1
1
2
83'

AS Roma ma ostatnie szanse na zapunktowanie w Turynie. Zagotowało się po uderzeniu zza linii pola karnego Bryana Cristante, ale ostatecznie rykoszet od Leonardo Bonucciego był szczęśliwy dla Wojciecha Szczęsnego. Po nim piłka nie potoczyła się do bramki rozpaczliwie leżącego na murawie Polaka.

2
1
2
75'
73'

Końcówka nadchodzi i robi się interesująco. W ostatnim momencie Giorgio Chiellini rzucił się pod nogi szaleńczo dryblującego Matiasa Viny i nie pozwolił na pokonanie Wojciecha Szczęsnego. AS Roma od rzutu rożnego, a liczyła na wyrównanie.

1
1
71'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan El Shaarawy za przewinienie na Federico Chiesie.

66'

Jordan Veretout ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie przed polem karnym Juventusu. Francuz nie zastanawiał się nad skomplikowanym sposobem podsumowania ataku i huknął z dystansu. Poszybował Wojciech Szczęsny, jednak nie musiał interweniować z powodu niedokładności pomocnika Giallorossich.

1
1
63'

Federico Bernardeschi prowadzi bombardowanie bramki Giallorossich. Potężna próba z dystansu. Piłka przeleciała po niej nieznacznie obok słupka w królestwie Ruiego Patricio.

1
1
62'

Coraz mniej czasu mają rzymianie.

1
1
60'

Minęła godzina meczu i w kwadransie po przerwie była jedna znakomita sytuacja podbramkowa. Nie wykorzystał jej Moise Kean, który nie potrafił wykonać skutecznej dobitki strzału Federico Bernardeschiego zatrzymanego przez Ruiego Patricio.

1
1
58'

Dużo dyskutowania i ciśnienia. Stefano Pioli zwracał uwagę po spotkaniu Milanu z Juventusem, że efektywny czas gry w lidze włoskiej jest czasami bardzo krótki, co później ma negatywne przełożenie na europejskie puchary.

1
1
55'

Decyzja podtrzymana po wideo weryfikacji.

1
1
1
53'

Lorenzo Pellegrini domagał się podyktowania kolejnego rzutu karnego dla Giallorossich po zderzeniu z Giorgio Chiellinim. Daniele Orsato był blisko i nie dmuchnął w gwizdek.

2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia De Sciglio za faul na Ricku Karsdorpie.

2
1
48'

To mogło być wspaniałe trafienie i ozdoba piłkarskiego weekendu. Federico Bernardeschi złożył się do przewrotki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Rui Patrico to obronił. Jeszcze dobitka Moise Keana, a tego z kolei poniosło i zaliczył katastrofalne pudło.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Turynie. Przed nią Juventus posiada zaliczkę, ale nie jest ona jeszcze bezpieczna. Rozdrażniona AS Roma na pewno postara się po przerwie odpowiedzieć na gola Moise Keana.

komentarz

Wojciech Szczęsny pierwszym bramkarzem, który nie pozwolił Jordanowi Veretoutowi strzelił gola z rzutu karnego w barwach AS Romy.

1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Tammy Abraham za faul na Giorgio Chiellinim.

1
2
45'

Doliczone cztery minuty.

2
1
44'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jordan Veretout!

Wojciech Szczęsny z interwencją po strzale z rzutu karnego! Świetne zachowanie reprezentanta Polski. Poradził sobie z płaskim uderzeniem Jordana Veretouta skierowanym w kierunku prawego narożnika. Bramkarz Juventusu utonął w objęciach kompanów z pola. Bianconeri niezmiennie na prowadzeniu.

114
38
16
5
9
43'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szczęsny za sprokurowanie rzutu karnego.

18
25
6
6
10
41'

Rzut karny dla AS Romy po faulu na Henrichu Mchitarjanie.

12
3
3
3
5
38'

Wywołany do tablicy Tammy Abraham oderwał się od obrońców Juventusu i główkował po dośrodkowaniu Matiasa Viny. Piłka została bez problemu wyłapana przez ustawionego w odpowiednim miejscu Wojciecha Szczęsnego.

