US Sassuolo
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maxime Lopez. Asystował mu Domenico Berardi.

W doliczonym czasie goście zapewnili sobie komplet punktów! Szalona akcja po stracie Juana Cuadrado. Maxime Lopez poradził sobie w sytuacji sam na sam z Mattią Perinem po podaniu Domenico Berardiego.

13
7
2
3
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
87'
ZMIANA

US Sassuolo. Schodzi: Mert Muldur. Wchodzi: Abdou Harroui.

wchodzi Wchodzi
Abdou Harroui #20
schodzi Schodzi
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mert Muldur za ociąganie się z zejściem z boiska.

US Sassuolo
86'
ZMIANA
82'

Arthur Melo poderwał się do szalonego rajdu na połowie przeciwnika. Był jeszcze jeden defensor i nie pozwolił wprowadzonemu z ławki rezerwowych zawodnikowi na stoczenie pojedynku z Andreą Consiglim.

1
80'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Dejan Kulusevski.

78'

Weston McKennie doprowadził do remisu!

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Paulo Dybala.

Wyrównanie w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Ponownie Juventus rozpoczął mocny finisz. Weston McKennie wyszedł wysoko w powietrze, oparł się na plecach Gianmarco Ferrariego i główkował do siatki po wrzutce Paulo Dybali z rzutu wolnego.

3
2
2
4
75'

Kaio Jorge pokazał się w dwóch atakach. Najpierw składał się do strzału przewrotką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. W ostatnim momencie interweniował Kaan Ayhan. Później zmiennik domagał się przyznania Juventusowi rzutu karnego, ale nie przekonał sędziego.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Hamed Traore za ostre przewinienie.

US Sassuolo
1
72'
ZMIANA

US Sassuolo. Schodzi: Gregoire Defrel. Wchodzi: Matheus Henrique.

Matheus Henrique #97
70'

Gianluca Scamacca zameldował się na połowie Juventusu. Poradził sobie z utrzymaniem w posiadaniu piłki, wypracował sobie miejsce do oddania strzału z dystansu i poczęstował nim odpowiednio ustawionego Mattię Perina.

68'

US Sassuolo od czasu do czasu przypomina Juventusowi, że trzeba uważać również w defensywie. Podopieczni Massimiliano Allegriego muszą tradycyjnie zwracać uwagę na Domenico Berardiego.

66'

Ostatnie minuty spotkania zdominowane przez ostre przewinienia oraz zmiany personalne. Gospodarzom ucieka czas, a rwane tempo odpowiada będącym na prowadzeniu zawodnikom US Sassuolo.

1
63'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Kaio Jorge.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za przewinienie taktyczne.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Rogerio za faul na Juanie Cuadrado.

Rogerio #6
US Sassuolo
58'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za przewinienie na Alexie Sandro.

58'

Juan Cuadrado ominął swoim strzałem Andreę Consigliego, ale na wyrównanie nie pozwolił ustawiony w pobliżu linii bramkowej Kaan Ayhan!

57'

Problem Bianconerich z przeprowadzaniem niebezpiecznych ataków. Z kolei US Sassuolo potrafi postraszyć groźnym wypadem. Domenico Berardi uruchomił podaniem Giacomo Raspadoriego, a ten oddał uderzenie po ziemi nieznacznie obok słupka w bramce Mattii Perina.

54'

Przerwa po niebezpiecznie wyglądającym faulu Maxime'a Lopeza na Federico Chiesie. Sędzia nie zdecydował się na napomnienie pomocnika US Sassuolo żółtym kartonikiem, choć jego zachowanie wobec reprezentanta Włoch było bardzo agresywne.

1
50'

Juventus na połowie przeciwnika. Ostatnia akcja Bianconerich została przerwana przez autora dotychczas jedynego gola Davida Frattesiego. Poradził on sobie z niechlujnym w kilku akcjach tego meczu Alvaro Moratą.

46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Turynie. Na razie pachnie zaskoczeniem, ponieważ na prowadzeniu są zawodnicy US Sassuolo. Juventus FC ma jeszcze sporo czasu na odwrócenie wyniku, ale jego piłkarze ofensywni muszą nastawić celowniki.