1
4
90+2'

Gol! Strzelił Dominik Szoboszlai.

W doliczonym czasie uderzenie do bramki Gianluigiego Donnarummy. Zrobiło się 2:2. Dominik Szoboszlai znalazł sposób na pokonanie reprezentanta Włoch z rzutu karnego. Wcześniej nie potrafił tego zrobić Andre Silva.

34
19
4
3
5
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za niesportowe zachowanie.

10
4
3
2
5
90'

Doliczony czas.

4
3
1
90'

Rzut karny dla RB Lipsk!

7
2
4
1
88'

Nerwowo w Lipsku i to gościom zrobiło się ciepło. Sędzia zastanawiał się nad przyznaniem rzutu karnego RB Lipsk. Nie po raz pierwszy tego wieczoru podniosła się temperatura po akcji Christophera Nkunku.

1
2
83'

Podanie do szeroko ustawionego Nuno Mendesa, ale więcej było po dośrodkowaniu zagrożenia kontratakiem niż korzyści dla paryżan. RB Lipsk rusza frontalnie do ataku. Pachnie jego ultraszybkim pożegnaniem z elitarnymi rozgrywkami.

1
1
1
80'

Akcja rozegrana przez Yussufa Poulsena oraz Daniego Olmo została poskromiona w ostatnim momencie przez podopiecznych Mauricio Pochettino. Nie miesza w swojej jedenastce Argentyńczyk, być może będzie zabierać gospodarzom czas w końcówce pojedynku.

1
2
1
76'

Raz lepiej, raz gorzej wychodzi gościom kontrolowanie sytuacji na boisku, ale przybliżają się oni do zwycięstwa w Lipsku. Będzie to po pierwsze odwet za porażkę poniesioną w poprzednim sezonie, a po drugie wyrzucenie wicemistrza Niemiec z Champions League.

1
1
1
1
1
75'

RB Lipsk. Schodzi: Tyler Adams. Wchodzi: Dani Olmo.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar za atak zza pleców na przeciwnika.

4
3
1
2
72'

Na pewno nie można zarzucić obu drużynom niskiej częstotliwości sytuacji podbramkowych. Pokazali się ofensywni zmiennicy wprowadzeni na boisko przez Jessego Marscha. Dominik Szoboszlai nie przymierzył w odpowiednie miejsce po dośrodkowaniu Yussufa Poulsena.

1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Simakan za przewinienie taktyczne.

67'

W odpowiednim miejscu oraz czasie Mohamed Simakan i nie pozwolił on Angelowi Di Marii ani na oddanie niebezpiecznego strzału, ani na wykonanie chirurgicznego dośrodkowania do któregoś kompana z Paris Saint-Germain.

3
65'

Tym razem zagrożenie dla bramki Gianluigiego Donnarummy. W komitywie z Marquinhosem udało mu się powstrzymać sposobiącego się do oddania uderzenia Angelino. Rozczarowanie w Lipsku, ale jest jeszcze czas na tworzenie podobnych ataków.

1
1
64'

Neymar szarżował na połowie wicemistrza Niemiec. Podanie na dobieg do rozpędzonego Kyliana Mbappe, ale brawurowo interweniował na przedpolu Peter Gulacsi i nie pozwolił reprezentantowi Francji na oddanie uderzenia.

1
3
64'

Ten zawodnik rozstrzygnął mecz?

1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Nuno Mendes za ostre przewinienie.

1
1
1
1
61'

Coraz więcej korekt personalnych w RB Lipsk. Jesse Marsch zdecydował się już na wprowadzenie trzech podopiecznych z ławki rezerwowych. Na razie jednak ciekawiej atakują gracze prowadzeni przez Mauricio Pochettino. Trudno jest zatrzymać Angela Di Marię.

1
2
59'

RB Lipsk. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

59'
55'

Gospodarze muszą się budzić.

2
2
1
53'

Znakomite przyspieszenie zaprezentowane przez Achrafa Hakimiego w kierunku pola karnego RB Lipsk. Podanie Marokańczyka do Kyliana Mbappe, a temu technicznym uderzeniem nie udało się przymierzyć w bramkę strzeżoną przez Petera Gulacsiego.

1
51'

Przerwa spowodowana urazem Nordiego Mukiele. Być może będzie potrzebne przeprowadzenie awaryjnej zmiany przez Jessego Marscha.

1
1
1
1
49'

Nieudana pułapka ofsajdowa założona przez zawodników z Lipska, ale nie wykorzystał tego Angel Di Maria. Próba przelobowania Petera Gulacsiego zakończyła się niepowodzeniem.

1
1
47'

Niedokładne dośrodkowanie Christophera Nkunku, którego ciekawym podaniem na skrzydło uruchomił Amadou Haidara. Rozstawieni w odpowiednich miejscach podopieczni Mauricio Pochettino i przynajmniej na razie nie pozwalają odpowiedzieć na dublet Georginio Wijnalduma.

1
46'

Pora na drugą połowę spotkania, a pierwsza na pewno rozbudziła apetyty kibiców na ekscytujący ciąg dalszy. RB Lipsk nie potrafił utrzymać wcześnie zdobytego prowadzenia i to on musi starać się o odrobienie strat. Była zmiana Jessego Marscha w przerwie.