(0:1)
Zakończony
Spartak Moskwa
komentarz

Żegnamy się z pucharami. Byle do lipca. Wtedy sporo naszych ekip zagra o fazę grupową Ligi Mistrzów czy Ligi Konferencji. Kiedyś musi się coś udać. Do miłego!

52
42
5
7
13
komentarz

Szalona radość graczy Spartaka, a Pekhart w Moskwie może liczyć na darmową. Darmowe frytki.

43
68
5
7
8
90+8'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Tomas Pekhart! Bramkarz odbił piłkę. Dla Spartaka to oznacza 1. miejsce w grupie. Leicester zajmie 3. pozycję. Jeśli oczywiście nic się nie zmieni.

159
411
37
40
50
90+7'

Rzut karny! A to może gości kosztować spadek na 3. miejsce!

79
69
24
27
56
90+5'

Podobno zaginęła kaseta z powtórkami.

31
212
20
18
24
90+4'

A sędzia co? Bramkarz daleko w polu karnym i arbiter uznał, że był faulowany. Dziwne.

10
30
8
7
14
90+2'

Dobra akcja Legii, Skwierczyńsk dogrywał, ale tylko rzut rożny.

14
15
6
5
11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

11
11
11
8
19
89'

Bramkarz wypuścił piłkę z rąk. Starał się dobijać Wieteska, ale staranował golkipera gości. Wcześniej uderzył z dystansu Nawrocki.

7
13
1
1
4
89'

Aleksandr Łomowickij uderzył, ale wprost w Boruca.

10
6
3
6
12
88'

Spartak Moskwa. Schodzi: Zelimchan Bakajew. Wchodzi: Aleksandr Łomowickij.

3
88'

Wchodzimy w czas: "laga", "na aferę" i "na chaos". Zobaczymy. Musi się to udać dwukrotnie.

3
27
6
3
1
86'

Kontra Spartaka, ale dobrze zachowała się obrona Legii. Wcześniej lewą stroną szarżował Ayrton.

6
6
6
6
8
85'

Legia włączyła opcję atak frontalny. Albo my, albo oni!

14
25
6
5
9
84'

Dogranie w pole karne, strzał głową Pekharta wylądował na poprzeczce!

24
30
12
12
14
83'

Nasz zegar z kukułką tyka niemiłosiernie.

2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska. Obrońca oddał rywalowi.

20
17
3
6
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Georgi Melkadze. Rezerwowy wyraźnie najadł się parówek.

Georgi Melkadze #21
2
3
4
7
9
80'

Lopes strzelał z bliska, bramkarz noga odbił piłkę. Sędzia po czasie odgwizdał spalonego, ale wydaje się, że racji nie miał.

8
14
5
2
5
79'

Wieteska wściekły na rywala. Słusznie, Melkadze rzucił Polakiem.

9
14
6
5
3
77'

Spartak Moskwa. Schodzi: Michaił Ignatow. Wchodzi: Georgi Melkadze.

Michaił Ignatow #22
9
5
3
2
2
76'

Spartak Moskwa. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Jorrit Hendrix.

Roman Zobnin #47
5
4
4
1
1
75'

Johansson to ma wybicie... W czym jest lepszy od polskich zawodników? Szkoda słów.

12
17
3
2
2
75'

Z trybun lecą skarby. Zaraz będzie płacz, że znowu kara.

18
29
5
3
7
74'

Strzelał Ignatow, efektem rzut rożny. Piłkę zablokował Nawrocki.

1
2
1
3
8
72'
6
7
5
5
6
72'
72'

Spartak ma z przodu coraz więcej miejsca. Oby goście tego nie wykorzystali.

19
12
2
3
3
71'

Atak pozycyjny. Tysiąć podań, ale wszystko dzieje się daleko od pola karnego.

