Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
22 lip 2021 15:00
90'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Erik Exposito. Świetnie utrzymał się przy piłce Erik Exposito. Hiszpan dośrodkował w pole karne rywala, a tam efektownym strzałem głową Robert Pich podwyższył prowadzenie.

Śląsk Wrocław
282
118
38
9
10
88'

Napiera Ararat i stara się doprowadzić do wyrównania. Rzut rożny dla gospodarzy.

5
3
6
8
20
84'

Gol! Strzelił Razmik Hakobyan. Precyzyjne uderzenie Hakobyana w lewy dolny róg bramki Szromnika z ok. 20 metrów i Ararat zmniejsza straty.

91
84'

Chaos w polu karnym Śląska, ale sytuację wyjaśnia Robert Pich.

14
4
6
3
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Dino Stiglec.

5
2
4
4
11
79'

Teraz to Śląsk Wrocław dominuje. Krzysztof Mączyński przewrócił się w polu karnym po kontakcie z rywalem. Arbiter nie podyktował jednak rzutu karnego.

12
3
8
2
20
77'

Tym razem leży na murawie Krzysztof Mączyński.

4
5
5
6
12
75'

Hakobyan mocno przestrzelił z 11. metra. To mógł być gol dla Araratu!

4
5
2
3
6
73'

Leży Szymon Lewkot na murawie. Wygląda to na problem mięśniowy.

2
1
2
7
6
71'

. Schodzi: Dimitrije Pobulić. Wchodzi: Igor Stanojević.

2
70'

Gol! Strzelił Robert Pich. Świetna indywidualna akcja Roberta Picha. Słowak przedryblował kilku rywali i płaskim strzałem przy lewym słupku pokonał bramkarza Araratu.

148
54
5
2
6
69'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Lewkot.

4
3
3
5
10
67'

Dobra decyzja Rafała Makowskiego. Pomocnik zszedł do środka i uderzył ale w sam środek bramki rywala.

4
1
3
9
1
66'

Podanie do aktywnego w tym meczu Picha. Interweniuje defensor Araratu.

1
2
4
4
65'
65'

Tym razem z dystansu próbował Pobulić - bez rezultatów.

2
4
1
1
63'

Mocne uderzenie Roberta Picha z dalekiej odległości. Z łatwością broni jednak Ermakow.

2
1
2
4
3
61'

. Schodzi: Alik Arakelyan. Wchodzi: David Manoyan.

3
61'

. Schodzi: Edgar Malakyan. Wchodzi: Razmik Hakobyan.

Edgar Malakyan #10
1
1
1
3
61'

Znów dobre zachowanie Exposito na lewej flance i rzut rożny dla wrocławian.

11
3
2
1
2
59'

Bardzo dobra interwencja Wojciecha Golli! Kone po podaniu prostopadłym znalazł się w sytuacji sam na sam, ale świetnym wślizgiem popisał się defensor Śląska.

11
6
4
1
1
58'

Kapitalna akcja Patryka Janasika! Defensor przedryblował kilku rywali i oddał strzał w kierunku bramki Emrakowa. Broni jednak golkiper Araratu.

9
4
3
2
56'

Powalczył Erik Exposito na lewej stronie. Od autu rozpoczął Śląsk. Podanie Krzysztofa Mączyńskiego w kierunku wbiegającego Victora Garcii, jednak to było zbyt mocne.

3
3
3
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bravo.

Juan Bravo #2
6
1
1
1
53'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska! Tym razem dobrze interweniują defensorzy wrocławian.

10
3
4
4
50'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Erik Exposito. Ależ szybka odpowiedź Śląska Wrocław. Długo utrzymywał się przy piłce Erik Exposito. Hiszpan dośrodkował na długi słupek w kierunku Piaseckiego, a ten strzałem głową pokonuje Ermakowa! Golkiper Araratu podobnie jak Szromnik mógł lepiej zachować się w tej sytuacji.

142
52
10
6
14
49'

Gol! Strzelił Juan Bravo. Asystował mu Edgar Malakyan. Dośrodkowanie Malakyana z rzutu rożnego i świetne zachowanie Bravo, który najwyżej wyskoczył do piłki. Źle z bramki wyszedł Michał Szromnik.

Asysta:
14
6
10
19
62
48'

Mocne uderzenie zza pola karnego w kierunku bramki Śląska. Dobrze broni Szromnik.

8
1
1
1
47'

Zagranie Roberta Picha w kierunku Erika Exposito. Dobrze z bramki wychodzi Ermakow.

1
1
4
3
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

5
3
1
45+1'

Robert Pich i Fabian Piasecki faulowani w środku pola. Rzut wolny dla Śląska. Przed przerwą nic się już nie zmieni.

10
2
1
2
1
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

3
4
2
2
44'

Próbowali pograć lewą stroną piłkarze Araratu Erywań. Dobrze wychodzi z bramki Michał Szromnik.

