Liga Młodzieżowa UEFA
29 wrz 2021 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Fabian Grzelka.

Już w doliczonym czasie trzecie uderzenie do bramki Deportivo La Coruna! Fabian Grzelka strzelił tak dokładnie, że bramkarz pzyjezdnych tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem do sieci. Świetny wynik.

1
90'

Doliczone pięć minut.

10
4
1
3
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Borys Freilich za przewinienie taktyczne.

Borys Freilich #3
1
4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Kort za przewinienie taktyczne.

Kamil Kort #6
1
86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Yeremay Hernandez za cios w twarz.

Yeremay Hernandez #11
Deportivo La Coruna juniorzy
13
2
7
2
81'

Seria rzutów rożnych wykonywanych po zmianach przez Deportivo La Coruna. Ostatecznie piłka przyznana gospodarzom, ponieważ opuściła ona boisko całym obwodem po dośrodkowaniu.

8
3
3
3
78'

Deportivo La Coruna. Schodzi: Pablo Trigo. Wchodzi: Hugo Baldomar.

1
78'

Deportivo La Coruna. Schodzi: Enrique Teijo. Wchodzi: Nacho Diaz.

Nacho Diaz #22
Enrique Teijo #12
1
4
1
78'

Deportivo La Coruna. Schodzi: Hugo Urdiales. Wchodzi: Pablo Perez.

Hugo Urdiales #17
1
1
75'

Dużo miejsca na boisku i mało gry w centrum. Indywidualny rajd zawodnika Deportivo La Coruna zakończony uderzeniem celnym, ale tak anemicznym, że obrońca Pogoni Szczecin wyłącznie wyciągnął nogę i zatrzymał futbolówkę.

7
2
72'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Mariusz Fornalczyk. Wchodzi: Olaf Korczakowski.

Olaf Korczakowski #21
2
1
70'

Pozostało 20 minut do końca podstawowego czasu i nie zmienia się wynik sprzed przerwy. Deportivo La Coruna jakby nieco zniechęcone, jakby bez pomysłu, tymczasem gospodarze zmobilizowani do kontynuowania swojego planu na mecz.

8
3
1
67'

Deportivo La Coruna. Schodzi: Mario Dominguez. Wchodzi: Hugo Urdiales.

Mario Dominguez #6
65'

W ostatnich minutach szansa na trzecie trafienie do bramki Deportivo La Coruna. Nieustannie gotuje się po rajdach Mariusza Fornalczyka. Możliwość podsumowania przynajmniej jednego z nich strzałem do bramki mieli Kacper Łukasiak oraz Fabian Grzelka.

4
62'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Dominguez za ostre przewinienie w centrum pola.

1
1
60'

Ostatnie ataki hiszpańskiego zespołu bez ładu i składu, dlatego Pogoń Szczecin interweniuje z powodzeniem. Czas pracuje na korzyść podopiecznych Piotra Łęczyńskiego.

58'

Sporo urazów i przerw w grze, przez co w kwadransie po przerwie rwane spotkanie. Deportivo La Coruna niezmiennie marnuje szanse na poprawienie rezultatu.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rodriguez za ostre przewinienie.

Mario Rodriguez #4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Yeremay Hernandez, bo do tanga trzeba dwóch.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk za awanturowanie się.

4
1
50'

Deportivo La Coruna. Schodzi: Mario Najera. Wchodzi: Diego Gomez.

Diego Gomez #18
Mario Najera #7
1
49'

Pogoń Szczecin na połowie przeciwnika po wznowieniu spotkania. Gospodarze mieli możliwość zaskoczenia przeciwnika z rzutu rożnego, a nawet trzy. Najgroźniejsze było drugie wykonanie zakończone zablokowanym wstrzeleniem Mariusza Fornalczyka.

1
2
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu przy Twardowskiego. Pogoń Szczecin z konkretnym prowadzeniem i dużą szansą na odniesienie historycznego zwycięstwa. Inna sprawa, że Deportivo La Coruna również było niebezpieczne przed przerwą i miało dużo szans na pokonanie Łukasza Łęgowskiego.

1
Czy Pogoń Szczecin powiększy prowadzenie po przerwie?
5
1
45+3'

Gol! Strzelił Mateusz Bąk.

Pogoń Szczecin podwoiła prowadzenie w minutach doliczonych. Mateusz Bąk znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, żeby wykonać dobitkę zablokowanego sekundę wcześniej uderzenia. Komplikuje się sytuacja zawodników Deportivo La Coruna, ale to chyba nie jest specjalnie martwiące.

Mateusz Bąk #25
50
18
4
1
1
45'

Doliczone cztery minuty.

3
42'

Mariusz Fornalczyk z golem!

11
6
3
1
1
39'

Gol! Strzelił Mariusz Fornalczyk.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu. Piłkarskie przeciąganie liny jak na razie dla niej. Gospodarze przeprowadzili szybki atak z wykorzystaniem między innymi Fabiana Grzelki oraz Mateusza Łęgowskiego. Piłka trafiła do szeroko ustawionego Mariusza Fornalczyka, a ten zwodem wypracował sobie miejsce i pokonał Braisa Suareza płaskim uderzeniem.

43
18
38'

Trybuna przy Twardowskiego.

7
4
1
1
35'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Dawid Razaeian. Wchodzi: Dawid Fornalik.

