90'

Doliczony czas.

1
89'

Mateusz Praszelik chciał dorównać Dusanowi Vlahoviciowi oraz Denisowi Zakarii i również strzelić gola w debiucie. Nie ma trafienia, a nawet egzaminu dla rodaka Wojciecha Szczęsnego z powodu rykoszetu od broniącego zawodnika Juventusu.

87'

Debiut Polaka w Serie A.

84'

Hellas Werona. Schodzi: Ivan Ilić. Wchodzi: Mateusz Praszelik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ivan Ilić #14
2
1
1
84'

Hellas Werona. Schodzi: Nicolo Casale. Wchodzi: Bosko Sutalo.

Bosko Sutalo #31
Nicolo Casale #16
83'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

82'

Wojciech Szczęsny wyciągnął się na linii bramkowej i nie pozwolił piłce na lądowanie za jego kołnierzem po dośrodkowaniu. Hellas Werona mógł przez moment pomyśleć o zdobyciu nieco przypadkowego gola kontaktowego, ale nie pozwolił na to reprezentant Polski.

80'

Dopiero drugi mecz Juventusu z dwoma golami debiutantów.

78'

Wygląda na to, że będzie to spotkanie bez historii. Przewaga gospodarzy jest niepodważalna. Hellas Werona próbuje jeszcze postarać się o gola kontaktowego dzięki wysokiemu pressingowi.

75'
74'

Zmiana spowodowana urazem Giorgio Chielliniego.

69'

Przyjezdni nie zagrozili Bianconerim po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka została wyekspediowana przez obrońców jak najdalej było to możliwe od bramki Wojciecha Szczęsnego. W odpowiedzi rajd Adriena Rabiota zakończony strzałem w Lorenzo Montipo.

65'

Denis Zakaria strzelił na 2:0!

61'

Gol! Strzelił Denis Zakaria. Asystował mu Alvaro Morata.

Juventus przestał igrać z ogniem na początku przedostatniego kwadransa. Drugi gol Bianconerich i ponownie piłka została skierowana do siatki przez debiutanta. Denis Zakaria zachował zimną krew po podaniu Alvaro Moraty. Lorenzo Montipo bez szans na wykonanie skutecznej interwencji.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za nadmierną agresję w pressingu.

Juventus FC
1
57'

Niesie się doping dla gospodarzy z trybun Allianz Stadium. Juventus powinien w odpowiedzi postarać się o strzelenie drugiego gola, ponieważ igra z ogniem. Ostatnia akcja Hellasu Werona zakończyła się uderzeniem Adriena Tameze obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

54'

Dośrodkowanie Paulo Dybali z rzutu rożnego nie stanowiło problemu dla zawodników Hellasu Werona. Przyjezdni próbowali zorganizować się do kontrataku. Wpadli jednak na wysoko ustawionego i przytomnie interweniującego Wojciecha Szczęsnego.

1
52'

Dopiero w drugiej połowie Wojciech Szczęsny musiał popracować na linii bramkowej i wybił niespodziewanie zmierzającą w jego kierunku piłkę. Interwencja reprezentanta Polski z odpowiednim wyczuciem.

1
1
48'

Nie widać na razie specjalnego ożywienia w działaniach ofensywnych podopiecznych Igora Tudora. Juventus nie zamierza ograniczać się do obserwowania niezdarnych ataków Hellasu Werona i już organizuje się do własnego szturmu w kierunku bramki Lorenzo Montipo.

46'

Pora na wznowienie rywalizacji w Turynie. Pierwsza połowa pod znakiem przewagi Bianconerich, ale nie wypracowali sobie jeszcze bezpiecznego prowadzenia. Jedna akcja Hellasu Werona może diametralnie zmienić nastroje.