Miedź Legnica. Schodzi: Maciej Śliwa. Wchodzi: Igor Lewandowski.

87'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Trąbka.

1
86'

Maciej Śliwa mógł zamknąć ten mecz, lecz jego strzał z kilku metrów zatrzymał Marek Kozioł! Obaj bramkarze grają dziś bardzo solidnie.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo.

ŁKS Łódź
1
83'

Od razu zaznaczył swoją obecność Lehaire. Po jego strzale z dystansu Kozioł wybił piłkę na rzut rożny.

1
83'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Mehdi Lehaire.

Chuca #8
1
82'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Maxime Dominguez. Wchodzi: Hamza Bahaid.

Hamza Bahaid #80
Maxime Dominguez #10
81'

Na wiwat z ostrego kąta huknął teraz Piotr Janczukowicz. Lenarcik odprowadził piłkę wzrokiem.

80'

Coraz goręcej w polu karnym Miedzi! Płasko z ostrego kąta uderzył Pirulo - nieznacznie obok dalszego słupka.

77'

Fenomenalna okazja ŁKS! Podanie Trąbki sprzed pola karnego przerodziło się w strzał, bo w piłkę nie trafił Pirulo. Miedź uratowała instynktowna interwencja Lenarcika.

76'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Piotr Janczukowicz.

Jan Kuźma #23
1
74'

Miedź oddaliła grę od własnej bramki. Teraz dobry fragment w jej wykonaniu.

73'

W zamieszaniu w polu karnym ŁKS próbował główkować Mijusković, ale gospodarze skutecznie go blokowali.

70'

Goście poradzili sobie z dobrym dośrodkowaniem Trąbki z rzutu wolnego z narożnika boiska.

66'

Miedź zdecydowanie oddała inicjatywę ŁKS. Legniczanie skupieni na defensywie.

63'

Ricardinho mocno powalczył przed polem karnym Miedzi, jednak uderzył w trybuny.

60'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Schodzi: Maciej Wolski. Wchodzi: Ricardinho.

Ricardinho #21
1
56'

Po rzucie rożnym mocno pod poprzeczkę z 13 metrów strzelił Mijusković i z najwyższym trudem interweniował Kozioł!

56'

Ale odgryzła się Miedź! Bardzo mocno z dystansu uderzył Patryk Makuch i Marek Kozioł wybił piłkę na rzut rożny.

55'

Niezły początek drugiej części w wykonaniu ŁKS. Taki obraz gry może dawać gospodarzom nadzieje na odrobienie strat.

52'

Teraz doskonałą szansę miał Samu Corral, jednak trafił wprost w Lenarcika!

1
52'

Zablokowany płaski strzał z dystansu Pirulo.

Czy ŁKS wywalczy w tym meczu przynajmniej remis?
Tak
Nie
49'

Samu Corral zatańczył z piłką w polu karnym, oddał strzał z 13 metrów, ale skutecznie przyblokował go Gammelby i Paweł Lenarcik nie musiał interweniować.

46'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Schodzi: Javi Moreno. Wchodzi: Antonio Dominguez.

Javi Moreno #11
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Pirulo był w świetnej sytuacji, ale jego strzał zablokował Aurtenetxe. Tu już zapachniało wyrównaniem!

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Wreszcie coś ciekawego z przodu w wykonaniu gospodarzy. Z bardzo ostrego kąta płasko uderzył Bąkowicz. Celnie, ale trochę za lekko i Paweł Lenarcik na raty złapał piłkę.

42'

Pierwsze gwizdy w Łodzi, ale trudno się dziwić. ŁKS gra fatalnie, a Miedź ma zdecydowaną przewagę.

1
40'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Gammelby. Celnie, ale lekko i niegroźnie. Marek Kozioł musiał to obronić.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

38'

Fantastyczna akcja Miedzi! Legniczanie wymienili kilka podań w polu karnym, całkowicie rozmontowali obronę łodzian i to wszystko niecelnym strzałem wykończył Dominguez. Mogło być 0:2!

33'

Poderwały się trybuny, bo Samu Corral mocno powalczył z Aurtenetxe i ostatecznie oddał strzał głową. Trafił jednak dokładnie tam, gdzie stał Paweł Lenarcik.

31'

Bardzo pewnie gra legnicka obrona. Łodzianie mogą oddawać strzały tylko z nieprzygotowanych pozycji.

27'

Marek Kozioł złapał piłkę po dograniu Azikiewicza w pole karne ŁKS. Tempo zdecydowanie spadło, brakuje klarownych sytuacji.

24'

Spokojniejszy fragment. Oglądamy dość nieśmiałe próby ŁKS, Miedź nastawiona na kontry.

20'

Legniczanie poradzili sobie z płaską centrą Wolskiego z lewej strony boiska.

19'

ŁKS niby nie odstaje, ale jest bezzębny w ofensywie. Tymczasem każdy ofensywny wypad Miedzi sieje ogromny popłoch w obronie gospodarzy.

16'

Fantastyczna szansa Miedzi! Po kontrze Patryk Makuch stanął oko w oko z Koziołem, jednak przegrał ten pojedynek!

14'

Gammelby wyblokował w polu karnym strzał jednego z zawodników ŁKS, w efekcie piłkę z łatwością złapał Paweł Lenarcik.

1
14'

Dotąd Miedź przegrała w obecnym sezonie tylko dwa mecze. Jesienią w Legnicy wygrał z nią właśnie ŁKS. Wtedy było 2:0 dla łodzian, teraz lider jest na dobrej drodze, by wziąć rewanż za tamto niepowodzenie.

1
12'

Niegroźnie z dystansu strzelił Kamil Zapolnik i piłka w rękach Kozioła.

1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Śliwa.

Pierwsza wizyta Miedzi w polu karnym gospodarzy i od razu mamy prowadzenie! Makuch dośrodkował z lewego skrzydła, łodzianie nie potrafili wybić piłki i strzałem przy dalszym słupku do siatki wpakował ją Śliwa.

3
3
6'

Mocny początek ŁKS. Teraz niecelnie uderzył Bąkowicz. Gospodarze wyszli na boisko nakręceni i to oni mają inicjatywę w pierwszych minutach.