Rzut karny dla gospodarzy! Bonucci sfaulował Torreirę.

90+1'
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

To już końcowe minuty. Atalanta przegrywa, Fiorentina niemal już dwoma nogami w pucharach!

85'
ZMIANA
84'
ŻÓŁTA KARTKA
1
83'

Juventus nie kwapi się do ataku. Fiorentina bez większych problemów oddala grę od własnej bramki.

81'

Kolejna próba Piątka, jednak zbyt pochopna decyzja.

78'

Powinno być 2:0! Piątek uderzał z kilku metrów. Bramkarz uratował Juventus!

1
2
1
78'

Coraz bliżej końca, a my w meczu widzieliśmy jeden celny strzał! To wystarczyło, aby Fiorentina prowadziła.

1
1
1
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fabio Miretti #47
75'

Dogranie w pole karne do Piątka, jednak zbyt mocne, aby Polak doszedł do piłki.

71'

Tempo gry niemal spacerowe. Końcówki sezonu są trudne, głównie dla osób, które takie mecze muszą relacjonować.

2
70'
2
66'

Nic nie zapowiada nagłego zwrotu w meczu. Prędzej spodziewamy się gola numer dla gospodarzy, niż wyrównania.

1
1
63'

Gracze Juventusu wyraźnie są już na wakacjach. Gościom niezbyt zależy na odrobieniu strat.

1
1
61'
ZMIANA
Lorenzo Venuti #23
komentarz

60'
ZMIANA
Marley Ake #38
F. Bernardeschi #20
59'

Juventus nie kwapi się do ataku. Gracze Fiorentini coraz śmielej, starają się odbierać gościom piłkę już na ich połowie.

56'
1
56'
1
56'

Gospodarzom zamarzył się rzut karny, sędzia był innego zdania.

53'

Kolejna próba miejscowych. Na strzał zdecydował się Gonzalez, w bramkę jednak nie trafił.

51'

Fiorentina swoje zrobiła, teraz gospodarze czekają na Juventus na własnej połowie.

48'

Z ok. 11 metrów efektownie uderzył Gonzalez. Piłka jednak minęła bramkę gości o kilka metrów.