(1:0)
Zakończony
Malmoe FF
komentarz

Dziękujemy za to, że byliście z nami. Zapraszamy już za chwilę na kolejną dawkę Ligi Mistrzów.

1
komentarz

No proszę! Pada gol na 3:3 w Sankt Petersburgu! A więc Juventus przy tym wyniku wygra grupę H!

2
90+3'

Wciąż jeden gol może tu wszystko zmienić...

90+1'

Niezła sytuacja dla Moraty, ale ten główkował obok bramki.

3
1
1
1
1
90'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga część gry.

2
1
1
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

1
88'

Malmoe FF. Schodzi: Bonke Innocent. Wchodzi: Adi Nalić.

wchodzi Wchodzi
Adi Nalić #22
schodzi Schodzi
Bonke Innocent #20
1
1
87'

A w Turynie nie zanosi się na podwyższenie prowadzenia.

komentarz

Ważne informacje z Rosji. Chelsea prowadzi z Zenitem 3:2, a więc powraca na pierwsze miejsce w grupie H.

1
1
1
1
2
86'

Fatalne pudło Cuadrado z dystansu.

84'

Cuadrado na spalonym

82'

Niesamowite pudło Keana! Rabiot huknął z dystansu, a Diawara wypluł piłkę przed siebie, a napastnik Starej Damy wpakował zdecydowanie zbyt dużo mocy w strzał!

2
2
2
3
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Pena.

Sergio Pena #8
Malmoe FF
79'

Bardzo niedokładne zagranie prostopadłe Bernardeschiego do Keana.

2
78'

Malmoe FF. Schodzi: Antonio Colak. Wchodzi: Malik Abubakari.

Malik Abubakari #17
1
77'

Wygląda, jakby gospodarze nieco się cofnęli. Czy to się zemści?

75'

Był rzut wolny dla gości, ale niewiele on przyniósł.

1
1
1
2
1
74'

Odnotujmy fragment, w którym Malmoe ma piłkę na połowie Juventusu, a Bonucci zmuszony jest do wybicia piłki.

72'

Kean w polu karnym szukał odegrania do Moraty, ale zachował się zbyt naiwnie i stracił piłkę.

2
2
2
1
3
71'

Juventus FC. Schodzi: Koni De Winter. Wchodzi: Mattia De Sciglio.

Koni De Winter #45
2
70'

Kapitalna okazja dla Juve! Strzał z dystansu Bernardeschiego odbił Diawara, a dobijający Kean z najbliższej odległości spudłował!

2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Bonke Innocent.

Malmoe FF
67'

I znów mamy okres z większą liczbą fauli.

66'

Świetna szansa dla Keana. Przełożył sobie piłkę na ósmym metrze na prawą nogę i uderzył, ale broni Diawara.

1
1
1
1
1
65'

Pena z dystansu także prosto w Perina. Ale do statystyk liczy się właśnie drugi strzał celny.

63'

Zapisujemy strzał celny Colakowi, choć było to uderzenie łatwe do obrony dla Perina

1
komentarz

W Sankt Petersburgu remis 2:2. To nadal dobry wynik dla Juve, ale już nie tak dobry jak jeszcze chwilę temu.

3
61'

Dobra okazja dla Malmoe. Berget wykłada piłkę Colakowi, a ten strzela w twarz Bonucciego, a domaga się... ogwizdania zagrania ręką...

1
60'

No cóż, mecz dość jednostronny, ale wciąż to jest "tylko" 1:0 dla Juventusu.

58'

Rabiot pokusił się o mocne uderzenie lewą nogą, lecz piłka poleciała w boczną siatkę.

1
57'

Bentancur dostał piłkę na 20. metrze, postanowił uderzyć, ale piłka poleciała ponad bramką.

56'

Ruszył Morata do podania na dobiegnięcie, ale zdołał jedynie wywalczyć rzut rożny.

55'

Malmoe bardziej próbuje atakować niż atakuje.

1
53'

No cóż, gra nam się zaostrzyła w ostatnim czasie, ale niespecjalnie przekłada się to na sytuacje bramkowe.