Miszta zawiesił się na kilkanaście sekund. Czas płynie, "lagi" w cenie.

10
10
12
90+2'

Maddison urwał się obrońcy, uderzył z boku pola bramkowego. W boczną siatkę. Ufffffff!

86
18
17
12
20
90+1'

Akcja gości przerwana. Piłka dla Legii, a czasu coraz mniej.

64
14
10
11
10
90'

Jeszcze pięć minut i idziemy do domu.

53
23
25
18
35
90'

Kolejna kontra Legii. Kastrati do Pekharta, a ten z sześciu metrów wywalił piłkę do Wisły! TO JEST NIEMOŻLIWE!

30
49
23
26
82
88'

Powinno być 2:0! Lirim Kastrati ograł obrońców, uderzył z sześciu metrów. Schmeichel kostką odbił piłkę na słupek!

185
65
47
29
45
88'

39
86'

Na trybunach podenerwowany Artur "Borubar" Boruc. On powinien stać w bramce, ale jego zmiennik daje radę!

69
21
9
7
9
85'

James Maddison uderzał z pola karnego. W bramce nie było już Miszty, ale stał obrońca, który wybił piłkę sprzed linii!

98
27
17
7
13
84'
22
13
13
7
7
84'

Przepychanki na boisku. Emreli miał zejść z boiska, ale zwlekał z tym. Postanowili mu "pomóc" rywale, którzy zawodnika Legii omal nie wynieśli z murawy.

7
30
9
5
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Mahir Emreli.

10
6
4
5
9
83'

4
82'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Rafael Lopes.

12
9
6
4
8
82'
6
3
2
6
5
81'

W końcu kontra Legii, Emreli zamiast podawać do partnera uderzył sprzed pola karnego. Dość daleko od celu.

14
10
7
6
10
80'

Gracze Leicester szukają wyrównania. Legia broni się bardzo głęboko.

12
5
6
5
10
78'
78'

Poza boiskiem Johanssson. Zawodnik Legii do gry już nie wróci.

7
1
8
17
11
78'
75'

Maddison wpadł z piłką w pole karne, ale Wieteska w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

16
11
5
4
8
74'

Daka uderzył przewrotką z ok. 15 metrów. Wysoko ponad bramką.

13
3
3
3
5
73'

Akcja gości przerwana, sędzia dopatrzył się spalonego. Cały czas w natarciu gracze Leicester.

2
8
3
4
2
70'
19
12
7
7
4
67'
67'

Leicester City. Schodzi: Kiernan Dewsbury-Hall. Wchodzi: James Maddison.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kiernan Dewsbury-Hall #33
2
2
2
66'

Po dośrodkowaniu Jannik Vestergaard uderzał z czterech metrów. Cezary Miszta intuicyjnie odbił piłkę!

60
10
3
4
13
64'

Z ok. 12 metrów uderzył Daka, Miszta efektownie obronił dość słaby strzał. Piłka odchodziła w kierunku słupka.

24
7
4
6
4
63'

Piłkarze Legii oddalili grę od własnej bramki. W końcu obrońcy mogli na moment odetchnąć.

24
6
3
6
11
60'

Kolejny raz dobra akcja Leicester, Nawrocki dobrze zachował się w defensywie.

25
5
3
1
4
57'

Kontra Legii, Emreli wszedł z piłką w pole karne, ale dogranie wyłapał Schmeichel.

7
4
9
6
14
57'

Kiernan Dewsbury-Hall oddał dwa uderzenia, ale oba zostały zablokowane.

18
9
3
1
3
56'

Rzut wolny dla gości z bardzo dobrej pozycji!

4
3
7
6
13
55'

Strzelał Daka, ale dość słabo i Miszta piłkę pewnie złapał.

3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Josue. Pyskówki z arbitrem i zawodnik Legii przez własną głupotę z Napoli nie zagra.

17
7
4
7
21
51'

Poszukała szczęścia Legia. Sprzed pola karnego tuż ponad bramką uderzył Emreli.

