Francja. Schodzi: Benjamin Pavard. Wchodzi: Leo Dubois.

1
3
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theo Hernandez. A jednak Francja! Piłka przed polem karnym spadła pod nogi Hernandeza, a ten huknął nie do obrony! 2:3!

23
14
7
15
22
90'

Pogba uderzył z rzutu wolnego ale trafił w poprzeczkę!

14
6
2
2
88'

A jednak gola nie ma! Lukaku był na nieznacznym spalonym. Wciąż 2:2!

7
4
9
13
87'

A jednak Belgia? Z lewej strony dogrywał Carrasco, a nadbiegający Lukaku tylko dołożył nogę.

14
9
1
2
5
86'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Mbappe, strzelił tuż obok słupka!

2
2
1
1
2
83'

Otwarte granie w końcówce. Brakuje jednak groźnych strzałów.

1
80'

A teraz szczęścia poszukał Griezmann. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
78'

I już dzieje się pod drugą bramką. Strzał Lukaku odbił Lloris, ale Belg był na spalonym.

1
1
1
77'

Aurelien Tchouameni dopadł do odbitej przez obrońcę piłki! Potężny strzał zdołał obronić Courtois! Ależ emocje w końcówce!

1
1
1
75'
ZMIANA
75'

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzał Jan Vertonghen.

1
2
2
74'
ZMIANA

Belgia. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Leandro Trossard.

73'

Potężny strzał sprzed pola karnego De Bruyne, Lloris końcami palców na rzut rożny!

1
2
3
1
1
72'

Po stracie drugiej bramki przebudzili się Belgowie. A może to chytry plan mistrzów świata?

2
2
2
2
70'
ZMIANA

Belgia. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Hans Vanaken.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Pewny strzał Mbappe w samo  okienko! Już mamy remis. 2:2!

10
6
2
7
15
68'

Rzut karny dla Francuzów!

7
2
4
7
8
68'

Sędzia biegnie do telewizorka. Będzie rzut karny dla Francuzów?

2
1
2
1
3
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen.

2
1
1
1
66'

Griezmann padł w polu karnym. Sędzia nic nie widział. Co na to VAR?

3
3
5
66'

Benzema wyszedł naprzeciwko Courtois, ale szybszy bramkarz.

1
3
2
64'

Mistrzowie świata szukają szybkiego wyrównania. Belgowie bezradni.

2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Kylian Mbappe. Francja wraca do gry! Mbappe w polu karnym do Benzemy, a ten z trójką rywali na plecach uderzył płasko. Courtois nie był w stanie obronić próby klubowego kolegi! 2:1!

12
10
6
5
6
60'

Dwa kwadranse do końca. Francuzi w końcu grają szybciej, pod bramką Belgów robi się coraz groźniej.

1
komentarz

2
58'

Powinno być 2:1! Mbappe z linii końcowej do Griezmanna, ten jednak spudłował z czterech metrów!

3
7
2
4
2
55'

Francuzi chcą atakować, ale Belgowie dobrze się bronią. Mistrzowie świata nie potrafią poważnie zagrozić rywalom.

2
1
1
52'

Piłka trafiła pod nogi Benzemy, ale Francuz na wyraźnym spalonym.

1
1
51'

Odpowiedź Belgów, Lukaku uderzył z ok. 11 metrów. Dokładnie tam, gdzie stał Lloris.

50'

Griezmann dośrodkował na głowę Pogby, a ten głową uderzył ponad bramką.

49'

Staranowany przez rywala został Benzema. Będzie rzut wolny dla Francuzów.

48'

Pogba przejął piłkę w środku pola. Przebiegł z nią kilka metrów i uderzył. Daleko od celu.

1
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
45'

Mbappe doszedł do uderzenia z ostrego kąta. W boczną siatkę.

2
1
3
45'

Mocny strzał sprzed pola karnego Hazarda, Lloris w końcu coś obronił.

3
2
1
1
44'

Belgowie chcą więcej. Oni chcą wykorzystać słabszy moment mistrzów świata.

1
1
1
1
42'

Francuzi w szoku. Przeważali, okazji nie mieli wiele. Później Belgowie uzyskali i szybko pokazali siłę.

3
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Kevin De Bruyne. Co tam się dzieje! Lukaku znalazł się z piłką w okolicach narożnika pola bramkowego. Uderzył pod poprzeczkę w krótki róg. Lloris znowu zawalił. 2:0!

27
10
3
4
3
38'

Jeszcze mieliśmy VAR. Sędzia Gil przewinął mecz od początku, ale nic zobaczył. Gol uznany!

3
4
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Belgowie uzyskali przewagę i udokumentowali ją bramką. Z piłką w pole karne wszedł Carrasco. Uderzył z dość trudnej pozycji. Piłki wpadła tuż przy słupku. Zaskoczony Lloris nawet nie interweniował. 1:0!

34'

Belgowie w końcu na dłużej na połowie Francuzów. Jednak bez konkretów.

1
31'

Kounde w ostatnim momencie uratował Belgów wybijając piłkę spod nóg Edena Hazarda, a ten do bramki miał już tylko kilka metrów.

1
2
20:28

29'

Mniej dzieje się pod bramkami niż na początku spotkania. Zawodnicy poszaleli, a teraz już z większym spokojem konstruują swoje akcje.

26'

Belgowie coraz głębiej, Francuzi dyktują warunki gry. Brakuje jednak okazji.

1
23'

Mbappe uderzył z powietrza z ok. 16 metrów, ale dość słabo i tam, gdzie stał Courtois.

3
1
1
1
20'

Francuzi rozgrywają piłkę na połowie Belgów, ale w ostatnich minutach brakuje konkretów w postaci uderzeń, spięć, szybszych akcji.

2
1
17'

Częściej przy piłce są Francuzi, ale szybkie wyjścia Belgów wyglądają bardzo groźnie.

3
14'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Strzelał Benzema, w rywala. Dodatkowo był na spalonym.

1
13'

Youri Tielemans przymierzył z dystansu. Dość daleko od celu zwanego bramką.

1
1
11'

Kolejna próba w meczu De Bruyne. Belg ostukał plecy obrońcy. Będzie rzut rożny.

8'

Celny strzał mistrzów świata. Do piłki w polu karnym doszedł Pavard, uderzył w tam, gdzie stał Thibaut Courtois.

1
1
1
1
1
6'

Szarżował Mbappe, który minął już bramkarza, ale rozpędzonemu jak gazela zawodnikowi zabrakło miejsca do uderzenia. Francuz wycofał piłkę, ale przejęli ją rywale.

2
1
4'

Lloris uratował Francuzów! Piłka spadła pod nogi Kevina De Bruyne, strzał z ok. ośmiu metrów odbił bramkarz!

1
1
2
1
2
2'

Prawą stroną starał się przedzierać Mbappe. Dobrze interweniowali Belgowie.

3
1
20:18

Mecz poprowadzi Daniel Siebert (Niemcy).