1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Mario Rui.

Napoli doprowadziło do remisu w końcówce podstawowego czasu. Victor Osimhen przydał się drużynie po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Nigeryjczyk przymierzył głową po dośrodkowaniu Mario Ruiego. 1:1.

8
2
1
2
6
85'

Cagliari Calcio nie ogranicza się do kurczowego pilnowania wyniku. Ostatnia szarża Razvana Marina zakończyła się strzałem celnym i Napoli ma jeszcze o co grać dzięki interwencji Davida Ospiny.

1
83'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Kevin Malcuit. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

Alessandro Zanoli #59
1
1
1
82'
ZMIANA

Cagliari Calcio. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Gabriele Zappa.

Gabriele Zappa #25
1
1
80'

Prawdopodobnie będzie nerwowo do ostatniego gwizdka Simone Sozzy. Napoli oddało kilka strzałów, ale Adam Ounas i Victor Osimhen nie przebili się przez defensywę Cagliari Calcio.

1
1
78'

Napoli ma jeszcze około kwadransa na odrobienie strat do przeciwnika. Po uderzeniu do bramki Gastona Pereiro, a także po trzech zmianach Luciano Spallettiego, praktycznie nie było sytuacji podbramkowej Azzurrich.

3
1
1
1
75'
ZMIANA
1
1
1
1
1
74'

Mario Rui bronił Napoli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Faul na Portugalczyku i drużyna z Kampanii wznowi grę od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

1
72'

Ponownie przewinienie Kalidou Koulibaliego na Joao Pedro. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie Senegalczykowi żółtego kartonika i wyrzucenie go z boiska.

1
1
69'

Sytuacja Napoli była coraz gorsza. Trener gości przeprowadził potrójną zmianę i wprowadził Victora Osimhena, Fabiana Ruiza oraz Adama Ounasa.

1
1
67'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Diego Demme. Wchodzi: Adam Ounas.

67'
ZMIANA
67'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Juan Jesus. Wchodzi: Fabian Ruiz.

65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Joao Pedro.

2
1
1
1
64'

Cagliari na prowadzeniu 1:0. Gaston Pereiro!

1
1
61'

Rossoblu o kroczek od podwojenia prowadzenia. Strzał głową zatrzymany na linii bramkowej przez Davida Ospinę. Częściowa rehabilitacja golkipera Napoli za zachowanie przy golu Gastona Pereiro.

1
1
2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gaston Pereiro. Asystował mu Alessandro Deiola.

Cagliari Calcio na prowadzeniu i sytuacja Napoli jest coraz trudniejsza. Gaston Pereiro zdecydował się na techniczne uderzenie zza pola karnego. David Ospina powinien to spokojnie obronić, ale jak widać po wyniku, nie zrobił tego. Katastrofalne zachowanie Kolumbijczyka.

Asysta:
Alessandro Deiola #14
6
3
1
4
57'

Pod względem sytuacji podbramkowych pozostaje to wyrównane spotkanie. Piotr Zieliński nie zmieścił piłki w bramce strzałem z rzutu wolnego. Chybił również po przeciwnej stronie boiska Alessandro Deiola.

1
54'

Zapachniało dla odmiany trafieniem Cagliari Calcio. Płynnie krążyła piłka między zawodnikami z Sardynii i trafiła do Alessandro Deioli. Pomocnik miał za zadanie pokonać strzałem Davida Ospinę, tymczasem nie przymierzył w bramkę.

50'

Piotr Zieliński zabrał się za wykonanie rzutu wolnego po kolejnym faulu Joao Pedro. Piłka kopnięta przez pomocnika Napoli przeleciała ponad bramką Alessio Cragno. W przeszłości gola z rzutu wolnego, dla Azzurrich, strzelił na tym stadionie Arkadiusz Milik.

2
48'

Nieudana kombinacja Piotra Zielińskiego z Driesem Mertensem. Jeszcze ponowienie ataku po wrzucie z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

1
1
1
46'

Dogrzewał się chuchaniem Piotr Zieliński przed wznowieniem meczu. Teraz polski pomocnik Napoli ma za zadanie rozgrzać publiczność kilkoma kreatywnymi zagraniami w ofensywie.