2
3
1
90'

Końcówka meczu. Liverpool prezentuje więcej jakości, ale Milan jest nieustępliwy.

1
2
2
2
86'

Calabria szuka Giroud, czyści to Gomez, jest rzut rożny.

3
2
2
3
7
84'
83'

AC Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Daniel Maldini.

79'

Przerwa w grze, cierpi Calabria po starciu, potrzebna pomoc medyczna.

2
1
1
1
75'

Milan przesunął się wyżej, chce powalczyć, coś pograć. Liverpool zachowuje koncentrację w tyłach.

1
1
72'
71'
71'

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Curtis Jones.

1
1
5
3
69'

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Milan wybił piłkę po rzucie rożnym, ale dopadł do niej Henderson i huknął od razu po ziemi. Liverpool znów prowadzi!

18
6
3
1
17
67'

Liverpool gra spokojnie, nie rusza się z połowy Milanu. Czeka na jakąś dziurę w obronie, moment dekoncentracji.

1
2
2
3
4
63'

Liverpool FC. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Sadio Mane.

1
1
1
1
3
62'

AC Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Olivier Giroud.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Brahim Diaz.

1
1
1
3
61'

Robertson z dystansu, ale prosto w bramkarza.

1
1
3
60'

Milan trochę na stojąco, ale Liverpool nie ma tyle werwy co na początku meczu.

1
2
1
57'

Keita przedziera się lewą stroną, ale wzięty w kleszcze gra prosto do rąk bramkarza.

1
2
1
2
53'

Liverpool znowu gra więcej piłką, szuka opcji na skrzydłach, Milan stara się zamykać te strefy.

1
2
49'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Divock Origi. Belg gra nad obroną, Salah nie myli się w sytuacji sam na sam! Wszystko na małej przestrzeni. Jest remis!

20
8
3
3
13
48'

Przerwa w grze, Tomori oberwał w "czułe miejsce"...

3
2
2
1
46'

Ależ sprytnie zagrany rzut rożny, piłka w siatce po strzale Kjaera, ale sędziowie zauważyli pozycję spaloną u Theo Hernandeza!

1
1
5
1
czas Druga połowa
44'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. CO TU SIĘ DZIEJE?! Liverpool wybity z rytmu dał się zaskoczyć podobną akcją. Co prawda strzał Theo zablokowany przez Robertsona, ale Szkot nic nie mógł zrobić przy dobitce z dwóch metrów do pustej bramki. Milan sensacyjnie prowadzi! Wystarczyły dwie ładne akcje!

54
14
18
1
11
42'

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Rafael Leao. Ładnie to pograł Milan! Kilkoma podaniami wykręcił obronę Liverpoolu, Rebić został wolny i nie pomylił się w sytuacji sam na sam! Naprawdę niespodziewany remis, nic nie wskazywało na to, że Milan będzie miał sytuację bramkową.

52
17
11
6
19
40'

Przerwa w grze, ucierpiał Origi w starciu z Tomorim.

1
3
2
2
37'

Akcja Milanu zatrzymana przez Fabinho, który od razu wyczuł, że z piłki schodzi powietrze...

3
2
6
34'

Theo trąci rozpędzonego Trenta... Tu można było dać żółta kartkę, ale sędzia się powstrzymał. Liverpool wciąż dominuje.

1
1
30'

Ładne uderzenie Salaha i dobrze broni Maignan!

1
1
2
29'

Piłka w polu karnym Liverpoolu, Milan szuka rozwiązania, ale zrobiło się gęsto od graczy "The Reds", którzy wybili piłkę.

1
3
28'

Mocna reprymenda teraz od Marciniaka do Fabinho. Będzie miał Brazylijczyka na oku.

2
1
3
24'

Milan zaczyna wchodzić na połowę Liverpoolu, ale jest daleko od stworzenia zagrożenia. Za to bramkę zamieniono na samobójcze trafienie Tomoriego.

1
1
22'

Salah prostopadle do Keity, ale ten w polu karnym fauluje. Akcje Liverpoolu idą jak po sznurku.

1
3
1
20'

Znowu zagranie na głowę Matipa i znowu łapie Maignan! A do tego stoper "The Reds" faulował.

1
19'

Ładnie rozciągana akcja LFC, wchodzi w pole karne Salah, ale zatrzymuje się na trzech defensorach Milanu. Korner.

1
1
2
1
17'

5
15'

Robertson przed pole karne do Salaha, ten chce technicznie, ale posyła piłkę do kibiców. Strzał na sztywnych nogach.

2
3
2
2
13'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mohamed Salah! Fantastycznie Maignan, który od razu obronił dobitkę głową Joty!

9
6
1
6
18
13'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer.

2
1
3
5
13'

RZUT KARNY DLA LIVERPOOLU! Mocny strzał Robertsona odbił ręką Bennacer!

9
4
3
3
7
12'

Gospodarze nie schodzą z połowy Milanu.

4
1
2
1
3
9'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Fikayo Tomori. Alexander-Arnold poklepał z Salahem, ruszył pod bramkę i grając bliżej linii, obił nogi wchodzącego wślizgiem Tomoriego i piłka znalazła się w siatce. Jest prowadzenie Liverpoolu!

14
8
2
6
14
8'

Kolejna główka Matipa, znowu to łapie Miagnan, ale musiał ruszyć to piłki.

2
1
4
7'

Origi płasko w pole karne, piłka wybita. Liverpool chce grać bardzo dynamicznie i ewidentnie ich brak precyzji ratuje dziś Milan.

1
5'

Uwaga, Jota indywidualnie, ze strzałem, ale jest tylko rzut rożny.

1
1
2
2
2
5'

Salah... Nie wiem, co chciał zrobić, kiepskie zagranie w pole karne.

2
3'

Świetnie Jota pod bramkę, Origi...! Nieczysto trafia w piłkę, strzał niecelny. To była świetna okazja na szybkiego gola.

3
3'

Główka Matipa, ale bardzo łatwa do obrony dla Maignana.

1
1
2'

Pierwsza akcja Liverpoolu, ale strzał Keity zablokowany. Potem Theo Hernandez wybija wrzutkę, jest korner.