1
1
77'

Rzut wolny dla Stomilu. Dośrodkowanie Reimana na dalszy słupek i Tymosiak strzelił nieznacznie obok bramki.

1
74'

Korona Kielce. Schodzi: Jewgienij Szykawka. Wchodzi: Artur Amroziński.

Artur Amroziński #70
Jewgienij Szykawka #99
73'

Zaskakujący strzał Łukowskiego. Lekki, ale sprawił sporo problemów Tobiaszowi, który odbił piłkę na rzut rożny.

72'

Tym razem Tobiasz pewnie łapie piłkę na przedpolu. Niewiele dają te ataki Korony. Nic z nich nie wynika.

70'

Mocny strzał Łukowskiego z czterdziestu metrów, Tobiasz wypuścił piłkę z rąk, ale po chwili naprawił swój błąd. Do dobitki wystartowało dwóch zawodników Korony, jednak nie byli w stanie uprzedzić rywala.

68'

Strzał Górskiego z narożnika pola karnego i pewnie broni Tobiasz.

68'

Oficjalna frekwencja na dzisiejszym meczu:

67'

Pewna interwencja Forenca na przedpolu. Po chwili Mikita nie pozwolił bramkarzowi Korony na szybkie wznowienie gry. Sędzia odgwizdał faul, ale nie ukarał zawodnika gości żółtą kartką.

65'

Co za szansa dla Stomilu! Kisiel nie trafia z kilku metrów, choć nikt go nie atakował! Wszystko wzięło się trochę z przypadku, bo piłka trafiła do Kisiela po tym, jak Zebić zablokował strzał Monety z osiemnastu metrów.

64'

Danek miał trochę miejsca na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie było zbyt czytelne dla obrońców Stomilu. Szykawka nie powalczył o piłkę.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Tymosiak. Kolejny faul taktyczny w środku pola.

60'

Zbyt mocne dośrodkowanie Takaca z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników w polu karnym.

58'

Korona próbuje atakować, ale Stomil dobrze się broni i nie dopuszcza rywali do klarownych okazji.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dampc. Faul taktyczny.

56'

Piłka spadła pod nogi Reimana w polu karnym Korony, ale strzał był bardzo niecelny.

54'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Takac, jednak i on wyraźnie się pomylił.

53'

Co ciekawe, Simba jeszcze ucierpiał przy tym starciu. Podkręcił staw skokowy.

52'

Szykawka faulowany przez Simbę przy linii bocznej. Musi uważać obrońca Stomilu. Ma już żółtą kartkę, a to przewinienie spokojnie kwalifikowało się do kolejnej.

50'

Płaskie dośrodkowanie Szykawki, goście wybili piłkę na dwudziesty metr, gdzie nabiegał Łukowski, lecz strzelił nad poprzeczką.