Została ostatnia z co najmniej czterech doliczonych minut...

3
6
5
90+3'

Jeszcze dośrodkowanie rozpaczy w warszawskie pole karne, lecz dobrze wychodzi z bramki Boruc.

48
16
8
7
11
90+2'

13
90+1'

Jeszcze przechwyt, strzał Luquinhasa i... poprzeczka!

25
4
19
7
15
90+1'

Mladenović rozpoczął kontrę Legii. Chciał dośrodkować do Pekharta, ale za wysoko zagrał piłkę.

3
89'

Jeszcze szukają dośrodkowaniem Sappinena piłkarze Flory, ale świetnie ustawiony Wieteska po raz kolejny.

10
1
1
6
88'

Piłka krąży wokół pola karnego Flory po tym rzucie rożnym. Akcja kończy się górną piłką do Josue, ale - jak się okazało - zbyt mocną.

2
2
1
4
4
87'

Pekhart przepycha się z Lilanderem i wywalczył rzut rożny.

10
4
1
86'

Aut na wysokości pola karnego mieli gospodarze, lecz nie było komu zamknąć wrzutki Kallaste.

5
5
1
85'

Teraz to Legia zamyka dostęp do bramki na prawej stronie boiska.

3
2
1
84'
83'

Sappinen ścina w stronę pola karnego, ale zamykają mu przestrzeń defensorzy Legii.

8
4
1
1
5
82'

Krótko rozegrany ten stały fragment, ale po kilku podaniach udaje się dośrodkować w stronę Lopesa, lecz nie doszedł do piłki gracz Legii.

3
2
4
3
5
81'

Faulował Soomets. Rzut wolny 30 metrów od tallińskiej bramki.

5
2
2
1
3
80'

Flora Tallinn. Schodzi: Siergiej Zenjow. Wchodzi: Markus Soomets.

wchodzi Wchodzi
Markus Soomets #28
schodzi Schodzi
Siergiej Zenjow #20
1
79'

To mogła być kolejna groźna kontra Legii! Wrzutka Wassilijewa nie znalazłą jednak adresata. W odpowiedzi szarża Luquinhasa, zejście do środka i... zablokowany strzał.

5
1
1
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Juranović.

8
5
3
9
11
77'

Zablokowane zagranie Juranovicia do Pehkarta. Potencjalne podanie otwierające to mogłoby być.

1
1
2
2
76'

Lilander z prawej strony podaniem szukał partnera, ale go nie znalazł.

1
2
1
5
9
75'

Flora Tallinn. Schodzi: Henrik Ojamaa. Wchodzi: Sten Reinkort.

Sten Reinkort #7
3
1
2
3
74'

Flora Tallinn. Schodzi: Marco Lukka. Wchodzi: Ken Kallaste.

Marco Lukka #4
1
2
2
1
2
73'

Gospodarzom zaczyna się spieszyć. Kuusk zagrywa jednak za mocno do partnera na lewe skrzydło.

3
1
2
2
1
72'

Dośrodkowanie Jędrzejczyka wybite, ale znalazł się jeszcze Andre Martins, który huknął wysoko nad poprzeczką.

3
1
2
5
71'

Okazja z rzutu wolnego dla Legii po fauli na Josue.

4
2
2
1
4
70'
14
5
4
4
4
69'

Wracamy do gry. Przypomnijmy, że w dwumeczu jest teraz 3:1 dla Legii, a więc do dogrywki piłkarze Flory potrzebują dwóch bramek.

17
7
2
6
68'

Tymczasem mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

12
5
2
7
6
67'

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Josip Juranović.

Wyszli kontrą Legioniści. Akcja 3 na 3, dośrodkowanie Juranovicia z prawej strony, świetnie wyskoczył Lopes i jest 1:0 dla Legii!

177
62
10
16
52
komentarz

Jest zamieszanie pod bramką gości i jest gol Zenjowa, ale nieuznany, bo - zdaniem arbitra - piłkarz Flory był na spalonym. Poważne ostrzeżenie.

8
8
7
1
28
65'

Kolejny rzut rożny wywalczyli gospodarze. Coraz częściej przebywają na połowie Legii.

9
3
2
2
8
64'

Legia próbuje przejąć inicjatywę w środku pola, ale póki co nie wychodzi.

6
2
2
10
4
63'

Znów było groźnie pod warszawską bramką. Wassilijew zagrał do tyłu, do Zenjowa, ten przymierzył z dystansu, lecz niedokładnie. Od bramki Boruc.

