Fortuna Puchar Polski: I runda
22 wrz 2021 19:15
90+2'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Ivi Lopez.

Nie powiódł się atak Stali i z doskonałą kontrą wyszli częstochowianie. Ivi Lopez zapracował na miano zawodnika meczu tą asystą!

27
13
1
5
8
90+2'

Przy piłce pozostali gospodarze, ale dobrze wyszedł Trelowski.

1
1
1
3
2
90+1'

Stały fragment gry z prawej strony. Piłka podana do środka, ale późniejsze dośrodkowanie zostało wybite.

90'

Trzy minuty doliczył arbiter.

1
89'

Stal Rzeszów. Schodzi: Krzysztof Danielewicz. Wchodzi: Dawid Olejarka .

Dopiero druga zmiana w ekipie gospodarzy.

wchodzi Wchodzi
Dawid Olejarka #17
schodzi Schodzi
1
88'

Próbują rzeszowianie, ale na posterunku Trelowski.

1
1
2
2
84'

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Cudownie przymierzył z rzutu wolnego Lopez! Raków Częstochowa bliższy awansu, ale do końca jeszcze kilka minut.

1
84'

Na wprost bramki z 22 metrów uderzał Ivi Lopez i...

2
2
1
83'

Bliska szczęścia Stal Rzeszów, ale nadal mamy remis!

5
1
1
2
3
82'

Obie drużyny wymieniają ciosy.

4
1
76'

Wdowiak z ostrego kąta, ale ostatecznie bardziej to wyszło jak dośrodkowanie. Problem w tym, że gracz Rakowa był już bardzo blisko bramki.

1
2
1
2
75'

Prokić wpadł w pole karne z lewej strony tuż przy linii końcowej, ale obrońcy powstrzymali go przed dośrodkowaniem. Nie ma nawet rzutu rożnego.

1
73'

Za linią boczną leży Patryk Kun. Raków gra w dziesięciu i prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

1
2
2
1
72'

Chyba już otrząsnęli się gracze z Częstochowy. Nadal jednak brakuje wykończenia. Lepiej niż w pierwszej połowie wygląda defensywa rzeszowian.

1
1
2
70'

Na spalonym Ivi Lopez.

2
2
3
3
2
69'

Michalik niemal z najbliżej odległości, ale tylko boczna siatka.

1
68'

Głowacki atakował prawą stroną, ale uderzył w twarz Papanikolaou.

2
1
65'

Lopez wprost w "koszyk" Kaczorowskiego.

1
1
1
64'

Piłka wybita za linię końcową, ale sędzia cofnął się do faulu na Ivi Lopezie. Będzie rzut wolny z odległości około 25 metrów.

1
63'

Stosują pressing gracze z Rzeszowa. Raków ze sporymi problemami w grze ofensywnej.

1
1
1
1
1
62'

4 021 osób - tyle osób przyszło dziś na stadion przy ulicy Hetmańskiej.

3
1
61'

Zagrożenie zażegnane przez obrońców Rakowa.

2
59'

Schodzi: Fabio Sturgeon. Wchodzi: Walerian Gwilia.

57'

Ivi Lopez z ponad 30 metrów uderzał bezpośrednio na bramkę! Bramkarz z problemami, ale wybił piłkę.

4
1
3
55'

Naciska Stal Rzeszów. Niewiele zabrakło, aby było 3:2. Zawodnik gospodarzy nie dołożył jednak nogi po dośrodkowaniu.

3
3
3
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz.

Odepchnął rywala gracz Stali.

2
2
1
51'

Gol! Strzelił Piotr Głowacki.

Co za powrót Stali Rzeszów! Mecz zaczynamy właściwie od nowa! Bliski obrony Trelowski.

Stal Rzeszów
24
7
4
5
8
48'

Bartłomiej Poczobut upadł w polu karnym! Czekamy na decyzję w sprawie rzutu karnego.

2
2
1
2
6
47'

Gol! Strzelił Dominik Marczuk.

Ależ popis Marczuka, który przynajmniej dwa razy przekładał sobie piłkę i w końcu huknął z 10. metra! Gospodarze łapią kontakt!

Dominik Marczuk #15
14
6
1
3
7
46'

Stal Rzeszów. Schodzi: Krystian Wrona. Wchodzi: Samuel Kuc.

Samuel Kuc #32
1
45+1'

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Asystował mu Ivi Lopez.

Tym razem Stal Rzeszów pokarana za błędy w defensywie. Gol do szatni!

7
4
2
5
45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy. Próba Danielewicza z piłki sytuacyjnej, ale po raz kolejny obok bramki.

1
42'

Niewulis faulowany przed własnym polem karnym przez próbującego pressingu Prokića.

1
41'

Głowacki z dalszej odległości z prawej strony. Obok bramki Trelowskiego.

40'

Alexandre Guedes nie był kryty przez obrońców, mimo że blisko było dwóch z nich. Portugalczyk uderzył głową, ale w środek bramki. Kaczorowski miał ułatwione zadanie, choć i tak musiał się wykazać.

1
37'

Niewulis wybił piłkę głową na skraj pola karnego, a tam był akurat Krystian Wrona. Niezbyt dobrze złożył się jednak do strzału, który przeleciał nad bramką.

1
33'

Dośrodkowanie Lopeza wprost na głowę Niewulisa, ale zabrakło precyzji. Mogło być 2:0.

1
1
33'

Faulowany Ivi Lopez, ale odległość do bramki to blisko 30 metrów.

31'

Udovicić dostał piłkę na lewej stronie, ale jego dośrodkowanie było kompletnie nieudane.

1
29'

Długo budowali ten atak rzeszowianie, ale dośrodkowanie wyłapane przez Trelowskiego.

1
28'

Tym razem faul w okolicy środka boiska. Raków gra twardo, próbując wypracować kolejną sytuację. Stal jednak nie pozostaje dłużna.

1
27'

Tudor faulowany na własnej połowie.

27'

Błąd Wrony. W konsekwencji piłkę przejął Lopez, ale niewiele wynikło z tej akcji, bowiem miejscowi po chwili odzyskali "futbolówkę".

1
26'

Kolejny faul Kaczmarskiego, tym razem kilka metrów przed polem karnym gospodarzy. Obyło się bez kartki.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Iwo Kaczmarski.

Wszystko z powodu faulu z prawej strony boiska, patrząc z perspektywy częstochowian.

1
2
1
13'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Iwo Kaczmarski.

Bezpośrednio z linii obrony podanie otrzymał Wdowiak, który pozostał sam na sam z bramkarzem. Wiktor Kaczorowski został przelobowany!

13
9
3
4
11'

Kolejna akcja gospodarzy. Piłka wybita na aut przez obrońców.

1
4
9'

Fabio Sturgeon ucierpiał w starciu, ale po chwili wstał. Gramy dalej!

9'

Żółtą kartkę otrzymał Giannis Papanikolaou.

8'

Strzelał Wolski, ale Trelowski pewnie obronił. To pierwsza okazja Stali Rzeszów i pierwszy celny strzał w ogóle w tym meczu.

6'

Pierwsze pięć minut bez klarownych sytuacji bramkowych. Zaskoczenia nie ma co do tego, że inicjatywa jest po stronie Rakowa. Przewaga nie jest jednak znacząca.