Benfica Lizbona. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Pizzi.

2
1
1
83'

Spokojniejsze minuty po okresie wypełnionym zmianami, kartkami, trafieniami do bramki Dumy Katalonii. Nie ma czego zbierać z zespołu z La Ligi. Po prostu koszmarna postawa i zasłużone drugie lanie w edycji Ligi Mistrzów. Pozostało pięc minut podstawowego czasu, ale nawet nie wiadomo, w jaki sposób zmazać plamę.

2
4
1
79'

Gol! Strzelił Darwin Nunez.

Można gasić światła na stadionie. To z perspektywy FC Barcelony, ponieważ kibice i piłkarze gospodarzy pewnie chętnie pobawią się po ostatnim gwizdku. Darwin Nunez skompletował dublet strzałem z rzutu karnego. Szansa wykorzystana po zagraniu ręką Serginio Desta.

Benfica Lizbona
36
26
2
3
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sergino Dest za sprokurowanie rzutu karnego.

5
1
1
3
78'

Rzut karny dla Benfiki Lizbona. Szybka analiza przy monitorze i Daniele Orsato gwizdnął zagranie ręką Serginio Desta.

5
2
3
1
2
74'

Benfica już z dwubramkowym prowadzeniem, a do końca tylko kilkanaście minut.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl za ostre przewinienie.

2
2
2
69'

Gol! Strzelił Rafa Silva. Asystował mu Joao Mario.

Piłka po raz drugi w bramce Marca-Andrego ter Stegena i chyba FC Barcelona wiele nie zdziała. Ponownie ciekawa kombinacja gospodarzy, ale w przeciwieństwie do wcześniejszych okazała się skuteczna. Joao Mario do Rafy Silvy, a ten poprawił po strzelającym niewiele wcześniej Romanie Jaremczuku.

36
18
12
4
8
68'

FC Barcelona. Schodzi: Luuk de Jong. Wchodzi: Ansu Fati.

5
1
1
1
1
68'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Philippe Coutinho.

4
1
2
1
2
68'
66'

Świetna piłka wrzucona z lewego skrzydła w pobliże dalszego słupka w bramce Benfiki. Sergi Roberto mógł oddać uderzenie z ostrego kąta do siatki, ale nie przebił się przed rozpaczliwie interweniującego defensora i osłaniającego go bramkarza.

64'

Benfica niezmiennie z ciekawymi kombinacjami i pewnie częściowo żałuje, że wciąż ma tylko minimalne prowadzenie. Igrają z ogniem gospodarze, chociaż ataki FC Barcelony nie mają na razie dużo wspólnego z ogniem. Za niebawem druga zmiana w ekipie z Camp Nou.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Grimaldo za ostre przewinienie.

1
60'

I cyk, kolejny kwadrans do kolekcji FC Barcelony bez uderzenia celnego. Trochę przyspieszyli podopieczni Ronalda Koemana, ale to naprawdę trochę.

1
1
58'

Nabrało rumieńców ponownie widowisko. Po wrzutce z rzutu wolnego lądowanie dwóch zawodników z Barcelony w bramce przeciwnika, ale piłka została w polu. Na dodatek sędzia asystent pokazał spalonego, więc ciąg dalszy w sumie jako ciekawostka.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Rafa Silva za faul kilkanaście metrów od własnego pola karnego.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia za przewinienie taktyczne na Rafie Silvie.

1
1
52'

Słupek! Być może ostatni uśmiech losu i ręka podana FC Barcelonie. Darwin Nunez ominął biegającego jak ułan po przedpolu Marca-Andrego ter Stegena, ale swoim strzałem zza pola karnego nieznacznie spudłował. Bramka była już kompletnie odsłonięta.

3
1
1
50'

Po pierwsze Darwin Nunez nie trafił w narożnik bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem zespołu z La Ligi, a po drugie był na spalonym. Nawet w razie oddania skutecznego strzału, nie byłoby podwojenia prowadzenia Benfiki.

1
2
1
48'

Na razie celne uderzenia oddaje Benfica. Była szansa na gola w tym samym momencie drugiej połowy co pierwszej, ale Marc-Andre ter Stegen powstrzymał piłkę szybującą w kierunku bramki po strzale z dystansu Nicolasa Otamendiego.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania. FC Barcelona wcześniej powróciła z szatni na boisko. Jej zadaniem jest odwrócenie wyniku, a do tego potrzebuje dwóch bramek. Benfica ma czego bronić i widać na twarzach gospodarzy przekonanie, że ten wieczór będzie należeć do nich.