Dawid Fornalik #24
Dawid Razaeian #2
1
34'

Słupek! Deportivo La Coruna nieomal wykorzystało nieobecność na boisku kontuzjowanego Dawida Razaeiana i przeprowadziło dynamiczny kontratak. Zakończył się on uderzeniem z kilkunastu metrów w obramowanie.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Lopez za kopnięcie w twarz Dawida Razaeiana.

Ruben Lopez #26
1
30'

Dwa kwadranse rywalizacji za drużynami i aż dziwne, że w dynamicznym i radosnym meczu pozostaje bezbramkowo. Graczom Pogoni Szczecin doskwiera brak celności, a sami byli już kilkakrotnie ratowani interwencjami Łukasza Łęgowskiego.

1
1
1
27'

Piłka po płaskim uderzeniu Mariusza Fornalczyka przeturlała się nieznacznie obok słupka w bramce Deportivo La Coruna. Dynamiczna, brawurowa szarża i nieomal dała ona zawodnikom w granatowo-bordowych strojach prowadzenie.

1
1
26'

Szaleje Łukasz Łęgowski. Już cała seria uderzeń zatrzymanych przez bramkarza Pogoni Szczecin. Po jednym z nich musiał natychmiast zerwać się na równe nogi, przypilnować bliższego słupka i nie pozwolić na skuteczną dobitkę.

2
21'

Odgryzła się swoim atakiem Pogoń Szczecin i tym razem gospodarze powinni zdobyć prowadzenie. Generalnie otwarta konfrontacja, dużo sytuacji podbramkowych, ale kuleje skuteczność. Gracz z Polski składał się o ułamek sekundy za długo do oddania strzału i został zablokowany rozpaczliwym wślizgiem.

18'

Pachnie prowadzeniem zespołu z Hiszpanii, coraz ciekawsze kombinacje prezentowane przez podopiecznych Manuela Pablo Garcii. Płaskie uderzenie z centrum pola karnego nie miało odpowiedniej rotacji i ponownie na wysokości zadania stanął Łukasz Łęgowski.

2
13'

Interwencja Łukasza Łęgowskiego. Poradził on sobie ze sprytnym strzałem, po którym piłka zmierzała w kierunku bramki, za kołnierz golkipera. Niepewność wkradła się w działania obronne podopiecznych Piotra Łęczyńskiego.

11'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Bartosz Krzysztofek. Wchodzi: Fabian Grzelka.

Bartosz Krzysztofek #9
9'

Przerwa w grze spowodowana zderzeniem Bartosza Krzysztofka z Braisem Suarezem. Zdaniem sędziego bez faulu i co za tym idzie bez czerwonej kartki dla bramkarza Deportivo La Coruna. Napastnik gospodarzy opuścił boisko na noszach.

7'

W odpowiedzi rewelacyjna szansa Deportivo La Coruna na zdobycie prowadzenia. Rajd zawodnika na prawym skrzydle i podanie w centrum pola karnego. Kompletnie nieobstawiony zawodnik, ale nie przymierzył pod poprzeczkę w bramce Łukasza Łęgowskiego. Odetchnęli gospodarze!

5'

Pierwsza szansa na strzelenie gola Pogoni Szczecin. Rajd na przebój w pole karne hiszpańskiego zespołu i co prawda przyblokowane, ale niebezpieczne uderzenie. Interweniował na linii Brais Suarez. Jeszcze korner i ponownie podniosła się temperatura obrońcom gości.

3
3'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Razaeian za przewinienie blisko koła środkowego.

1
2'

Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach ze złotymi elementami. Deportivo La Coruna na biało z niebieskimi wstawkami. Na trybunach około trzy tysiące kibiców, chociaż część nabywców biletów mogły wystraszyć opady deszczu.

13:27

Gospodarze zagrają bez zgłoszonego do rozgrywek reprezentanta kraju Kacpra Kozłowskiego. Kosta Runjaić postanowił zatrzymać kluczowego młodzieżowca przy pierwszym zespole i ten przygotowuje się do zaplanowanego na niedzielę meczu w PKO Ekstraklasie z Górnikiem Łęczna.

1
13:27

Młodzi piłkarze Deportivo La Coruna przylecieli do Szczecina przez Berlin w przeddzień meczu.

1
13:27

Pogoń zapewniła sobie mistrzostwo Polski juniorów starszych w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Podopieczni Piotra Łęczyńskiego zwyciężyli na swoim terenie z KGHM Zagłębiem Lubin. Wcześniej szczecinianie byli dwukrotnie finalistami Centralnej Ligi Juniorów, ale musieli zadowolić się srebrnymi medalami.

1
13:27

Przygotowania zespołu Piotra Łęczyńskiego.

13:27

- Reprezentujemy nie tylko Pogoń, ale też polski futbol młodzieżowy. Jesteśmy ciekawi jak wypadniemy. Mamy pewien plan, zamiast nerwów jest więcej ekscytacji. Wierzę, że tak samo będzie w trakcie meczów - zapowiada szkoleniowiec Piotr Łęczyński.

1
13:27

Spotkanie z dziennikarzami w dniu poprzedzającym mecz.

1
13:27

Przed Pogonią Szczecin pierwszy w historii mecz w Lidze Młodzieżowej UEFA. Losowanie skojarzyło najlepszą drużynę poprzedniego sezonu Centralnej Ligi Juniorów z hiszpańskim Deportivo La Coruna.