Serie A: 6. kolejka
26 wrz 2021 12:30
90+2'

Przewinienie Bartosza Bereszyńskiego na Giorgio Chiellinim w pobliżu narożnika pola karnego Juventusu. Od rzutu wolnego gospodarze i są oni o kroczek od zdobycia drugiego z rzędu kompletu punktów.

1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

87'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Morten Thorsby. Wchodzi: Kristoffer Askildsen.

wchodzi Wchodzi
Kristoffer Askildsen #16
schodzi Schodzi
1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Moise Kean za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

Juventus FC
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za ostre przewinienie wślizgiem.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Adrien Silva.

Klub z Turynu ponownie będzie drżeć o odniesienie zwycięstwa. Trafienie kontaktowe. Antonio Candreva znalazł się niepilnowany w centrum pola karnego i pokonał uderzeniem bez przyjęcia Mattię Perina. Podawał Adrien Silva.

7
3
1
1
1
82'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

81'

Podanie w szesnastkę Sampdorii do Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii oddał równie mocne co niecelne uderzenie. Futbolówka poszybowała poza lustrem bramki strzeżonej przez Emila Audero.

1
80'

Massimiliano Allegri jeszcze próbuje mobilizować podopiecznych swoimi okrzykami.

2
77'

Rozegranie Sampdorii, a gospodarze oczekują na jej ruch na własnej połowie boiska. Prosta pomyłka techniczna przydarzyła się Bartoszowi Bereszyńskiemu, przez co atak pozycyjny stracił tempo i drużyna Polaka musiała zainteresować się odzyskaniem piłki.

1
1
74'

Jeszcze kilkanaście minut do końca podstawowego czasu i Juventus pracuje na brawa w ten deszczowy dzień. Rodrigo Bentancur powinien zdobyć czwartą bramkę z kilkunastu metrów, ale nie pokonał świetnie interweniującego Emila Audero. Tylko korner dla czwartej siły poprzedniego sezonu.

70'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Francesco Caputo. Wchodzi: Ernesto Torregrossa.

Ernesto Torregrossa #9
2
68'

Świetna kombinacja zawodników Sampdorii w polu karnym podopiecznych Massimiliano Allegriego. W ostatnim momencie połapali się zawodnicy Juventusu i nie pozwolili na zakończenie błyskotliwego ataku Fabio Quagliarelli oraz Francesco Caputo strzałem.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za przewinienie na Mikkelu Damsgaardzie.

64'

W miarę spokojnie po trafieniu Manuela Locatelliego. Gospodarze nie pozwolili przeciwnikom na oddanie strzału w drugiej połowie. Tak naprawdę Sampdoria zaproponowała tylko jedno ciekawe przyspieszenie w ofensywie od początku meczu.

62'

Manuel Locatelli z golem!

1
59'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Mikkel Damsgaard.

Fabio Depaoli #12
59'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Adrien Silva.

58'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Tommaso Augello.

Tommaso Augello #3
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manuel Locatelli. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Stara Dama odzyskała dwubramkowe prowadzenie. Manuel Locatelli miał odsłoniętą bramkę po podaniu Dejana Kulusevskiego i pozostało dopełnić formalności. Wcześniej zwariował Omar Colley, który po zatrzymaniu Federico Chiesy postanowił grać na krótko we własnym polu karnym. Gospodarze zebrali piłkę i przeprowadzili ekspresową akcję bramkową.

55'

Kombinacja gospodarzy podsumowana uderzeniem zza linii pola karnego Manuela Locatelliego. Wcześniej starali się wymanewrować defensywę przyjezdnych Alex Sandro i Juan Cuadrado. Ostatecznie bez gola.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za ostre przewinienie.

52'

Dejan Kulusevski nie poradził sobie z opanowaniem futbolówki po płaskim dograniu Alvaro Moraty. Jeszcze ponowienie ataku, ale jakoś poradziła sobie formacja z Bartoszem Bereszyńskim w szeregach.

49'

Po interwencji Omara Colleya korner dla Juventusu. Dośrodkowanie w kierunku zamykającego całe zamieszanie Manuela Locatelliego, ale pomocnik reprezentacji Włoch został przyblokowany i nie zdołał doskoczyć do wysoko zawieszonej piłki.

47'

Gospodarze w strojach adekwatnych do przydomka Bianconeri, a Sampdoria w czerwonych koszulkach oraz spodenkach z elementami w pozostałych barwach obecnych w herbie klubu.

46'

Pora na wznowienie meczu w Turynie. Juventus powinien mieć wyższą zaliczkę niż 2:1, ale może to i dobrze dla jakości widowiska. Sampdoria ma jeszcze szansę na zapunktowanie kosztem zespołu Massimiliano Allegriego.