. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Javier Serrano.

2
2
2
74'

Kontra Atletico Madryt! Dobrze piłkę rozegrali zawodnicy Simeone. Akcję fatalnym strzałem wykończył Herrera.

1
1
72'

Rzut rożny dla Atletico, który nie przyniósł korzyści gościom. Defensywa Liverpoolu bez problemu poradziła sobie z centrą rywali.

1
69'
ZMIANA

. Schodzi: Koke. Wchodzi: Matheus Cunha.

1
1
68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Atletico ale z łatwością piłkę łapie Oblak.

2
67'

Podanie w kierunku Joty ale dobra interwencja Trippiera.

1
1
65'

Spokojnie rozgrywa piłkę Liverpool. "The Reds" nie muszą się spieszyć.

2
1
63'

Bomba van Dijka! Holender chybił nieznacznie.

1
1
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA

. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Hector Herrera.

59'
ZMIANA

. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Renan Lodi.

58'

I znów weryfikacja VAR i drugi anulowany gol. Tym razem bramka została zabrana Luisowi Suarezowi. Jeden z zawodników Atletico Madryt był w tej akcji na spalonym.

2
1
1
3
56'

Bomba Hendersona, którą zablokował... Salah. Liverpool w dziesięć minut drugiej połowy mógł strzelić rywalowi przynajmniej trzy gole.

2
1
54'

I kolejna akcja Diogo Joty! Wrzutka Tsimikasa ale nieczysto w futbolówkę trafił Portugalczyk.

4
3

Żółtą kartkę otrzymał Joao Felix.

2
2
52'

Jak Liverpool tego nie strzelił? Wszystko zaczęło się od świetnego podania Fabinho po linii. Na bramkę rywala pognał Salah, który próbował sam kończyć akcję. Dobrze interweniowali Oblak jak i De Paul. Zawodnik Atletico w ostatniej chwili uprzedził Jotę.

2
4
49'

Sędzia anulował jednak gola! Diogo Jota w sytuacji sam na sam trafił do siatki, ale był na minimalnym spalonym.

3
1
6
46'
ZMIANA
46'

Zaczynamy drugą połowę!

2
1
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
2
2
1
1
45'

Oxlade-Chamberlain uderzył z dalekiej odległości ale daleko od bramki.

2
1
2
4
3
42'

Tsimikas do Joty z lewej strony i świetna interwencja Oblaka ratuje Atletico przed stratą trzeciego gola.

1
40'

Dobra interwencja Carrasco przy linii końcowej.

1
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

2
1
1
38'

Realizator nie pokazał powtórki, więc trudno ocenić czy Felipe należała się czerwona kartka.

2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

4
2
2
2
3
37'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Felipe. Czerwona kartka dla Brazylijczyka!

7
2
2
4
6
36'

Faul taktyczny w wykonaniu Felipe, który nieprzepisowo zatrzymał Mane.

1
1
5
35'

Świetnie wychodził na czystą pozycję Diogo Jota. Mohamed Salah nie podał mu jednak, za co przeprosił po chwili.

3
33'

Nieprzepisowo zatrzymywany Van Dijk.

1
1
30'

To mogła być groźna kontra Atletico ale swoim podaniem zepsuł ją Luis Suarez. Później odpowiedzieć próbowali "The Reds". Prawą stroną pognał Mohamed Salah. Egipcjanin ostatecznie został zatrzymany.

2
1
28'

Faulowany Mane przy linii bocznej.

1
27'

Dobry moment Atletico. To teraz oni atakują. Na lewej stronie znów szarżował Carrasco.

1
25'

Carrasco zszedł do środka i oddał strzał, który został zablokowany.

1
23'

Liverpool mógł prowadzić już 3:0! Oxlade-Chamberlain strzelił jednak tuż obok dalszego słupka.

2
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Sadio Mane rozpoczął akcję i sam ją zakończył. Senegalczyk dostał podanie od Alexandra-Arnolda i podwyższył prowadzenie.

15
3
2
4
8
19'

Przejął piłkę Sadio Mane i uderzył zza pola karnego. Jego strzał został zablokowany.

2
4
17'

Zbyt głębokie dośrodkowanie i łapie piłkę Jan Oblak.

1
1
5
17'

Zablokowana centra Tsimikasa z lewej strony i rzut rożny dla "The Reds".

1
16'

Wychodzili z kontrą piłkarze Liverpoolu, ale Koke zatrzymał akcję. Hiszpan nie dostał jednak żółtej kartki.

2
2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane.

3
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diogo Jota. Akcja Liverpoolu z prawej strony. Alexander-Arnold dośrodkował w pole karne Atletico, a tam niepilnowany Jota z bliskiej odległości pokonał Oblaka.

12
4
3
3
5
12'

Rzut rożny dla Atletico Madryt. Dobrze rozegrała to drużyna Simeone ale Correa zepsuł całą akcję. Nie wiadomo nawet czy był to strzał czy dośrodkowanie.

2
11'

De Paul dośrodkowuje w pole karne i kluczowa interwencja Tsimikasa, który miał za sobą dwóch przeciwników.

1
9'

Mocna wrzutka Alexandra-Arnolda z rzutu wolnego ale wybijają piłkę defensorzy gości.