3
3
2
2
3
35'

Juventus z powodzeniem w działaniach obronnych. Leonardo Bonucci oraz Giorgio Chiellini nie pozwalają na opanowanie futbolówki bezradnemu Tammy'emu Abrahamowi. Anglik jeszcze nie przetestował ani jednym uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

1
2
1
1
2
32'

Ostatnie minuty spotkania bez klarownych sytuacji podbramkowych. Stephan El Shaarawy ułożył sobie futbolówkę na stopie przed polem karnym Juventusu, ale bardziej wykonał podanie niż sprawdził uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

1
2
4
2
1
30'

Moise Kean dał prowadzenie Bianconerim.

3
2
1
1
1
28'

Zmiana dokonana przez Jose Mourinho spowodowana urazem.

1
1
1
1
2
26'
21'

Tym razem przerwa w grze spowodowana urazem Nicolo Zaniolo. Reprezentant Włoch potrzebuje chwili na dojście do siebie po twardej kolizji z przeciwnikiem w centrum boiska.

1
2
1
3
2
18'

Podopieczni Jose Mourinho w szoku, ale starają się szybko zorganizować do kolejnych ataków. Przed stratą gola zawodnicy AS Romy nie prezentowali się gorzej niż gospodarze.

1
1
1
2
2
16'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Juventus na prowadzeniu w konfrontacji z Giallorossimi. Po nieco ponad kwadransie AS Roma musi gonić przeciwnika! Trafienie zostało sprawdzone przez sędziów zasiadających przed monitorami i wszystko odbyło się zgodnie z przepisami piłkarskimi. Po wrzutce Mattii De Sciglio główkowali w jednej sekundzie Rodrigo Bentancur oraz Moise Kean. Trafienie zostało zapisane napastnikowi.

19
9
6
4
6
14'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Leonardo Bonucciego. Reprezentant Włoch ma możliwość rozegrania dobrego spotkania w odpowiedzi na rozczarowanie, które sprawił w półfinale Ligi Narodów przeciwko Hiszpanii.

1
1
10'

AS Roma rozpoczęła mecz energicznie i kilkakrotnie znalazła się już blisko bramki Wojciecha Szczęsnego. Juventus musi na to reagować, a jego ostatnią odpowiedzią było przyspieszenie na prawym skrzydle Moise Keana. Jego dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez Giallorossich.

2
1
6'

Interwencja na linii Wojciecha Szczęsnego. AS Roma zabrała się za wykonanie rzutu wolnego podyktowanego za przewinienie Mattii De Sciglio na Ricku Karsdorpie. Miękka wrzutka ze stałego fragmentu gry trafiła na głowę nieobstawionego Gianluci Manciniego. Ten nie pokonał swoim strzałem reprezentanta Polski.

4
1
3
1
4'

Pierwsza szarża zaprezentowana przez Nicolo Zaniolo na połowie Juventusu. W ostatnim momencie połapali się podopieczni Massimiliano Allegriego i nie pozwolili młodemu przeciwnikowi na sprawdzenie strzałem Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
20:06

Wojciech Szczęsny zagra od początku, a Nicoli Zalewskiego nie ma w kadrze gości.

01:30

AS Roma nie zamierza wracać bez punktów z terenu Juventusu.

2
01:30

AS Roma podniosła się po przegranych derbach della Capitale i zwyciężyła przed przerwą reprezentacyjną 2:0 z Empoli FC. W pierwszej połowie gola strzelił Lorenzo Pellegrini po dograniu Henricha Mchitarana, a po przerwie Ormianin sam ustalił rezultat.

01:30

Przygotowania Giallorossich, którymi dowodzi Jose Mourinho.

01:30

Wspomnień czar w Turynie.

01:30

Stara Dama nieco się rozpędziła na przełomie września i października. Juventus jest niepokonany od czterech kolejek, a w trzech poprzednich meczach zdobył komplet punktów. Bianconeri przed przerwą reprezentacyjną zwyciężyli w derbach z Torino FC 1:0 dzięki uderzeniu Manuela Locatelliego.

1
01:30

Juventus wygrał spotkanie towarzyskie w przerwie reprezentacyjnej.

1
01:03

Po przerwie reprezentacyjnej Juventus FC zmierzy się na Allianz Stadium z AS Romą. Dla Wojciecha Szczęsnego, zbudowanego dwoma czystymi kontami, będzie to kolejna szansa na skonfrontowanie się z byłym klubem. Do Turynu powraca Jose Mourinho, który w przeszłości prowokował publiczność w stolicy Piemontu.