7
3
2
5
61'

Z rzutu wolnego Andre Martins dośrodkowuje w szesnastkę Flory, lecz nikt nie doskoczył do piłki. Jeszcze była próba z głębi pola do Hołowni, ale zdążył wyjść Igonen.

4
1
2
3
60'

Zenjow traci piłkę na rzecz Mladenovicia. Ale coraz odważniej atakują miejscowi.

5
3
8
4
59'

W odpowiedzi strzał z dystansu Emrelego, ale taki bardziej do statystyk.

4
1
2
1
5
58'

Po raz kolejny ruszył Wassilijew, dośrodkował piłkę w 16 metr, ale - na szczęście dla Legii - wygłówkował to Jędrzejczyk.

4
3
1
3
57'

Wassilijew chciał po raz kolejny ograć rywala na skrzydle, ale Wieteska złączył nogi w odpowiednim momencie. Jakkolwiek to zabrzmi...

6
9
4
3
4
56'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Lukka. To efekt wcześniejszego faulu gracza Flory.

Flora Tallin
9
4
2
2
55'

Faul Sappinena na Hołowni.

9
1
1
4
54'

Sappinen urwał się Wietesce, był już w polu karnym, ale zdecydował się zagrać do Wassilijewa i to był bardzo... zły pomysł z punktu widzenia mistrzów Estonii. Piłka stracona.

12
7
2
3
53'

Miller popisał się samotnym, kilkunastometrowym rajdem, po czym huknął w światło bramki. Dobrze ustawiony Boruc złapał piłkę.

10
6
1
6
52'

Lukka przerywa akcję Martinsa faulem. Kartki nie ma, ale upomnienie - i owszem.

8
1
1
2
52'

Josue z rzutu wolnego prosto w mur.

5
2
2
3
4
51'

Wcześniej jeszcze gospodarze mieli szansę po rzucie rożnym, ale strzał Millera był bardzo niecelny.

9
1
1
1
5
50'

Żółtą kartkę otrzymał Siergiej Zenjow.

7
2
1
2
49'

Sappinen ruszył z piłką w pole karne, ale nadział się na Wieteskę.

3
2
3
48'

Josue przewracany przez rywala daleko od bramki. Akcja toczy się dalej, Emreli dostaje piłkę od Lopesa, ale piłkarze z Tallinna przechwycili piłkę.

2
1
2
47'

Wassilijew nakręcił akcję Flory, po czym zagrał do Sappinena, ale w porę wyszedł Boruc.

3
1
2
3
46'

Na razie trenerzy nie zdecydowali się na zmiany.

4
45+2'

Długie zagranie bramkarza Flory, ale nie wygląda na groźne, choć koledzy podeszli pressingiem.

5
6
3
2
3
45+1 '

Błąd Wieteski, uciekał Wassilijew, ale zaasekurował Boruc. Tzw. mini zawał.

7
5
1
1
8
45+1'

Piłka zawisła nad polem karnym Flory, wyskakiwał do głowy Emreli, ale przegrał pojedynek główkowy.

4
2
1
6
45+1'

Co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa meczu.

2
2
1
2
3
45'

Juranović centruje, ale nikt nie zamyka. Jeszcze ubezpiecza akcję Mladenović, ale dobrze kryją piłkarze Flory i nic z tego nie da się zrobić.

4
3
7
44'

Piłka przelatuje przez pole bramkowe Legii i - na szczęście dla mistrza Polski - nikt jej tam nie zamknął. Zenjowowi zabrakło pół metra, by sięgnąć piłkę.

4
2
4
2
9
43'

Dośrodkowanie na głowę Rafaela Lopesa i... niewiele brakowało! Piłka tuż obok bramki!

7
1
2
3
7
42'

Juranović nakręcił akcję, Mladenović ją przyspieszył i Legia ma rzut rożny.

8
3
1
1
3
41'

Wrzutka Juranovicia w pole karne wybita.

3
1
3
6
40'

Luquinhas chciał rozegrać akcję przez prawe skrzydło, ale przechwycili rywale.

2
1
2
2
38'

Mladenović na Juranovicia, ale ten główkuje obok bramki. Choć piłka leciała całkiem dobrze.

9
4
4
5
9
37'

Ale będzie jeszcze okazja do poprawki. Rzut wolny 25 metrów od bramki dla Legii.

6
3
2
2
7
36'

Rozegrali to raczej do tyłu. Zmarnowany stały fragment gry.

