Calabria uderzył z kilku metrów, lecz Satalino świetnie interweniował.

89'

Już za chwilę, już za momencik Milan zdobędzie 19. tytuł w swojej historii!

87'

Próbują walczyć jeszcze gospodarze o gola honorowego, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

86'

Z daleka uderzył Muldur. Na posterunku Maignan.

84'

Stefano Pioli już świętuje z kibicami. Do końca niecałe 10 minut.

82'

US Sassuolo. Schodzi: Andrea Consigli. Wchodzi: Giacomo Satalino.

wchodzi Wchodzi
Giacomo Satalino #24
schodzi Schodzi
82'
#0
78'

Zlatan przy pierwszym kontakcie z piłką zdobył gola, ale podający mu Leao był na spalonym.

77'

Niespełna kwadrans do końca. Kibice Milanu zaczynają coraz głośniej świętować.

73'

AC Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Brahim Diaz.

71'
#0
70'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. A po niej na boisku prawdopodobnie zamelduje się Zlatan Ibrahimović.

66'

Dla obu drużyn ten mecz mógłby już się skończyć. Milan jest pewny wygranej, a gospodarzy nie stać chyba choćby na jednego gola.

1
63'

Giroud pokusił się o strzał z nieprzygotowanej pozycji i przecenił swoje możliwości.

61'

Druga połowa nieco się dłuży, zważając na mniejszą intensywność Milanu i bezradność Sassuolo.

58'
#0
56'

Milan zdecydowanie nie forsuje tempa po przerwie. Goście mają spokojny wynik i dają nieco więcej swobody rywalowi.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgos Kyriakopoulos.

Giorgos Kyriakopoulos #77
US Sassuolo
53'
#0
US Sassuolo
52'

Berardi złożył się do przewrotki, w piłkę trafił, ale od bramki dzieliły go kilometry.

50'

Próbuje poszanować piłkę Sassuolo.

49'

Nieźle zapowiadała się próba Berardiego, choć w bezpiecznej dla Milanu odległości minęła bramkę.

48'

Spokojny początek drugiej połowy.

46'

Gra po przerwie wznowiona. Milan 45 minut od Scudetto.

czas Druga połowa
45+2'

Milan zwolnił pod koniec pierwszej połowy.

45'

Doliczone 3 minuty.

43'

Scamacca huknął potężnie, a jego próbę na głowę przyjął Krunić.

40'

Leao tym razem sam próbował wpisać się na listę strzelców. Jego strzał wyłapał Consigli.

38'

Milan się bawi. Milan wie, że jest już mistrzem Włoch. Niesamowity występ drużyny z Mediolanu.

37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maxime Lopez.

US Sassuolo
37'
US Sassuolo
1
36'

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Rafael Leao. Hat-trick asyst Leao! Niebywałe! Płaskie dogranie w pole karne, a Kessie przymierzył pod poprzeczkę! 0:3!

36'
1
1
34'
32'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Rafael Leao. Drugi gol w wykonaniu tego duetu! Leao świetnie odebrał piłkę w polu karnym rywala, wyłożył ją do Francuza, a ten tylko dołożył nogę! 0:2!

32'
31'

Berardi pokusił się o strzał. Niestety.

30'

Pierwsza odpowiedź miejscowych. Raspadori dograł z rzutu wolnego, a nad bramką główkował Ayhan.

27'

Gra wznowiona. Sassuolo nie potrafi się otrząsnąć.

26'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

23'

Saelemaekers huknął z woleja po dograniu Theo, ale Consigli zdołał odbić futbolówkę.

22'

Kapitalne przymierzył Tonali z dystansu, a Consigli z największym trudem sparował piłkę.

1
19'

Milan nie odpuszcza i szuka kolejnych goli.

1
1
17'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Rafael Leao. Leao odebrał piłkę rywalowi na jego połowie, wpadł w pole karne i wyłożył ją do Giroud. Francuz nie strzelił idealnie, ale między nogami obrońcy i bramkarza, po czym futbolówka wpadła do siatki! Milan coraz bliżej Scudetto!

17'
1
1
16'

Milan atakuje, Milan nie chce niczego zostawić przypadkowi. Kwestią czasu jest gol dla gości.

1
1
14'

Niezła wrzutka Theo, lecz Giroud nie zdołał dojść do piłki.

1
1
13'

Tonali dośrodkował z rzutu wolnego. Nie wiadomo natomiast do kogo. Od bramki gospodarze.