Rozstrzygające uderzenie z rzutu karnego do bramki Wojciecha Szczęsnego!

Rzut karny dla Genoi! Mattia De Sciglio powalił Kelvina Yeboaha.

2
1
90+4'

Końcówka meczu jest najciekawsza. Moise Kean nie przymierzył do odsłoniętej bramki po dograniu Alvaro Moraty.

1
90'

Doliczone pięć minut.

88'

Szansa na zwycięskiego gola Genoi, ale Nadiem Amiri strzelił prosto w Wojciecha Szczęsnego.

87'

Gol! Strzelił Albert Gudmundsson. Asystował mu Nadiem Amiri.

Rossoblu nie zwątpili w możliwość doprowadzenia do remisu i w 87. minucie Albert Gudmundsson pokonał Polaka uderzeniem na 1:1 po podaniu Nadiema Amiriego.

84'

Jedenastka anulowana.

2
83'

Jeszcze oglądanie powtórek.

82'

Rzut karny dla Juventusu. Faul na Marleyu Ake.

80'

Juventus FC. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marley Ake.

wchodzi Wchodzi
Marley Ake #38
schodzi Schodzi
79'

Caleb Ekuban główkował obok bramki po wrzutce z lewego skrzydła.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Badelj za zagranie ręką.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

74'

Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

Fabio Miretti #47
72'

Dusan Vlahović przypomniał solowym rajdem o swojej obecności na boisku. Widać poirytowanie po młodym napastniku, ponieważ nie zakończył szarży uderzeniem do bramki.

68'

Pachniało dubletem. Paulo Dybala oddał uderzenie w słupek!

67'

Dopiero w 67. minucie Polak poradził sobie ze strzałem zza pola karnego Mortena Frendrupa. Piłka poszybowała blisko Wojciecha Szczęsnego i ten nie miał problemu z jej przechwyceniem.

65'

Domenico Criscito zabrał się za wykonanie rzutu wolnego na połowie Juventusu. Jego wrzutka nie była niebezpieczna dla Wojciecha Szczęsnego. Poradzili sobie z nią rozstawieni przez reprezentanta Polski gracze z pola.

63'

Genoa nie potrafi przedostać się z piłką pod bramkę Wojciecha Szczęsnego.

1
60'
60'
59'

Genoa CFC. Schodzi: Filippo Melegoni. Wchodzi: Caleb Ekuban.

Caleb Ekuban #20
Filippo Melegoni #10
58'

Genoa CFC. Schodzi: Manolo Portanova. Wchodzi: Kelvin Yeboah.

Kelvin Yeboah #45
Manolo Portanova #90
58'

Trener Genoi przygotowuje kolejnych zmienników.

56'

Po zmianie wyniku Genoa nie miała jeszcze okazji do pokonania Wojciecha Szczęsnego i doprowadzenia do remisu. Juventus może ponownie usypiać przeciwnika.

54'

Rossoblu przeszli do ataku pozycyjnego.

1
51'

Juventus z prowadzeniem 1:0. Paulo Dybala!

48'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Moise Kean.

Klasyczny Juventus! Nagle przyspieszył i zdobył prowadzenie kosztem uśpionych gospodarzy. Przed polem karnym Moise Kean uruchomił podaniem Paulo Dybalę, a Argentyńczyk strzelił technicznie z dystansu. Piłka trafiła w sam narożnik bramki Salvatora Sirigu. Golkiper Genoi mógł pokusić się o lepszą interwencję, a tak to zobaczył piłkę w sieci.

1
1
46'

Krótko po przerwie Genoa ponownie zaatakowała. Piłka trafiła w pole karne Juventusu pod nogi Mattii Destro, ale temu nie udało się oddać czystego uderzenia. Wojciech Szczęsny odprowadził wzrokiem futbolówkę, która pofrunęła wysoko nad poprzeczką w jego bramce.