6
1
1
42'

Dawno nie widzieliśmy Śląska Wrocław w ataku pozycyjnym...

13
4
2
1
40'

Dobrze podłączył się do akcji Juan Bravo. Dośrodkowanie z prawej strony i interwencja Szymona Lewkota.

6
1
2
1
2
38'

Centra w kierunku Deble. Iworyjczyk oddał strzał głową, który poleciał wysoko nad bramką Szromnika.

2
1
6
1
1
37'

Napierają zawodnicy Araratu. Dośrodkowania od lewej do prawej. Jedno z nich zostało zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
6
35'

Groźne dośrodkowanie Malakyana z rzutu wolnego. Dobrze interweniował Fabian Piasecki, który wybił piłkę.

5
1
1
2
34'

Spokojnie rozgrywa Śląsk Wrocław. Bardzo dobrze, bo trzeba nieco uspokoić grę.

16
2
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Edgar Malakyan.

7
1
1
32'

Świetnie podanie Krzysztofa Mączyńskiego w kierunku Fabiana Piaseckiego. Napastnik przegrał pojedynek z golkiperem gospodarzy.

6
1
1
2
2
29'

Dośrodkowanie w kierunku Exposito. Hiszpan próbował uderzenia przewrotką. Piłka po jego strzale przeleciała obok prawego słupka.

11
1
7
5
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Mory Kone.

Mory Kone #11
11
27'

Żółtą kartkę otrzymał Serges Deble.

Serges Deble #9
14
2
2
26'

Rozpędził się Ararat Erywań. Tym razem Bravo zamykał dośrodkowanie z lewej strony. Piłka przeleciała ponad poprzeczką.

8
4
5
5
9
25'

Znów groźnie pod bramką Śląska! Arakelyan podał w kierunku Deble, a ten uderzył mocno z ostrego kąta. Świetna interwencja Szromnika!

10
5
3
8
4
24'

Ładny rajd w wykonaniu Malakyana. Zawodnik gospodarzy podawał w kierunku Kone, ale dobrze interweniował Lewkot.

9
3
2
2
7
22'

Brzydko faulowany Krzysztof Mączyński.

5
1
2
2
35
20'

Gol! Strzelił Wojciech Golla. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Prowadzi Śląsk! Rzut rożny dla wrocławian, dobra centra Mączyńskiego i Golla strzałem głową pokonuje golkipera rywali.

207
100
24
13
21
19'

Świetną sytuację miał Robert Pich. Słowak wyszedł na czystą pozycję, jednak jego strzał został wybroniony przez Jermakowa.

9
1
4
18'

To mogło być 1:0 dla Araratu! Wszystko zaczęło się od straty Erika Exposito. Piłka w polu karnym Śląska wpadła pod nogi Mory'ego Kone. Piłka po strzale napastnika gospodarzy przeleciała tuż obok lewego słupka.

3
2
2
2
4
17'

Akcja Araratu i podanie w kierunku Deble. Poślizgnął się zawodnik gospodarzy.

2
5
3
1
1
15'

Mija pierwszy kwadrans i trzeba powiedzieć szczerze - słabo wygląda gra w wykonaniu Śląska Wrocław. Na ten moment to Ararat Erywań prezentuje się lepiej na stadionie w Giumri.

3
2
2
11
5
14'

Walczył przy linii bocznej Patryk Janasik i zdołał utrzymać się przy piłce. Od autu rozpocznie Śląsk Wrocław.

2
5
1
13'

Źle zachował się przy linii końcowej Szymon Lewkot. Rzut rożny dla Araratu.

1
1
1
7
11'

Zszedł na lewą nogę i uderzył po ziemi Deble. Z łatwością interweniuje Szromnik.

3
2
10'

Próbował iść jeden na jeden Erik Exposito. Napastnik wrocławian zatrzymany.

3
3
4
3
7
9'

Faulowany Robert Pich. Od rzutu wolnego rozpocznie Śląsk Wrocław.

5
4
4
2
7'

Podanie w kierunku Fabiana Piaseckiego. Złe przyjęcie w wykonaniu napastnika wrocławian.

4
4
5
6'

Mogło być groźnie! Dośrodkowanie w pole karne Śląska i dość niepewna interwencja Michała Szromnika.

1
1
1
8
4'

Faulowany Edgar Malakyan przy linii bocznej.

3
3
1
2'

Znów Ararat próbuje prostopadłym podaniem. Tym razem nadawcą miał być Mory Kone.

2
1
1
6
1'

Chcieli wyjść z szybką kontrą gospodarze. Złe podanie Mory'ego Kone i od autu rozpocznie Śląsk.

2
1
2
14:53

Przypomnijmy, że zwycięzca tej rywalizacji w kolejnej rundzie spotka się z wygranym pary Arda/Hapoel Beer Szewa.

6
1
14:53

Mecz poprowadzi sędzia z Bułgarii - Nikola Popov.