Arka Gdynia. Schodzi: Olaf Kobacki. Wchodzi: Piotr Zmorzyński.

1
2
83'

Gol! Strzelił Christian Aleman.

Arkowcy mogą pozwolić sobie na odrobinę fantazji. Christian Aleman musiał długo czekać na możliwość wykonania rzutu karnego, ale nie dał się zdekoncentrować. Ekwadorczyk pokonał Jakuba Wrąbla miękką podcinką.

13
10
5
2
2
81'

Ponownie rzut karny dla Arki Gdynia.

6
7
4
1
1
79'

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Kacper Karasek.

Kacper Karasek #30
Radosław Gołębiowski #97
78'

Widzew Łódź. Schodzi: Daniel Tanżyna. Wchodzi: Martin Kreuzriegler.

Martin Kreuzriegler #33
2
3
75'

Fabio Nunes autorem drugiego gola dla Widzewa Łódź.

1
1
72'

Gol! Strzelił Fabio Nunes.

Widzew Łódź próbuje ratować wynik. Na razie uderzenie Fabio Nunesa na 2:4 i odżyła publiczność na stadionie. Ładnie przymierzył zmiennik, który już wniósł do meczu więcej niż Mattia Montini.

komentarz

71'

Gwizdy na stadionie w Łodzi, ponieważ przyjezdni przeprowadzili kolejny niebezpieczny atak dla Widzewa Łódź. Karol Czubak poradził sobie banalnie z Krystianem Nowakiem, ale nie pokonał Jakuba Wrąbla.

2
1
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Pawłowski za to samo co poprzednik.

4
3
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik za awanturowanie się.

3
2
3
65'

Po trzech golach gdynian nie było sytuacji podbramkowych Widzewa Łódź. Bartłomiej Pawłowski nie radzi sobie w konfrontacjach przez również zakontraktowanego w zimowym oknie transferowym Gordanem Bunozą.

63'

Janusz Niedźwiedź w szoku! Próbuje trafić ze zmianami.

1
61'

Widzew Łódź. Schodzi: Karol Danielak. Wchodzi: Kristoffer Hansen.

Kristoffer Hansen #77
1
1
57'

Gol! Strzelił Olaf Kobacki.

Podanie do rozpędzonego Olafa Kobackiego w kontrataku. Łodzianie nie sposobili się do dynamicznego powrotu, za co karą było uderzenie na 4:1. Arka Gdynia prezentuje się znakomicie po przerwie i trzema ciosami praktycznie zapewniła sobie zwycięstwo. Pioronująca gra podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza.

Arka Gdynia
17
6
2
4
3
55'

Gol! Strzelił Karol Czubak.

Nie zatrzymuje się drużyna z Gdyni. Już trzecie trafienie do bramki Jakuba Wrąbla. 3:1 dla Arki. Karol Czubak przypomniał o sobie na stadionie Widzewa Łódź strzałem z bliska.

Arka Gdynia
16
9
2
4
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Gołębiowski za przewinienie taktyczne.

Widzew Łódź
3
1
1
1
52'

Przyjezdni jeszcze raz na prowadzeniu.

1
2
1
50'

Gol! Strzelił Hubert Adamczyk.

Arka Gdynia rozpoczęła drugą połowę równie dobrze jak pierwszą. W 50. minucie drużyna z Pomorza jest ponownie na prowadzeniu. Hubert Adamczyk zabrał się za wykonanie rzutu karnego przyznanego za zagranie ręką Daniela Tanżyny i wepchnął piłkę do bramki mimo jej kontaktu z Jakubem Wrąblem.

9
7
1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Tanżyna za sprokurowanie rzutu karnego.

Widzew Łódź
1
1
2
48'

Arka Gdynia będzie wykonywać rzut karny! Ręka.

2
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Łodzi. Przed przerwą gospodarze oraz goście zadali sobie po jednym mocnym ciosie. Trafienia Radosława Gołębiowskiego oraz Adama Deji sprawiły, że trenerzy zastanawiali się nad sposobem strzelenia drugiego gola.