Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
22 lip 2021 21:00
90+2'

Zagranie Carlosa w pole karne, ale Parzyszek sfaulował rywala. Sędzia przerwał grę.

6
4
7
4
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
5
4
6
6
89'

Akcja za akcję w końcówce. Jednak groźniejsze są wyjścia gości. Tak było przed momentem, Dąbrowski uratował zespół.

7
5
4
3
4
86'

Strata Drygasa mogła być bardzo kosztowna. Jednak Benedikt Zech w ostatnim momencie zablokował dogranie i uratował zespół.

11
2
5
3
3
85'

1
84'

Akcja gości przerwana. Grzan był na spalonym.

6
4
5
3
4
82'
ZMIANA

Osijek. Schodzi: Ramon Mierez. Wchodzi: Antonio Mance.

wchodzi Wchodzi
Antonio Mance #73
schodzi Schodzi
Ramon Mierez #13
1
2
82'
ZMIANA

Osijek. Schodzi: Mato Milos. Wchodzi: Sime Grzan.

Sime Grzan #37
2
81'

Rzut rożny dla Pogoni, ale niezbyt dokładne zagranie. Goście poradzili sobie z sytuacją.

2
2
6
9
78'

Piłkę w polu karnym otrzymał Kowalczyk. Płaski strzał był jednak zły i bramkarz spokojnie obronił.

1
4
4
5
4
75'

Już tylko kwadrans pozostał drużynom na udowodnienie swojej siły. Przyznać musimy, że goli się nie spodziewamy. No, może jednego.

3
3
4
2
4
72'

Kurzawa z kornera wprost na głową Zahovicia, ten jednak uderzył ponad bramką.

4
2
4
1
4
71'

Hiros z piłką w polu karnym, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

3
1
2
1
70'
ZMIANA

Osijek. Schodzi: Vedran Jugović. Wchodzi: Darko Nejasmić.

Darko Nejasmić #6
Vedran Jugović #7
2
3
70'
ZMIANA

Osijek. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Amer Hiros.

1
4
67'

Portowcy domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia jednak nie podzielił opinii.

2
1
4
1
3
65'

W polu karnym rywalowi starał się urwać Kozłowski, ale zabrakło boiska.

2
3
62'

Ostro potraktowany został Bohar, ale kartki nie ma.

2
60'

Kurzawa dośrodkował z rogu, ale Bartkowski sfaulował rywala. Sędzia grę przerwał.

1
5
58'
ZMIANA

NK Osijek. Schodzi: Kaszki Kleinheisler. Wchodzi: Marin Pilj.

1
58'

Bohar uderzył z rzutu wolnego, dwa metry ponad bramką.

4
2
3
1
2
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Kurzawa.

Pogoń Szczecin
4
1
3
2
55'

W końcu ruszył Kurzawa, ale został zablokowany.

4
2
2
2
2
54'

Wicemistrzowie Chorwacji rozgrywają piłkę na połowie Pogoni, ale niewiele z tego wynika. Nikt nie chce ryzykowac.

3
1
52'

Brakuje celnych uderzeń. Na to narzekamy od początku. Wydaje się, że w meczu możemy spodziewać się co najwyżej jednego trafienia.

4
3
4
3
5
49'

Kozłowski w polu karnym do Kowalczyka, ten jednak źle przyjął piłkę i szansa przepadła.

2
4
2
12
2
48'

Po przerwie wciąż sporo walki. Żadna z drużyn nie ustępuje. Częściej przy piłce znajdują się goście.