(0:0)
Zakończony
ACF Fiorentina
komentarz

Milan wyszarpał zwycięstwo z Fiorentiną i przybliżył się do tytułu mistrza Włoch!

90+2'

Mądra gra Milanu w doliczonym czasie. Utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

89'

Ikone w kapitalnym stylu powstrzymał szarżującego w polu karnym Leao. To mogła być zabójcza kontra Milanu, która zakończyłaby rywalizację.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer.

86'

Fiorentina całkowicie wybita z rytmu. Milan po strzelonym golu ma to spotkanie pod absolutną kontrolą.

83'

ACF Fiorentina. Schodzi: Riccardo Saponara. Wchodzi: Riccardo Sottil.

wchodzi Wchodzi
Riccardo Sottil #33
schodzi Schodzi
83'

Ależ euforia na San Siro. Te gol może być na wagę mistrzowskiego tytułu.

82'

Gol! Strzelił Rafael Leao.

Co za fatalna pomyłka Terracciano! Milan jest w takich sytuacjach bezwzględny! Bramkarz Fiorentiny podał prosto pod nogi Rafaela Leao, ten wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem przy bliższym słupku daje radość miejscowym kibicom!

78'

Tonali prostopadle do Rebicia, ale ten przegrał fizyczne starcie z Igorem i nie wyszedł na czystą pozycję.

76'

Co teraz zrobił Maignan! Fenomenalna interwencja bramkarza Milanu po strzale Arthura Cabrala z paru metrów!

1
76'

Kwadrans do końca. Coraz mniej czasu ma Milan. Jeśli padnie tu remis, a Inter wygra wieczorem z Udinese, to oba zespoły z Mediolanu będą miały tyle samo punktów!

73'

Coraz głębiej bronią się goście.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Martinez Quarta.

71'

Blisko gola dla Milanu. Theo Hernandez zagrywał do Rebicia, ten strzelał z jedenastu metrów, ale piłkę niemal z linii bramkowej wybił Igor. Ale był spalony...

70'

Torreira upadł na murawę po starciu z Theo Hernandezem. Było tam uderzenie w twarz, ale sędzia niczego nie dostrzegł. Protesty jednych i drugich.

67'

ACF Fiorentina. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Jonathan Ikone.

Nicolas Gonzalez #22
67'

Owacje przywitały Ibrahimovicia.

65'

Dośrodkowanie Kalulu, ale piłka nie dotarła do ustawionego w polu karnym Giroud.

64'

Narasta frustracja wśród zawodników Milanu. Oni czują, że to nie jest ich dzień. Fiorentina stanowi mur nie do przejścia - przynajmniej na ten moment.

63'

Gonzalez potrzebował pomocy medycznej. Nie podoba się to kibicom Milanu, którzy dopatrują się gry na czas ze strony rywali.

1
60'

Zaskoczona defensywa Fiorentiny. Maignan znakomicie podał na kilkadziesiąt metrów, Rebić doszedł sytuacji strzeleckiej, ale uderzył obok bramki z dwudziestu metrów.

59'

Spotkanie jakby wyhamowało. Milan łapie oddech.

59'

ACF Fiorentina. Schodzi: Youssef Maleh. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

Youssef Maleh #14
56'

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Rade Krunić.

56'

AC Milan. Schodzi: Junior Messias. Wchodzi: Ante Rebić.

55'

Fiorentina stłamszona na początku drugiej połowy. Zdecydowana przewaga Milanu.

53'

Co też wyprawiają dziś w ofensywie zawodnicy Milanu. Tonali zagrał idealnie do Theo Hernandeza, jednak obrońca lidera Serie A strzelił nad poprzeczką!

1
52'

Terracciano wypiąstkował piłkę, ale ta momentalnie wróciła w pole karne. Kessie doszedł do strzału z ostrego kąta po odegraniu Giroud, ale świetnie broni bramkarz gości.

51'

Theo Hernandez założył siatkę rywalowi przy linii bocznej i ten musiał ratować się faulem. Będzie okazja dla Milanu z rzutu wolnego.

48'

Ależ okazja dla Milanu, ależ pudłu Leao! Piłka przypadkowo spadła mu pod nogi, wypracował sobie dużo miejsca, ale uderzył fatalnie, nad poprzeczką!