44
15
4
2
3
49'

Sędzia jeszcze zadzwonił do VAR-u. Gola nie ma, ale źle wyglądają Legioniści przy stałych fragmentach. Miszta jest bardzo niepewny na przedpolu.

7
3
13
8
8
48'

Po rzucie rożnym piłka w bramce Legii, wcześniej jednak sędzia dostrzegł faul na Emrelim.

43
18
7
10
8
47'

Rzut wolny dla gości. Z dograniem poradzili sobie obrońcy, ale będzie rzut rożny.

3
4
8
46'

8
45'

Sędzia doliczył minutę.

18
7
4
2
3
42'

Mógł być remis. Wieteska po raz kolejny niepewnie w defensywie. Przed świetną szansą stanął Perez, w bramkę jednak nie trafił!

26
15
45
9
22
40'

Mogło być niebezpiecznie pod bramka Miszty. Obrońcy Legii są jednak bardzo skoncentrowani.

17
7
4
6
5
38'

Goście pod bramką Legii. Cały czas goście bez celnego strzału.

20
7
7
6
6
35'

Castagne uderzał z pola karnego głową. Słabo i wprost w bramkarza.

18
7
2
4
3
35'

Goście chcą atakować, piłkarze Legii zwalniają grę. Oni nigdzie nie muszą się spieszyć.

17
9
3
6
9
33'

Co na to gracze Leicester? Na razie goście niewiele pokazali.

4
31'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. To się podziało! Emreli otrzymał piłkę przed polem karnym, obok niego stało trzech obrońców, ale atakowali go niezbyt agresywnie. Snajper uderzył płasko sprzed pola karnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:0!

676
256
115
36
72
28'

Kontra Legii, Slisz zamiast podawać uderzył z dystansu. Chciał wypromować siebie, a się ośmieszył. Piłka poszybowała daleko od celu.

16
31
8
16
18
27'

I znowu atak pozycyjny Lisów. Wciąż jednak niewiele z tego wynika. Goście nie potrafią przedostać się z piłką w pole karne Legii.

8
4
5
5
6
25'

Piłka trafiła pod nogi Emreliego, ten uderzył z pięciu metrów ponad bramką. Wcześniej jednak Slisz był na spalonym.

7
15
5
5
5
23'

Cały czas mecz toczy się głównie na połowie Legii. Gospodarze nie są w stanie skontrować graczy Leicester.

11
8
2
7
17
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał George Thomas.

20
4
5
4
7
18'

Zagranie za plecy Wieteski do Daki, ten jednak nie zdołał dobrze uderzyć. Ostrzeżenie dla Legii.

8
3
2
2
6
16'

Wściekły Timothy Castagne, sędzia uznał, że zawodnik Leicester faulował w ataku.

13
4
3
4
3
13'

Coraz więcej do powiedzenia mają w meczu goście. Legia coraz częściej przed własnym polem karnym.

8
4
5
3
17
11'

Miszta niepewnie na przedpolu. Bramkarz minął się z piłką, ta spadła pod nogi Pereza. Jednak po chwili golkiper naprawił błąd.

12
6
4
1
8
10'

Błąd Wieteski, który przed polem karnym przewrócił się i dał sobie odebrać piłkę. Obrońcy jednak zdążyli wrócić i wybić piłkę.

7
3
2
1
3
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Miszta zdołał wybić piłkę.

11
1
1
2
2
9'

Ayoze Perez ruszył prawą stroną, dogranie w pole karne na rzut rożny wybił obrońca.

2
1
2
5
3
6'

Z prawej strony dogrywał Johansson, sprzed pola karnego uderzył Martins. Jednak zbyt słabo i wprost w bramkarza.

9
4
4
5
4
5'

W początkowych minutach gra toczy się w środku pola. Czekamy na pierwsze uderzenia.

6
3
1
2
3'

Nie ma karnego za zagranie ręką. Gramy dalej. Korner dla Legii.

17
8
3
11
25
2'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. VAR sprawdza sytuację!

22
5
7
4
4
2'

Groźnie pod bramką Lisów! Z piłką szarżował Johansson, ale nie zdecydował się na strzał.