(0:2)
Zakończony
Bayern Monachium
90+2'

Neuer kilka metrów przed polem karnym zachował spokój niczym... Neuer. Rywale zostali wyjaśnieni.

54
20
9
10
18
90+1'

Sprzed pola karnego uderzył Wiktor Cyhankow, piłka odbiła się jeszcze przed Neuerem, ale przeleciała obok bramki.

18
6
13
8
8
90'

Jeszcze 4 minuty emocji.

23
9
8
5
13
89'

Wiktor Cyhankow wpadł z piłką w pole karne, ale zabrakło mu sił i wracający obrońca wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

22
6
5
9
14
87'
11
3
15
10
10
85'

Bayern Monachium. Schodzi: Tanguy Nianzou. Wchodzi: Malik Tillman.

13
84'

Coraz bliżej końca meczu. Dynamo nie potrafi przedostać się pod pole karne Bayernu.

26
8
5
6
15
81'

Tanguy Nianzou ma problemy. Chwilowa przerwa w grze.

5
4
9
9
9
78'

Wyjście Bayernu, uderzał z pola karnego Lewandowski. Metr obok słupka.

21
13
15
14
26
74'

Po rzucie rożnym piłka dotarła do Sydorczuka, ten uderzył z woleja. Neuer odbił piłkę. Do dobitki nie doszedł żadnej z graczy gospodarzy.

26
5
9
14
25
73'

Po zdobyciu gola Dynamo poczuło, że może coś zdziałać w meczu. Jeszcze może być ciekawie.

5
6
14
7
13
70'

Gol! Strzelił Denis Garmasz. Asystował mu Wiktor Cyhankow. I gol! Kontra Dynama, trochę przypadku, Cyhankow odegrał do Garmasza, a ten w sytuacji sam na sam uderzył między nogami bramkarza. Już tylko 1:2!

52
27
29
22
73
69'

Nuda na boisku. Bayern utrzymuje się przy piłce, gracza Dynama po jej przejęciu starają się ruszyć z szybką akcją.

2
6
5
4
13
67'
10
3
7
1
16
64'

Sprzed pola karnego uderzył Tolisso, Heorhij Buszczan problemów z interwencją nie miał żadnych.

1
4
16
3
5
61'

Bayern przeniósł ciężar gry na połowę Dynama. Akcje gospodarzy to już historia. Teraz dominują goście.

24
4
3
3
10
58'

Zagranie do Lewandowskiego, Polak jednak na spalonym. Sędzia widzi wszystko, więc zatrzymał grę.

11
9
6
17
35
56'

Dynamo cały czas częściej utrzymuje się przy piłce. Bayern cały czas spokojnie, szans szuka w kontrach.

13
2
2
6
13
53'

Szaparenko dogrywał z rzutu wolnego, ale źle podawał. Piłka ponad poprzeczką wyszła na aut.

3
18
4
2
14
52'

Żółtą kartkę otrzymał Bouna Sarr.

8
3
7
1
11
50'

Bayern spokojnie wszedł w 2. połowę. Czy jednak nie zbyt spokojnie? Dynamo stara się atakować i złapać kontakt bramkowy.

11
4
4
7
16
48'

Mogło być już tylko 1:2! Strzał Szaparenki odbił Neuer, zawodnik gości chciał dobijać z kilku metrów, ale trafił w nogę bramkarza!

17
78
18
13
25
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

6
3
4
5
17
46'
1
1
4
4
11
46'

Dynamo Kijów. Schodzi: Carlos De Pena. Wchodzi: Vitinho.

1
1
1
5
8
46'

Dynamo Kijów. Schodzi: Ilja Szkurin. Wchodzi: Denis Garmasz.

Ilja Szkurin #73
3
2
3
7
7
45+1'

Sprzed pola karnego uderzał Tolisso, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

18
4
12
14
11
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

16
5
9
5
13
42'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Corentin Tolisso. Tolisso zagrywał w pole karne, Mueller przepuścił piłkę. Dopadł do niej Coman i uderzył nie do obrony. Pilka odbiła się od poprzeczki i słupka, a następnie znalazła się w bramce. 0:2.

175
74
25
15
29
40'

Gramy dalej, zdaniem sędziego Hernandez nie faulował rywala.

25
7
6
8
19
38'

A teraz Bujalski padł w polu karnym. Bez reakcji sędziego. Co na to VAR?

8
6
16
4
35
38'

Kolejne szybkie wyjście Dynama, dobrze w defensywie zachował się Lucas Hernandez. Cyhankow już składał się do uderzenia.

9
4
5
5
18
35'

Sprzed pola karnego uderzył Wiktor Cyhankow, Neuer był czujny i zdołał złapać piłkę.

16
7
7
6
10
34'

Dwa groźne dogrania w pole karne Bayernu, zabrakło jednak uderzenia na bramkę Neuera.

8
4
12
10
10
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mykoła Szaparenko.

Mykoła Szaparenko #10
9
4
4
5
18
31'

Mueller do Lewandowskiego, piłka odbiła się od bramkarza, Polak nie był w stanie zbyt wiele zdziałać.

10
6
12
9
29
29'

Kontra Dynama, piłka toczyła się w kierunku Neuera, ten w nią nie trafił. Na szczęście dla bramkarza piłka zatrzymała się na słupku!

24
33
27
5
28
27'

Jeden z nielicznych wypadów Dynama. Neuer czujny niczym komar na ręce wybiegł na piętnasty metr i złapał piłkę.

19
14
9
6
12
25'

I znowu groźnie na przedpolu Dynama. Heorhij Buszczan w ostatnim momencie uprzedził skaczącego do główki Lewandowskiego.

18
16
11
12
36
22'

Bayern nie oddaje piłki gospodarzom. Dynamo bezradne, Bawarczycy szukają kolejnych trafień.

39
16
4
6
13
19'

Rzut rożny dla Bayernu, dośrodkowanie na piąty metr, ale bramkarz zdołał wypiąstkować piłkę.

19
7
14
10
25
17'

Kolejna akcja Bayernu, do piłki dopadł Sane, ale nie zdołał uderzyć na bramkę.

34
12
15
18
31
14'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. CO TO BYŁO????!!! Lewandowski złożył się do uderzenia jedenaście metrów przed bramką i efektowną przewrotką pokonał bramkarza! Dobrze, że nie zagrał z Węgrami. Gdyby był na boisku w Warszawie to by nie ma sił tak uderzyć. 0:1.

1606
1134
262
201
441
14'

Bayern nie zamierza rzucać się na rywala, goście momentami pozwalają wyszaleć się rywalom.

23
14
12
14
30
11'

De Pena dogrywał z rzutu wolnego, do piłki doszedł Mykołenko, ale w bramkę nie trafił.

10
5
6
14
20
9'

Dynamo na połowie Bayernu. Gospodarze długo rozgrywają swoje akcje.

8
7
6
11
19
6'

Groźnie wyjście Dynama, dogranie Mykołenki, ale nikt do piłki nie doszedł. Będzie jednak rzut rożny.

9
3
6
8
23
5'

Pięknie sypie w Kijowie. Mamy nadzieję, że u nas też tak za moment będzie. Zapowiada się grudzień jak przed laty.

16
10
7
6
22
4'

Jakiś maratończyk wbiegł na płytę. Reszta go goni. Tylko dlaczego biegnie bez koszulki?

10
41
12
2
12
2'

Zamieszanie w polu karnym Dynama, Sane nie zdecydował się na uderzenie.