7
10
2
3
3
68'

Czas zaczyna gnać. Dwa gole w tak krótkim czasie, w takiej formie. Cóż, my też kiedyś mieliśmy problem grając w jedną z gier na Atari 800 XL. W końcu się udało, ale czasu było więcej.

9
28
4
5
2
65'
65'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Rafael Lopes.

5
8
6
2
5
64'

Legia czuje, że statek odpływa, autobus odjeżdża, a tramwaj za moment zamknie drzwi. Szukają mistrzowie Polski swojego szczęścia.

9
33
4
3
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Gieorgij Dżykija.

Gieorgij Dżykija #14
9
1
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Lirim Kastrati.

19
10
6
4
7
60'

Kastrati przepychał się czołem z rywalem. A po co to to? Czasu ma za dużo?

6
8
5
2
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Legia przyspieszyła grę, teraz musi zaryzykować.

2
58'

Piłkarze Legii Warszawa starają się coś zdziałać. Brakuje jednak cały czas uderzeń.

10
10
1
8
4
56'

Josue uderzył z rzutu wolnego. Leszek Pisz to to nie był. Raczej Leszek Rycina. W skale.

4
30
7
4
7
55'

Groźna akcja Legii, ale po raz kolejny zabrakło spokoju i w konsekwencji uderzenia.

8
6
5
11
5
52'

Zamieszanie pod bramką Legii Warszawa, ale efektem tylko rzut rożny. Czas płynie, czas leci, czas gna, a Legii miliony uciekają.

25
17
11
11
8
50'

Już trochę gramy po przerwie i Legia niewiele potrafi zdziałać. Przedostatnia szansa na puchary w kolejnym sezonie powoli oddala się. Legii zostanie Puchar Polski.

9
25
8
5
5
47'

Od początku 2. połowy Spartak ruszył na Legię. Goście chcą szybko załatwić sprawę i myśleć o zakupach w strefie bezcłowej.

14
32
6
5
7
46'

3
45'

Sędzia doliczył minutę.

13
8
9
8
7
45'

Mogło być bardzo groźnie pod bramką Legii, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

10
8
7
6
11
44'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

26
18
3
4
9
42'

Emreli padł w polu karnym, ale sędzia dopatrzył się w tym wszystkim sporo teatru. Będzie tylko korner.

9
12
5
5
7
41'

Mamy celny strzał. Uderzał Josue, ale piłka poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

7
6
7
4
9
40'

Legia na połowie Spartaka, ale bez poważniejszego zagrożenia pod bramką gości.

12
10
6
3
4
38'

Po nogach dostał Luquinhas, ale w miarę szybko pozbierał się z zimnej, jak Bałtyk latem, murawy.

5
9
3
2
4
36'

Zamieszanie pod bramką Spartaka, strzał Kastratiego został zablokowany. Poza tym nie jest dobrze. Jest źle. Spartak z przodu gra swoje.

11
9
6
4
5
35'

Boruc uratował Legię! Ponownie niepewnie gospodarze w defensywie. Do uderzenia doszedł Ignatow, bramkarz odbił piłkę!

30
12
14
13
32
35'

Żółtą kartkę otrzymał Quincy Promes. No i się doigrał.

6
10
6
3
7
34'

Promes też się jednak wściekł. Rozmowy wychowawcze trwają. - Słuchaj synu, wiem gdzie mieszkasz!

5
13
5
2
5
34'

W dyskusjach z sędzią Legia wysoko prowadzi. Na boisku niestety inaczej to wygląda.

4
11
2
3
3
33'

Hmm... Moses uderzył sprzed pola karnego. I co? Nie tylko w polskiej lidze można wywalić piłkę w kosmos.

4
14
2
3
3
32'

I znowu goście na przedpolu bramki Legii. Zagrożenia nie było.

3
4
6
2
3
31'

Dogranie do Emreliego, ten jednak nie zorientował się. Był jednak rzut rożny, ale po raz kolejny zagrożenie jak na obiedzie i teściowej. Lubianej teściowej.