Fortuna Puchar Polski: I runda
22 wrz 2021 20:30
90+3'

Starzyński nadział się na bark Granlunda... ucierpiał młody zawodnik Wisły. Krew leci mu z nosa strumieniami.

1
5
1
90+2'

Jeszcze desperackie próby gospodarzy. Trzeba im oddać, nie odpuszczają. Nie mają jednak zbyt wielu argumentów w ofensywie.

1
4
1
1
90'

Spotkanie zostało przedłużone o minimum cztery minuty.

1
1
1
87'

Goście wymieniają podania. Grają od prawej do lewej. Stal już pozbawiona wiary w sukces.

1
1
1
2
85'

Sędziowie pokazali spalonego, choć telewizyjne powtórki pokazały, że nic takiego nie miało miejsca.

2
1
5
84'

Kliment w sytuacji sam na sam z Primelem... próbował mijać bramkarza, ale ten zostawił nogi i nie pozwolił się ograć.

2
2
1
3
9
80'

Rzut rożny dla Stali, ale Biegański w tylko sobie znany sposób obronił strzał Granlunda z trzech metrów!

14
7
5
3
2
78'

Niezłe dośrodkowanie Hanouska, ale pewnie piąstkował Primel. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Szota, lecz nie trafił w bramkę.

1
3
76'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Konrad Guca.

74'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Yaw Yeboah. Wchodzi: Dor Hugi.

3
2
1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yaw Yeboah.

Pewnie wykonany rzut karny przez skrzydłowego Wisły i ponownie dwie bramki różnicy!

Wisła Kraków
22
8
2
3
3
72'

A jednak! Sędzia zmienił decyzję i podyktował rzut karny dla Wisły!

2
7
2
1
3
72'

Sędziowie najwyraźniej uznali, że przewinienie miało miejsce poza "szesnastką". Tylko rzut wolny dla gości.

1
1
1
4
71'

Yeboah faulowany praktycznie na linii pola karnego. Jest na meczu VAR i niewykluczone, że będzie rzut karny dla Wisły.

2
1
1
2
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jan Kliment.

Nieoczekiwanie gospodarze łapią kontakt! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłkę do własnej bramki niefortunnie pakuje Kliment!

5
3
2
7
17
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Yaw Yeboah. Stracił piłkę Yeboah i po chwili faulował taktycznie rozpędzonego Jankowskiego.

2
1
1
66'

Ależ dużo miejsca w polu karnym miał Szota! Mocny strzał z jedenastu metrów, ale ofiarnie blokuje to Flis!

1
2
65'

Jak na treningu grają wiślacy. Piłka chodzi jak po sznurku. Gospodarze tylko się przyglądają.

2
1
2
63'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Adrian Szczutowski. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adrian Szczutowski #77
61'

Nonszalancko grają w ofensywie zawodnicy Wisły. Kliment wystawił piłkę na strzał Skvarce, jednak ten w dobrej sytuacji strzelił nad poprzeczką.

1
1
59'

Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Kliment, piłka zmierzała do bramki przy samym słupku, ale jakimś cudem zdołał ją musnąć i wybić Czorbadżijski.

1
1
58'

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Wisła szanuje piłkę, a Stal nie kwapi się, by ją odebrać.

55'

Spokojnie, cierpliwie grają goście. Nie forsują tempa, choć sytuacje tworzą się same wobec biernej postawy defensywy Stali.

53'

Piękny strzał z dystansu oddał Aschraf, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Primel! Ależ pofrunął bramkarz gospodarzy.

1
1
53'

Przechwyt Stali w środku pola, ale momentalnie gospodarze tracą piłkę.

1
51'

Tym razem z dystansu strzelał Żukow, lecz piłka poszybowała wyraźnie nad bramką.

1
50'

Prostopadłe zagranie Skvarki do Klimenta, ten urwał się obrońcom, jednak strzelił źle z ostrego kąta.

1
49'

Jeszcze raz goście. Z obrębu pola karnego strzelał Młyński, jednak Primel był dobrze ustawiony i dość pewnie interweniował.

1
49'

Ależ dziś pudłują goście. Daleki wykop Biegańskiego, Kliment strącił piłkę do Yeboaha, ten zagrał prostopadle do Skvarki, który fatalnie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.