1
3
1
85'

Gol! Strzelił Zinedine Machach. Asystował mu Eljif Elmas. Wypuszczony skrzydłowy, ograł Dawida Szota, asekuracja spóźniona, obrońca zasłonił bramkarza. Machach to wykorzystał i wcisnął piłkę z ostrego kąta pod samą poprzeczkę. Napoli prowadzi!

32
82'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

7
6
1
79'

Hugi z dystansu, ale bardzo źle, był za bardzo odchylony.

3
3
1
3
77'

Nieco bardziej otwarty mecz nam się zrobił, Wisła chce wygrać dla kibiców.

9
7
4
3
2
73'
73'
71'

Costa na głowę jednego z kolegów, jest strzał i fenomenalną paradą popisuje się Biegański!

5
3
2
68'

SSC Napoli. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Giuseppe D'Agostino.

wchodzi Wchodzi
Giuseppe D'Agostino #17
schodzi Schodzi
1
1
3
68'
68'
68'

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

Alessandro Zanoli #16
1
5
67'

Gol! Strzelił Matteo Politano. Indywidualna akcja, świetnie zszedł do środka i huknął z lewej nogi, bardzo pasywni obrońcy Wisły, Biegański bez szans. Remis!

11
9
5
28
28
64'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

1
1
2
1
5
63'

To powinno być 2:0 dla Wisły! Napoli marnuje akcję, Biegański uruchamia kontrę. Hugi przepchał Lobotkę, ścina do środka, ale technicznie strzela obok słupka... Naprawdę szkoda tej akcji!

13
4
4
8
1
60'
60'
60'
59'
58'

Urywa się Yeboah i znowu fauluje go Koulibaly.

1
1
1
57'

Piłka w siatce Napoli, ale gol nieuznany! Spalił akcję Szota, który strzelał, szkoda!

4
7
3
7
8
56'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui.

SSC Napoli
6
2
1
1
53'

Tym razem Mario Rui, ale obok bramki.

2
4
1
52'

Zedadka faulowany, nie radzi sobie z nim Gruszkowski. Rzut wolny dla Napoli.

1
1
5
1
49'

Napoli mocno oskrzydla, tam jest nie do zatrzymania. Jednak nie gra dokładnie w pole karne.

1
1
2
46'
5
3
2
1
4
czas Druga połowa
41'

Zieliński technicznie z dystansu, ale obok bramki.

11
4
3
4
5
38'

Katastrofalny błąd Wisły w środku, strata, pędzi Machach, gra Zdedadce na sam na sam, ale świetnie wychodzi Biegański i zagarnia Francuzowi piłkę spod nóg! Nie ma remisu!

14
5
1
2
1
36'

Świetne podanie Zielińskiego do wychodzącego Lobotki, ale ten gra pod bramkę w ciemno, nie było nikogo.

5
1
5
2
33'

Napoli naciska. jest centra, Elmas z woleja, ale tylko w boczną siatkę.

4
2
2
2
1
30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Matteo Politano! To było zbyt czytelne dla Biegańskiego!

39
23
7
9
5
29'

Elmas tańczy z piłką w polu karnym i.... JEDENASTKA DLA NAPOLI! Macedończyk potrącony, wzięty w kleszcze, pociągnięty za koszulkę,

9
5
1
2
8
28'

Yeboah z rzutu wolnego, ale łapie to Ospina.

6
1
2
2
1
27'

Koulibaly nie radzi sobie z Yeboah, jest zaskoczony jego szybkością, fauluje go.

5
4
3
2
Czy Wisła to jest potęga, Wisła najlepsza jest?
7
16
4
2
3
26'

Zieliński... puścił takiego suchego liścia, ale przestrzelił.

5
3
2
1
3
24'

Gruszkowski fauluje Zedadkę przed własnym polem karnym. Niepotrzebnie. Szansa z rzutu wolnego dla Neapolu.

1
1
4
6
1
20'

Wisła teraz gra dłużej piłką. Daje się wypychać przy akompaniamencie "Wisła to jest potęga".

6
6
5
2
2
19'

Zieliński wszędobylski, ale jeszcze bez wybitnego podania. Spokojnie gra krótkimi podaniami.

4
3
18'

Wisła czyści zagrożenie z rzutu rożnego. Krakowianie starają się być konsekwentni.

1
1
16'

Mario Rui ze skrzydła płasko w drugie tempo, czujny jednak Szota. Napoli ma coraz więcej miejsca do gry.

2
1
14'

Napoli gra teraz na utrzymanie piłki. Spaletti lubi, gdy jego zespoły są w posiadaniu, szybko rozciągają grę.

1
1
2
2
11'

Trochę przycisnęło Napoli, ale jeszcze nie stworzyło okazji strzeleckiej. Cóż, w tym dymie to ciężko dostrzec nawet bramkę...

1
4
2
1
7'

Co ciekawe, piłkarze Napoli do Krakowa przylecieli dopiero dziś rano.

2
5
4
3
2
6'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Skvarka ściga się z Ospiną do piłki, mimo obecności obrońców. Kolumbijczyk wybija prosto pod nogi napastnika, który wbija piłkę idealnie między Koulibalym a wracającym Ospiną. Sensacja, nawet jeśli to tylko sparing!

92
49
18
7
8
5'

Ładnie urwał się Brown Forbes, do Yeobah, ten z dystansu, ale obok. Ospina się rzucił. Można powiedzieć, że jest rozgrzany.