3
4
7
35'

Luquinhas faulowany przed polem karnym. Dobra okazja dla Legii z rzutu wolnego.

10
1
4
2
4
34'

Teraz Legia przycisnęła na połowie rywali.

14
6
3
1
6
33'

Emreli miał doskonałą szansę, ale minimalnie spudłował. Dobra szansa dla Wojskowych zmarnowana.

4
1
2
3
32'

Legia próbuje atakiem pozycyjnym, ale na razie niewiele z tego ma.

6
4
1
6
31'

Na razie trzeba przyznać, że gospodarze wytrzymują fizycznie trudy tego meczu.

4
1
2
2
30'

Od bramki Boruc po rzucie rożnym dla Flory.

3
2
2
6
29'

Jeszcze jedna szansa gospodarzy. Miller dogrywał w szesnastkę i gdyby nie powrót obrońców, byłoby groźnie. A tak skończyło się na rzucie rożnym.

5
2
2
1
6
28'

Szukali rozciągnięcia akcji na prawą stronę piłkarze Flory, ale przechwytuje Juranović.

5
2
1
1
27'

Strzał Emrelego z dystansu zablokowany. dobitka Josue - też.

2
2
1
5
4
26'

Krótko rozegrany rzut rożny, centra na Kuuska i strzał obok bramki.

4
1
2
3
5
25'

Najlepsza szansa dla Flory Tallinn w tym meczu! Świetne dośrodkowanie z lewej strony zamykanł na 5. metrze Sappinen, ale w ostatniej chwili Legię uratował Wieteska!

6
1
3
1
2
24'

1
21'

Przerwa na uzupełnienie płynów. W stolicy Estonii jest duszno.

3
1
3
1
2
20'

Mladenović nie dogadał się z Josue w kwestii podania.

2
1
1
4
18'

3
16'

Próba strzału z dystansu Luquinhasa ale Kuusk zatrzymuje piłkę.

4
4
1
3
15'

Dobry powrót Andre Martinsa.

6
1
14'

Piłkarze Flory na razie nie pozwalają na wiele Mistrzom Polski.

5
3
1
1
13'

Dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony łapie pewnie Igonen

2
4
1
3
2
12'

Ta informacja chyba nam na początku umknęła. Mecz prowadzi Grek Anastasios Papapetrou.

2
5
9
1
4
11'

Okazja dla Legionistów. Lopes popędził prawą stroną i dośrodkował do Emrelego, ale napastnik gości uderzył głową nad poprzeczką.

4
2
2
4
9
10'

Sappinen urwał się obrońcom Legii i zdołał oddać strzał, ale został zablokowany.

5
4
3
1
4
9'

Juranović chciał zaprezentować długie zagranie do Mladenovicia, ale dokładności zabrakło.

3
2
1
3
7
8'

Jeszcze jedna wrzutka, tym razem Ojamy, prosto na głowę Zenjowa. Ten jednak uderza nad bramką. Niezła szansa dla mistrzów Estonii.

2
3
2
5
7'

Dobra interwencja Hołowni przy wrzutce Purga.

7
4
1
2
6'

Zagranie po ziemi ze skrzydła Zenjowa w pole karne, ale... źle zaadresowane. Nie było tam nikogo.

5
5
4
1
5'

Jeszcze chwilę później wrzucał piłkę w pole karne Mladenović, lecz bezskutecznie.

4
8
3
8
6
4'

Świetna piłka w stronę Luquinhasa, ale gracz Legii został zatrzymany czystym wślizgiem.

9
5
5
2
3'

Rafael Lopes próbował wrzucić piłkę z prawej strony w pole karne, ale został zablokowany.

3
2
2
5
1
2'

Chwila dla Legii na wymianę podań na połowie przeciwnika. Pamiętamy, że z tym posiadaniem bywało różnie w pierwszym meczu.

2
1
1
1
1'

I już pressing ze strony gospodarzy. Ojamaa przy Jędrzejczyku, ten zmuszony do wycofania piłki.

2
2
1
czas Start meczu
17:52

Zespoły już na murawie. Zaraz zaczynamy!

3
17:10

2
2
1
Czy Legia Warszawa awansuje do III rundy eliminacji LM?
2
1
1
2
17:10

Dzień dobry! Choć trwają Igrzyska Olimpijskie, polskie zespoły walczą o awans do fazy grupowej w europejskich pucharach. Dziś Legia Warszawa rozgrywa rewanż w eliminacjach Ligi Mistrzów z Florą Tallinn.